Horoskoop 2017 – Ambur

horoskoop ambur 2017

AMBUR

(Sünniaeg 23. november – 21. detsember)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – tervenemine

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks tervenemine. Sinu inglid soovivad Sulle teada anda, et tervenemine/ tervis, mida oled palunud, on kohe kohal.

Aasta taimekaart – lavendel

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt lavendel. Kasuta lavendli energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid näiteks kasvatada kodus lavendli taime, kasutada lavendlilõhnalisi viirukeid või kasutada oma kodus (või riietuses vms) kasvõi niisama lavendli värvi (sellist tooni sinaka varjundiga lillat, mis esineb lavendli õites). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle taime energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on lavendli energeetiline mõju kaitsev, puhastav, innustav ja rõõmustav. Lavendel  viib minema muremõtted, parandab tuju ja meelitab ligi armastust. Lavendel muudab ka mõtted selgeks.

Aasta kristallikaart – amasoniit

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt amasoniit.

2017 I KVARTAL 

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – tagasivaate ja mõtiskluse kaart

Number – 20

Tagasivaate ja mõtiskluse kaart kinnitab Sulle, et oled elus palju saavutanud ja Sul on, mille üle uhke olla. Nüüd on aeg otsustada, mida teha järgmisena. Sa leiad selguse oma kõrgema elu eesmärgi osas kui mõtiskled mineviku ja oleviku üle. Sealjuures ära lase harjumuspärastel ja massikäitumisest ajendatud mõttemustritel end segada. Ole just see, kes Sina oled. Ja leia julgus ka mõelda täpselt nii nagu Sina mõtled.

Lillekaart – krookus

Krookuse kaart ütleb sõnumina, et Sa oled vaimne õpetaja. Jaga julgelt oma elutarkust ka teistega. Oled sündinud õpetama.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad lillad toonid (keskmisest tumedateni)

2017 II KVARTAL 

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – tegevuse tervendaja kaart

Number – puudub

See kaart kinnitab Sulle, et 2017. aasta teine kvartal on Sinu jaoks periood, kus Sa suudad saavutada ja teha kõike kui Su süda on vaid avatud. Sul palutakse tõenäoliselt teha mitut asja korraga, kuid Sul ei ole selle vastu midagi kuni kõik need tegevused on Sinu jaoks sisemiselt väärtuslikud ja olulised.

Lillekaart – prootea

Prootea kaart ütleb sõnumina, et Sinu lahkunud lähedased lehvitavad Sulle ja kinnitavad, et Sinu elus saab kõik korda.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – tumedad roosad toonid

2017 III KVARTAL 

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – kolmas külluse kaart

Number – 3

Kolmas külluse kaart kinnitab Sulle, et kui sa tegeled hobidega/ tegevustega, mis Sulle südamest väga meeldivad, siis see viib Sind Sinu tõelise elueesmärgi avastamiseni. Kasuta ja rakenda oma talenti julgelt ja loominguliselt. Õpi oma lemmikhobi kohta ka hoolega juurde seda, mis veel õppimata/ teadmata. Kui vaja, võta kursuseid, otsi endale mentor või suhtle lihtsalt teiste inimestega, kellel on sarnased huvid.

Lillekaart – varjukannike (aafrika kannike, saintpaulia)

Varjukannikese kaart ütleb sõnumina, et kui Sa lased negatiivsusest lahti, siis saab tulla väga säravalt esile vastus Sinu küsimusele.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – sametine lilla

2017 IV KVARTAL 

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – selge visioon

Number – 12

Selge visiooni kaart ütleb, et 2017. aasta neljandas kvartalis on aeg vaadata asjaolusid teistsuguse/ uue nurga alt. Sulle on kõrgemalt poolt antud anne näha kaugemale olevikus aset leidvatest detailidest. Suudad näha hämmastavaid võimalusi seal, kus teised neid ei näe. Ära muretse hetkelise pausi pärast, mida selline tuleviku kavandamine paratamatult endaga kaasa toob. See paus on ainult ajutine. Eriti kõrgelt hinda praegu oma ainulaadsust. Ole julge ja enesekindel ning lase sellel ainulaadsusel Sinu elu igakülgselt külluslikuks, värskeks ja rõõmsaks muuta.

Lillekaart – Hiina rippuba (wisteria sinensis)

Hiina rippoa kaart ütleb sõnumina, et Sinu jaoks on käes konkreetse otsuse tegemise aeg. Sa saad edasi liikuda ainult siis kui langetad selle otsuse.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad lillad toonid (heledatest keskmisteni)


Soovin kõigile Amburitele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"