Suhtehoroskoop 2016 oktoober-detsember – maamärgid #horoskoop

Suhtehoroskoop maamärgid 4 kvartal 2016

Suhtehoroskoop 2016 – IV kvartal (oktoober, november, detsember)

MAAMÄRGID

Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop. Inglid saadavad selle erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on 2016. aasta neljandas kvartalis probleeme, lahkhelisid või arusaamatusi suhete valdkonnas. Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad nad suhteid kõige laiemas tõlgenduses. See tähendab suhteid nii romantilises plaanis kui ka suhteid sõprade, tuttavate ja perekonnaliikmetega. Lisaks sellele hõlmab käesolev suhtehoroskoop ka inimese suhet iseendaga, mis on teadagi energeetilises plaanis kõige olulisem suhe.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile maamärkidele

MÄRKSÕNA – suhete taastumine

Inglite taro kaart – veekaartide äss

Inglid toovad selle kaardiga sõnumi, et kõnealusel ajaperioodil on suhete valdkonnas Sinu jaoks põhirõhk suhete taastumisel. Kui oled mõnda aega tundnud, et suhted teistega ja ka iseendaga kohe üldse ei suju, siis tea, et nüüd on saabunud aeg, kus on võimalik sellest seisakust üle saada.

Sealjuures pea ikka silmas, et suhted välismaailmaga (igal tasandil – st. pereliikmetega, sõpradega, kolleegidega jne) on alati teisejärgulised. Suhe iseendaga ja oma kõrgema juhendusega on alati esikohal. Kui see suhe on korras, siis on ka kõik suhted välismaailmaga korras. Kui aga suhe iseendaga puudub või on väga lünklik, siis annab see kohe tunda ka välistes suhetes.

Tasakaalus suhe iseendaga hõlmab iseenda austamist ja armastamist. See tähendab tasakaalus enesehinnangut ja iseendast hoolimist kõigil tasanditel. See ei tähenda, et seetõttu hoolid kellestki teisest vähem. Absoluutselt mitte. Kes tõeliselt ja siiralt armastab ja austab iseend, suhtub selliselt ka teistesse.

Siinkohal ei tohi muidugi iseenda austamist segi ajada egoismiga. Tsiteerin järgnevalt egoismist kõnelevat sektorit oma artiklist “Soovitused igapäevaeluks”, mille leiate täies mahus siit alalehelt – “Soovitused igapäevaeluks

“Egoismi kohta – egoismil ja iseenda tingimusteta armastamisel (ja sellest armastusest lähtudes elamisel) on üüratu vahe. Need kaks nähtust ei saa iialgi olla käsitletavad sünonüümidena. Need on vastandid. Ma selgitan alati väga lihtsalt, kuidas neil kahel vahet teha – egoist on inimene, kes tahab endale head ja teistele halba. Egoist arvab, et teiste edukus kahjustab teda, sest tal on siis raske ennast teistest kõrgemaks pidada. Egoist valib oma tegevusi lähtudes sellest, mis teistele muljet avaldaks.

Inimene, kes iseennast armastab, tahab nii iseendale kui ka teistele head. Selline inimene saab aru, et kui kõigil läheb hästi, siis on meie planeet väga meeldiv elupaik. Inimene, kes iseennast armastab, ei tunne vajadust end teistest kõrgemaks pidada. Inimene, kes iseennast armastab, ei tee mitte midagi eesmärgiga “teistele muljet avaldada”. Selline inimene valib oma tegevusi lähtudes sellest, mis talle endale rõõmu valmistab. Sellised tegevused valmistavad kaasuva nähtusena tavaliselt rõõmu ka teistele, kuid see pole esmatähtis (st. see pole eesmärk).”

2016. aasta neljandas kvartalis saabki kõigile maamärkidele eelkõige osaks suhte taastumine iseendaga, misjärel taastuvad suhted ka teistega. See on periood, mille jooksul on Sinu jaoks avatud kõik energeetilised võimalused spirituaalseks kasvamiseks ja oma intuitsiooni arendamiseks.

Selleks, et see protsess sujuvalt kulgeks, juhendavad inglid Sind ikka jätkuvalt tegelema oma energia puhastamisega negatiivsetest mõtetest. Selle kõigega aitavad Sind muuhulgas järgnevalt väljatoodud kristall, lill ja värv.

Kristallikaart – amasoniit

Kristallikaardi järgi aitab amasoniit lahti lasta vanadest energiatest, mis Sinu ellu enam ei kuulu. Ta aitab neil energiatel sujuvalt lahtuda ning aitab Sul samal ajal ka usaldada, et kõik sujub täpselt nii nagu peab.

Lillekaart – varjukannike (aafrika kannike, saintpaulia)

Lillede maailmast aitab Sul sel perioodil kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt suhete valdkonda korrastada ja parendada varjukannike. Kasuta varjukannikese energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses violetseid toone (selliseid toone, mis esinevad varjukannikese õitel). Võid ka näiteks mediteerida varjukannikese pildi abil, st. võid lasta meditatsiooni käigus selle lille energial end aidata.

Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle lille energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Värv, mis aitab sel perioodil kaasa suhete sujuvamale toimimisele – sametised violetsed toonid


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks suhtehoroskoopidele on juba üleval ka üldised 2016. aasta IV kvartali horoskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope.

Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile maamärkidele meeldivalt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"