Suhtehoroskoop 2016 oktoober-detsember – õhumärgid #horoskoop

Suhtehoroskoop 2016 oktoober-detsember Õhumärgid

Suhtehoroskoop 2016 – IV kvartal (oktoober, november, detsember)

ÕHUMÄRGID

Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop. Inglid saadavad selle erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on 2016. aasta neljandas kvartalis probleeme, lahkhelisid või arusaamatusi suhete valdkonnas. Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad nad suhteid kõige laiemas tõlgenduses. See tähendab suhteid nii romantilises plaanis kui ka suhteid sõprade, tuttavate ja perekonnaliikmetega. Lisaks sellele hõlmab käesolev suhtehoroskoop ka inimese suhet iseendaga, mis on teadagi energeetilises plaanis kõige olulisem suhe.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile õhumärkidele

MÄRKSÕNA – segased suhted

Inglite taro kaart – õhukaartide poiss

Inglid toovad selle kaardiga sõnumi, et 2016. aasta neljandas kvartalis ootavad Sind ees segased suhted. Esineb arusaamatusi, plaanide muudatusi, taktitundetust ja palju ebaselgust. Tõenäoliselt tuleb sellist ebaselget suhtlemist ette mitmetel tasanditel ehk nii võõrastega kui ka omadega.

Nende sündmuste keskel on Sinu ülesandeks säilitada rahu ja suhelda nii selgelt ja konkreetselt kui võimalik. Väljaarvatud muidugi juhul kui soovid, et mõni olukord olekski ebaselge. Mõnikord on olukorra lahenemiseks vaja lihtsalt aega ja siis võib ebaselgus isegi Sinu kasuks mängida.

Lisaks pööra tähelepanu ka sellele, et tõde võib välja tulla ka segadusest. Kui Sinu elus on mõni olukord, milles oled soovinud juba mõnda aega näha või teada saada tõde, siis ole neljandas kvartalis selle konkreetse olukorra raames väga tähelepanelik. See tõde jõuab Sinuni. Tõenäoliselt ei esitleta seda tõde Sulle meeldivalt või sõbralikult, kuid antud olukorras on siiski kõige olulisem, et saaksid tõe teada. Seega lõpp hea, kõik hea.

Kui aga soovid neljandas kvartalis mingis konkreetses suhtes või situatsioonis kogeda läbipaistvat ja üheselt mõistetavat suhtluskeelt, siis tea, et saad sellele igakülgselt ise kaasa aidata. Kui suhtled ise võimalikult konkreetselt ja sõnaselgelt, siis mõjub see ka Sinu suhtluspartnerile rahustavalt ja selgust loovalt.

Kõigi nende segaste suhete keskel on ka väga oluline, et võtaksid enda jaoks nii palju omaette olemise ja puhkamise aega kui võimalik. Meditatsioon ja hinge kosutavad tegevused aitavad Sul antud ajaperioodil säilitada rahu ja tulla nendest segastest suhetest lõpuks rõõsa ja rõõmsana välja.

Selles kõiges aitavad Sind muuhulgas ka järgnevalt väljatoodud kristall, lill ja värv.

Kristallikaart – sinine hauliit

Kristallikaardi järgi aitab sinine hauliit teostada oma unistusi ja suhelda enesekindlalt ning julgelt. Sinine hauliit innustab heatahtlikku ambitsioonikust. Ta aitab parendada iseennast ning seeläbi särada ja ka teisi oma säraga innustada.

Lillekaart – tulp

Lillede maailmast aitab Sul sel perioodil kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt suhete valdkonda korrastada ja parendada tulp. Kasuta tulbi energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses roosakaid või punaseid toone (selliseid toone, mis esinevad tulbi õitel). Võid ka näiteks mediteerida tulbi pildi abil, st. võid lasta meditatsiooni käigus selle lille energial end aidata.

Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle lille energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Värv, mis aitab sel perioodil kaasa suhete sujuvamale toimimisele – türkiissinine


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks suhtehoroskoopidele on juba üleval ka üldised 2016. aasta IV kvartali horoskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile õhumärkidele selgeid suhteid!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"