Horoskoop 2017 – Kaalud

horoskoop kaalud 2017

KAALUD

(Sünniaeg 23. september – 22. oktoober)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – ole positiivne

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks positiivne olek. Sul on vaja õppida positiivselt mõtlema, sest Sinu mõtted loovad Sinu reaalsust. Kui keskendud negatiivsele, siis saad ka negatiivsete kogemuste osaliseks. Sama printsiip kehtib positiivsele keskendumisega – kui keskendud positiivsele, siis saad ka positiivseid kogemusi. Aga kõige aluseks on Sinu mõttemaailm. Seetõttu peadki alustama positiivsest mõtlemisest.

Aasta taimekaart – naat

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt naat. Kasuta naadi energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid loomulikult kasutada naati ravimtaimena, kuid võid teda ka muul moel oma elus rakendada. Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada naadi energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on naadi energeetiline mõju väsimustvõitev ja puhastav. Naat on täis kasvamise indu ja väge, sealjuures levib ta väga kiiresti. Naat puhastab eest vana ja täidab seejärel kõik oma tugeva ja vastupidava energiaga.

Aasta kristallikaart – angeliit

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt angeliit.

2017 I KVARTAL 

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – tee oma unistused teoks

Number – 1

See kaart kinnitab Sulle, et Sa oled igakülgselt valmis. Täiendavaks ettevalmistuseks ei ole enam mitte mingisugust vajadust. Astu esimesed sammud oma unistuste suunas, kasvõi väikesed sammud. Märka seejuures enda ette ilmuvaid kõrgemaid juhendusi. Need juhatavad Sind järjepidevalt õiges suunas. Sinu teele ilmuvad imeväel ka kõik vahendid ja tugi, mis Sulle Sinu unistuste teostamiseks vajalik on.

Lillekaart – õunapuu (metsik)

Õunapuu kaart ütleb sõnumina, et Sinu värske idee on antud Sulle kõrgemalt poolt ja see on mõeldud teistega/ maailmaga jagamiseks. Jätka selle ideega töötamist. Oled õigel teel.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – punane (sellist tooni punane nagu on metsiku õunapuu õunad)

2017 II KVARTAL 

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – loovus ja küllus

Number – 3

Loovuse ja külluse kaart kinnitab Sulle, et nüüd on aeg tegutseda. Sa oled valmis suurteks tegudeks ja oled tõeliselt saanud iseendaks. Praegu on Sinu jaoks väga loominguline aeg, kasuta seda kindlasti ära igasuguste uute projektide algatamiseks. Järgi igakülgselt oma südamesoove. Ainult nii saab küllus Sinuni tulla.

Lillekaart – meelespea (ehk aed-lõosilm ehk meelislill)

Meelespea kaart ütleb sõnumina, et midagi Sinu minevikust vajab tervendamist. Käesoleval ajal on esile kerkinud mingi konkreetne probleemne olukord, mille juured on minevikus. Kui tervendad selle minevikus toimunud asjaolu, siis paraneb ka olevik.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – helesinine

2017 III KVARTAL 

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – teine tegevuse kaart

Number – 2

Teine tegevuse kaart julgustab Sind usaldama oma otsustusvõimet. Sul on võime teha täpselt õigeid otsuseid. Praegu on erinevad võimalused kõikjal Su ümber kui Sa jätkad edasiliikumist oma sisetunnetele vastavalt. On võimalik, et Sinu teele ilmub ka uus partner (töö või eraelulises plaanis), kes aitab Sul edaspidi veelgi edukam olla. Ainus probleemne koht, millega pead tegelema, on detailidesse takerdumise vältimine. Iga kord kui hakkad detailidesse takerduma, vii jälle fookus tagasi suurele plaanile ehk oma peaeesmärgile.

Lillekaart – orhidee

Orhidee kaart ütleb sõnumina, et Sa väärid kõike kõige paremat. Parimad variandid on ainsad, millele peaksid praegu keskenduma.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad roosad toonid (heledatest tumedateni)

2017 IV KVARTAL 

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – õnnelik muutus

Number – 10

Õnneliku muutuse kaart kinnitab, et Sinu inglid on Su palveid kuulnud ja on nüüd kokku põimunud selleks, et luua Sinu ellu tõeliseid ja rõõmustavaid muudatusi. Sündmused hakkavad nüüd edasi liikuma ja nüüdsest on võimalikud väga kiired ja edukad olukordade lahenemised. Sul tuleb võib-olla teha mõni välkkiire otsus, kuna mõni pikalt seisnud olukord võib väga äkiliselt edasi areneda. Ole enesekindel ja usalda oma sisetunnetest tulenevat juhendust.

Lillekaart – hibiskus (hibiscus)

Hibiskuse kaart ütleb sõnumina, et Sa oled kõigiga ühenduses kõrgemaid (spirituaalseid) radu pidi. Kasuta seda püha ühendusliini selleks, et tervendada nii iseennast, oma perekonda kui ka sõpru.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – kergelt roosaka varjundiga punane toon


Soovin kõigile Kaaludele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"