Horoskoop 2017 – Kalad

horoskoop kalad 2017

KALAD

(Sünniaeg 20. veebruar – 20. märts)

Aasta üldised energiad

Aasta märksõna – tõeline mina

2017. aastat läbivalt on Sinu jaoks märksõnaks tõeline mina. Sa tegeled aastat läbivalt oma tõelise loomuse avastamise ja arendamisega. Sul on aeg ise näha, kes Sa südames oled ning seejärel näidata seda ka väljapoole. Näita julgelt maailmale, milline Sa oma südames oled. Sa saad olla tõeliselt õnnelik vaid siis kui Sa elad oma tõelise loomusega kooskõlas. Seni kuni elad kellegi teise põhimõtete või arvamuste järgi, jääb südamlik õnnetunne Sinu eest varjatuks. Ära kuula ega järgi vaikimisi seda, mida massid või niinimetatud ühiskond räägib. Kui kuuldu ei klapi Sinu südamehäälega, siis ongi see tõenäoliselt kellegi poolt tehislikult moonutatud tõde. Sa oled terve Universum ühes isikus ja Sa ei pea mitte iialgi elama kellegi valede järgi.

Aasta taimekaart – pärn (tilia cordata)

2017. aastat läbivalt aitab Sind taimeriigist kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt pärn. Kasuta pärna energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Sa võid näiteks külastada pärnapuid looduses, kuid võid pärna energiat rakendada oma elus ka muul moel. Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle taime energiat kõikjal, kus meeldib.

Taimekaardi järgi on pärna energeetiline mõju leebe ja hellitav. Pärn pakub soojust ja armastust ning aitab Sul leida tasakaalu.

Aasta kristallikaart – opaal

2017. aastat läbivalt aitab Sind kristallide maailmast kõige tõhusamalt opaal.

2017 I KVARTAL

(jaanuar-märts)

Kaitseinglite kaart – kolmas emotsioonide kaart
Number – 3

Kolmas emotsioonide kaart toob Sulle rõõmusõnumi. Sinuni jõuab peatselt rõõmusõnum ühe (või mitme) positiivse emotsionaalse sündmuse kohta. See sündmus võib olla näiteks kihlus, pulmad, rasedus, sünd või muud säärast. Praegu on väga hea aeg uute sõprussuhete loomiseks ja erinevate hobiliikumistega liitumiseks. Sarnaste huvidega inimesed tõmbuvad praegu energeetiliselt teineteise poole. Mitmed põnevad uued algused on Sinu jaoks kohe kohal.

Lillekaart – kollane nartsiss

Kollase nartsissi kaart kutsub Sind üles maailmaga jagama kogu seda armastust, mis Sinus peitub. Armastusel on tervendav jõud.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – kollane (erksad kollased toonid)

2017 II KVARTAL

(aprill-juuni)

Kaitseinglite kaart – neljas tegevuse kaart
Number – 4

Neljas tegevuse kaart ütleb, et Sinu töö ja siirad püüdlused toovad Sulle turvatunde, rahulolu ja finantsilise kindluse. Võta nüüd aeg maha ja naudi seda suurepärast elu, mille oled endale loonud. Võimalik, et sel ajaperioodil tähistad mõnd suursündmust nagu kihlus, pulmad, uue kodu ost või midagi muud sarnast (igal juhul on see positiivselt emotsionaalne ja isikliku elu valdkonnas toimuv sündmus).

Lillekaart – orhidee

Orhidee kaart ütleb sõnumina, et Sa väärid kõike kõige paremat. Parimad variandid on ainsad, millele peaksid praegu keskenduma.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – erinevad roosad toonid (heledatest tumedateni)

2017 III KVARTAL

(juuli-september)

Kaitseinglite kaart – tee oma unistused teoks
Number – 1

See kaart kinnitab Sulle, et Sa oled igakülgselt valmis. Täiendavaks ettevalmistuseks ei ole enam mitte mingisugust vajadust. Astu esimesed sammud oma unistuste suunas, kasvõi väikesed sammud. Märka seejuures enda ette ilmuvaid kõrgemaid juhendusi. Need juhatavad Sind järjepidevalt õiges suunas. Sinu teele ilmuvad imeväel ka kõik vahendid ja tugi, mis Sulle Sinu unistuste teostamiseks vajalik on.

Lillekaart – nelk

Nelgi kaart ütleb sõnumina, et Sa võid usaldada neid inimesi, kes on praegu Su ümber. Nad on maapealsed inglid, kes on saadetud Sulle tooma juhendust, mida oled ise palunud.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – lõheroosa

2017 IV KVARTAL

(oktoober-detsember)

Kaitseinglite kaart – sisemine jõud
Number – 11

Sisemise jõu kaart ütleb, et Sa oled oma sünnipäraselt loomuselt väga julge ja lahke inimene. Sa võibolla ei saa sellest ise arugi kui tugev Sa oled, kuid tegelikkuses ei eksisteeri ühtki probleemi, mida Sa ei suudaks lahendada. Nüüd pead hakkama mõistma, et seda kaastunnet ja lahkust, mida Sa annad alati väga lahke südamega teistele, pead Sa andma ka iseendale. Praegu on Sinu elus aeg selle tõe süvitsi mõistmiseks ning järgmise sammuna kohe antud tõe oma ellu rakendamiseks. Kui keegi palub Sul teha midagi, mis Sinu isiklike tõekspidamistega (veendumustega, uskumustega) kokku ei lähe, siis tea, et õige vastus, mida sellisel juhul öelda, ongi lihtsalt konkreetne “ei”. Eitava vastuse andmine on sellistel juhtumitel alati ainuõige teguviis.

Lillekaart – eukalüpt

Eukalüpti kaart ütleb sõnumina, et abi, mida palusid, on kohe kohal. Ole valmis see avasüli vastu võtma.

Värv, mida see lillekaart soovitab kasutada – punane


Soovin kõigile Kaladele võrratut 2017. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,
Eva Tenter

KASULIK SOOVITUS Kui Sulle hakkab Sinu üldine 2017. aasta horoskoop meeldima, siis salvesta see endale kiirema ligipääsu saamiseks oma veebilehitseja/ brauseri “Lemmikute” või “Järjehoidjate” alla (ehk “Favourites” või “Bookmarks”). Nii on Su horoskoop Sulle kohe lähedal olemas kui soovid järgmine kord sealt midagi üle lugeda.

Kaardid, mida kasutasin üldise tasuta 2017. aasta horoskoobi tegemisel, on järgnevad: “Guardian Angel Tarot Cards” by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, “Flower Therapy Oracle Cards” by Doreen Virtue and Robert Reeves, “Gems Oracle Cards” Bianca Luna, “Taimede sõnumid. Metsamoori taimekaardid” Irje Karjus

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"