Horoskoop 2017 – Skorpion

horoskoop skorpion 2017

SKORPION

(Sünniaeg 23. oktoober – 22. november)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – tervenemine

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks tervenemine. Sinu inglid soovivad Sulle teada anda, et tervenemine/ tervis, mida oled palunud, on kohe kohal.

Aasta taimekaart – nõmm-liivatee

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt nõmm-liivatee. Kasuta nõmm-liivatee energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Seda võid loomulikult kasutada teena, kuid võid ka nõmm-liivatee energiat rakendada oma elus muul moel. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses roosakas violetseid toone (selliseid toone, mis esinevad nõmm-liivatee õitel). Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle taime energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on nõmm-liivatee energeetiline mõju puhastav ja julgustav. See on tugevalt tervist andev taim.

Aasta kristallikaart – lasuriit (lapis lazuli)

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt lasuriit.

2017 I KVARTAL

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – uus algus

Number – 0

Uue alguse kaart ütleb Sulle, et oled uue suurepärase teekonna alguses. Hirmudeks ei ole põhjust, sest Sinu kaitseinglid saadavad Sind selle teekonna igal sammul. Sul on maailmale palju erilist pakkuda, kuid selleks, et saaksid seda täiel mahul teha, pead vabastama end kõigest, mis hoiab Sind tagasi. Erinevad uued võimalused ilmuvad Sinu teele kui Sa vaid tõeliselt usud, et see on võimalik.

Lillekaart – valge roos

Valge roosi kaart ütleb sõnumina, et kui Sa tegeled oma elu puhastamisega negatiivsetest inimestest, kohtadest ja kogemustest, siis saavutad Sa tõelise rahu.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – valge ja roheline

2017 II KVARTAL

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – mõttekaartide äss

Number – 11

See kaart kinnitab Sulle, et Sinu uus idee on õige, hiilgav ja kõrgemast inspiratsioonist kantud. Nüüd on väga oluline selgelt ja põhjalikult suhelda nende inimestega, kes aitavad Sul seda ideed teoks teha. Kui idee teostamise teele tekivad väikesed katsumused, siis ära lase sellel end üldse heidutada. Need tekivad ainult kursi korrigeerimiseks ja ikka selleks, et Sinu plaan läheks ideaalselt korda.

Lillekaart – roosbegoonia

Roosbegoonia kaart ütleb sõnumina, et Sinu palveid on kuuldud. Vastused Su palvetele saabuvad peatselt. Hetkel pead olema veel kannatlik, kuid üldse mitte kauaks.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – lõheroosa

2017 III KVARTAL

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – emotsioonide kaitsja

Number – puudub

Emotsioonide kaitsja kaart ütleb Sulle, et 2017. aasta kolmandas kvartalis aset leidva keeruka olukorra lahendamiseks pead olema emotsionaalselt küps ja täielikult avama oma südame usaldusele. Sa oled hetkel ümbritsetud ainult usaldusväärsete inimestega, kellel on ainult parimad kavatsused. Sa võid täielikult usaldada nõuandeid, mida nad annavad. Keeruline olukord leiab lahenduse.

Lillekaart – bugenvillea (bougainvillea)

Bugenvillea kaart ütleb sõnumina, et Sa peaksid praegu looma enda ümber energeetilise kaitsekilbi. Kui lood kaitsekilbi, siis lõpeb üks peamine probleemne olukord Su elus kiirelt ära.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – roosa (erinevad toonid keskmisest tumedateni)

2017 IV KVARTAL

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – teine tegevuse kaart

Number – 2

Teine tegevuse kaart julgustab Sind usaldama oma otsustusvõimet. Sul on võime teha täpselt õigeid otsuseid. Praegu on erinevad võimalused kõikjal Su ümber kui Sa jätkad edasiliikumist oma sisetunnetele vastavalt. On võimalik, et Sinu teele ilmub ka uus partner (töö või eraelulises plaanis), kes aitab Sul edaspidi veelgi edukam olla. Ainus probleemne koht, millega pead tegelema, on detailidesse takerdumise vältimine. Iga kord kui hakkad detailidesse takerduma, vii jälle fookus tagasi suurele plaanile ehk oma peaeesmärgile.

Lillekaart – punane roos

Punase roosi kaart ütleb sõnumina, et kui Sa avad oma südame, siis tuleb Sinu ellu ka rohkem armastust. Armastus ravib haavad Sinu minevikust ning seejärel saadki tegeleda kõige sellega, mis Sulle tõelist südamerõõmu valmistab.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – sügavpunane


Soovin kõigile Skorpionitele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"