Suhtehoroskoop 2016 oktoober-detsember – tulemärgid #horoskoop

Suhtehoroskoop tulemärgid 4kv 2016

Suhtehoroskoop 2016 – IV kvartal (oktoober, november, detsember)

TULEMÄRGID

Jäär, Lõvi, Ambur

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop. Inglid saadavad selle erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on 2016. aasta neljandas kvartalis probleeme, lahkhelisid või arusaamatusi suhete valdkonnas. Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad nad suhteid kõige laiemas tõlgenduses. See tähendab suhteid nii romantilises plaanis kui ka suhteid sõprade, tuttavate ja perekonnaliikmetega. Lisaks sellele hõlmab käesolev suhtehoroskoop ka inimese suhet iseendaga, mis on teadagi energeetilises plaanis kõige olulisem suhe.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile tulemärkidele

MÄRKSÕNA – mõistmine ja soovide täitumine

Inglite taro kaart – õhukaartide äss

Selle kaardiga toovad inglid sõnumi, et neljandas kvartalis ootavad Sind suhete osas ees uued algused ja suurepärased uued ideed. Kogu selle ajaperioodi vältel jõuab Sinuni külluslikult inspiratsiooni selleks, et oma unistusi teostada.

Unistuste teostumiseni viib Sind eelkõige tõe nägemine. Sa jõuad lõpuks mõistmiseni selle kõige olulisema tõe osas, mis Sind on suhete valdkonnas enne takistanud või tagasi hoidnud. Takistus on olnud Sinu mõtete tasandil ja seetõttu ongi Sinu jaoks nüüd võimalik kiire edasiliikumine koheselt kui oled jõudnud selle tõe sügava mõistmiseni. Mõttetasandi takistused haihtuvad nimelt koheselt kui inimene mõistab nende olemasolu põhjuseid. Selle tasandi takistuste lõplikku eemaldumist ei pea jääma ootama pikkadeks aastateks. Kui jõuab kohale mõistmine, siis lahkub ka takistus.

Uued algused, mis Sind seejärel ees ootavad, on kindlasti põnevad, kuid samas ka väljakutseid pakkuvad. Väljakutsed seisnevad siinkohal eelkõige teistsuguse eluviisi sisse juurutamises. Selleks, et suhted Sinu elus sujuksid elutervelt ja rõõmsameelselt, pead Sa ka ise igakülgselt tervislikku ja rõõmsat elu elama. Sinu peamine ülesanne 4. kvartalis ongi tervislike eluviiside õppimine ja nende oma ellu rakendamine. Mõtiskle selle üle, mis on Sinu jaoks tervislik. Milline on Sinu jaoks tervislik ellusuhtumine ja milline on Sinu jaoks tervislik suhe? Siinkohal annan ka väikse vihje – kõik, mis Sind siiralt rõõmustab, on ka tervislik.

Selles kõiges aitavad Sind muuhulgas ka järgnevalt väljatoodud kristall, lill ja värv.

Kristallikaart – unakiit

Kristallikaardi järgi aitab unakiit tasakaalustada mõistuse, südame ja keha. Unakiit aitab mõista, et kõik need kolm aspekti on võrdselt olulised. Õnneliku elu eelduseks on tasakaal. Selleks, et elus oleks tasakaal, on vaja hoolitseda nii mõistuse, südame kui keha eest. Unakiit aitabki kaasa igakülgselt tervislike eluviiside edendamisele. Uute alguste puhul aitab ta muuhulgas ka neisse algustesse ja algatustesse elu sisse puhuda.

Lillekaart – lillhernes

Lillede maailmast aitab Sul sel perioodil kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt suhete valdkonda korrastada ja parendada lillhernes. Kasuta lillherne energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses erinevaid roosasid toone (selliseid toone, mis esinevad lillherne õitel). Võid ka näiteks mediteerida lillherne pildi abil, st. võid lasta meditatsiooni käigus selle lille energial end aidata.

Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle lille energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Värv, mis aitab sel perioodil kaasa suhete sujuvamale toimimisele – roheline ja roosa koosmõjus


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks suhtehoroskoopidele on juba üleval ka üldised 2016. aasta IV kvartali horoskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile tulemärkidele igakülgselt tervislikke suhteid!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"