Horoskoop 2017 – Sõnn

horoskoop sõnn 2017

SÕNN

(Sünniaeg 21. aprill – 20. mai)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – tasakaal

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks tasakaal. Sinu elus vajavad tasakaalustamist töö-, puhke- ja mängule pühendatud aeg. Oma kohustuste austamisega ei tohi liiale minna. Elus peab olema ka konkreetselt mängule pühendatud aeg.

Aasta taimekaart – sirel

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt sirel. Kasuta sireli energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Kui on vastav hooaeg, siis võid loomulikult tuua sirelioksi endale tuppa vaasi, kuid võid ka sireli energiat rakendada oma elus muul moel. Võid näiteks kasutada oma kodu kujundamisel elemente, mis sisaldavad sireli motiive või kasutada oma kodus kasvõi niisama violetset värvi (sellist tooni, mis esineb sirelitel). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada sireli energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on sireli energeetiline mõju õnnetoov ja duaalne. Sirel toob leevendust lahkhelidele, mis on peidus Sinu sees.

Aasta kristallikaart – dumortieriit

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt dumortieriit.

2017 I KVARTAL

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – teine külluse kaart
Number – 2

Teine külluse kaart kutsub Sind pidama järjepidevat ühendust oma sisemise lapsega. Sinu elu on praegu tasakaalust väljas. On võimalik, et töötad hetkel mitmel kohal või üritad hoogu sisse saada oma unistuste karjäärile. Selle kõige juures on tähtis hoida töö energia kergena. Tee oma töö nii mänguliseks kui võimalik. Mitmel rindel korraga tegutsedes saadab Sind edu ainult siis kui teed seda kõike positiivse hoiakuga (ehk energeetiliselt kerge hoiakuga) ja mänguliselt. Kui lased oma hoiaku energeetiliselt raskeks ja rõhuvaks ning rügad ainult kohusetundest või egomeelsusest lähtudes, siis ei ole edu kuskilt tulemas.

Lillekaart – lembeliilia (agapanthus)

Lembeliilia kaart ütleb sõnumina, et Sind mõjutavad hetkel küllaltki suures mahus ka terve maakeraga toimuvate muutuste energiad. Sa ei ole selles üksi. Kui pakutakse, võta teistelt abi vastu.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – lavendelsinine

2017 II KVARTAL

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – tagasivaate ja mõtiskluse aeg
Number – 20

Tagasivaate ja mõtiskluse kaart kinnitab Sulle, et oled elus palju saavutanud ja Sul on, mille üle uhke olla. Nüüd on aeg otsustada, mida teha järgmisena. Sa leiad selguse oma kõrgema elu eesmärgi osas kui mõtiskled mineviku ja oleviku üle. Sealjuures ära lase harjumuspärastel ja massikäitumisest ajendatud mõttemustritel end segada. Ole just see, kes Sina oled. Ja leia julgus ka mõelda täpselt nii nagu Sina mõtled.

Lillekaart – karikakar

Karikakra kaart ütleb sõnumina, et oled jaotanud end liiga paljude erinevate tegevuste vahel. Selline tegutsemine on Sind juba liiga tühjaks kurnanud. Olukord peab muutuma selleks, et Sinu elujõud saaks taastuda.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – valge ja kollane värv koosmõjus

2017 III KVARTAL

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – uus algus
Number – 0

Uue alguse kaart ütleb Sulle, et oled uue suurepärase teekonna alguses. Hirmudeks ei ole põhjust, sest Sinu kaitseinglid saadavad Sind selle teekonna igal sammul. Sul on maailmale palju erilist pakkuda, kuid selleks, et saaksid seda täiel mahul teha, pead vabastama end kõigest, mis hoiab Sind tagasi. Erinevad uued võimalused ilmuvad Sinu teele kui Sa vaid tõeliselt usud, et see on võimalik.

Lillekaart – varjukannike (aafrika kannike, saintpaulia)

Varjukannikese kaart ütleb sõnumina, et kui Sa lased negatiivsusest lahti, siis saab tulla väga säravalt esile vastus Sinu küsimusele (see vastus ilmub Sinu ette väga klaarilt).

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – sametine lilla

2017 IV KVARTAL

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – neljas mõttekaart
Number – 4

Neljas mõttekaart manitseb, et ülemõtlemine ja olukorra kildudeks analüüsimine ei too Sulle loodetud vastuseid. Sinu suurepärane abimees on praegu hoopis loodus – veeda aega looduses ja kuula seeläbi juhiseid oma hingehäälelt ning ka oma inglitelt. Kaalu puhkuse või vähemasti lühikese pausi võtmist selleks, et saaksid taastuda. Siis muutub ka selgeks Sinu järgmine samm, mida astuda. Väga tõhusat abi on Sul võimalik saada ka meditatsioonist.

Lillekaart – kipslill (gypsophila)

Kipslille kaart ütleb sõnumina, et Sa oled oma energia praegu liiga laiali jaotanud erinevate ideede vahel. Sul on vaja fookus tagasi viia oma peamisele eesmärgile ja lasta oma inglitel Sind selle eesmärgi täitmisel/ täitumisel aidata.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – valge


Soovin kõigile sõnnidele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,
Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"