Nädala horoskoop 19.09-25.09.2016

nädala horoskoop 38

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

19.09 – 25.09.2016

2016. aasta nädal nr 38

Inglite sõnumid aasta 38. nädalaks

NÄDALA MÄRKSÕNA – Kõik on korras!

2016. aasta 38. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – ära lase pead norgu

Inglid kinnitavad sel nädalal Sulle, et kõik on korras. Muretseda ei ole tarvis mitte millegi üle. Kõik, millega oled palunud inglitelt abi, saab tehtud ja korda. Mõned asjad võtavad lihtsalt aega…mõni rohkem, mõni vähem. Kõik, mis vaja, saab tehtud. Tehtud täpselt siis kui vaja.

Pea püsti ja julgelt ning enesekindlalt edasi, ongi inglite peamine sõnum selle kaardi läbi.

Lillekaart – teiste inimeste surve

Lillekaart rõhutab sel nädalal, et ära lase teiste arvamustel mõjutada oma otsuseid ja valikuid. Sa tead oma südames, milline on Sinu jaoks õige tee.

Iga inimene elab oma elu ja igaühel on õigus oma arvamusele, kuid see ei tähenda, et seda arvamust tohiks teistele peale suruda. Kuna me aga teiste tegusid kontrollida ei saa, siis jääb üle vaid ise mitte lasta teistel end mõjutada. See tähendab, et teine inimene võib ju üritada Sulle oma arvamust peale suruda, kuid see ei pea Sind absoluutselt kõigutama. Teise inimese teod ja väljaütlemised ei pea muutma Sinu tegusid, valikuid, enesehinnangut ja elu.

Kui keegi üritab sel nädalal Sinu sisetunnet ümber veenda, siis ära lase sellel mitte mingil juhul juhtuda. Seda olenemata sellest, kes see isik on – olgu see sõber, tuttav, pereliige või võõras. Teine inimene on teine inimene ja tema arvamus on tema oma. Sina talita oma tegudega nii nagu Sinu sisetunne Sind juhatab.

Ühtlasi rõhutavad inglid siinkohal, et ei tohi ka ühiskonna arvamustel lasta oma sisetunnet ja südamehäält mõjutada. Selle all mõeldakse peamiselt erinevaid arvamusi, mida näeb/ kuuleb meediakanalitest või mõnel avalikul üritusel.

Tea, et Sinu isiklik sisetunne on Sinu jaoks alati kõige õigem juhendus.

Taimekaart – pune (lad. k origanum vulgare)

Pune kannab maitseainena nime oregano.

Taimekaardi järgi on pune energia eelkõige rahustav. Pune aitab mõtteid rahustada ja kergeks muuta.

Kasuta sel nädalal pune energiat nii nagu Sinu sisetunne Sind juhatab. Võid teda loomulikult kasutada ravimtaimena/ maitseainena, kuid võid ka rakendada pune energiat oma elus muul moel. Väga hõlpsalt saad tema energiat rakendada näiteks kasutades oma kodus või riietuses värve, mis esinevad pune õitel (hele punakasroosa värv).

Nädala olulised astroloogilised sündmused

  • Sügisene pööripäev ehk sügise algus 22.09.2016 (neljapäev)
  • Planeet Merkuuri retrograadi lõpp 22.09.2016 (neljapäev)

Kuna need kaks (juba eraldiseisvana väga võimsat) sündmust satuvad ühele päevale, siis võib oodata eeloleva nädala neljapäeval energeetiliselt väga võimsat päeva, kus kõik on võimalik. Seega hoidke neljapäeval silmad ja kõrvad erinevate võimaluste osas eriti teraselt avatuna. Kuna nii võimsad astroloogilised sündmused mõjutavad inimesi ka paar päeva ette ja paar päeva pärast, siis tõotab tulla üldse üks energeetiliselt väga sündmusterohke nädal. Ja seda nii sisemaailmas kui välismaailmas.

Pidage kindlasti selle kõige keskel meeles, et “Kõik on korras!”

 


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast minu kodulehelt, alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Metsamoori taimekaardid taimede sõnumid, autor Irje Karjus.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Erinevad võimalused minu horoskoopide iganädalaseks jälgimiseks

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Linkedin’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi (või mõne muu perioodi horoskoobi). Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"