Suhtehoroskoop 2016 oktoober-detsember – veemärgid #horoskoop

Suhtehoroskoop 2016 4.kv veemärgid

Suhtehoroskoop 2016 – IV kvartal (oktoober, november, detsember)

VEEMÄRGID

Vähk, Skorpion, Kalad

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop. Inglid saadavad selle erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on 2016. aasta neljandas kvartalis probleeme, lahkhelisid või arusaamatusi suhete valdkonnas. Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad nad suhteid kõige laiemas tõlgenduses. See tähendab suhteid nii romantilises plaanis kui ka suhteid sõprade, tuttavate ja perekonnaliikmetega. Lisaks sellele hõlmab käesolev suhtehoroskoop ka inimese suhet iseendaga, mis on teadagi energeetilises plaanis kõige olulisem suhe.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile veemärkidele

MÄRKSÕNA – tee oma elu lihtsamaks

Inglite taro kaart – seitsmes maakaart

Inglid toovad Sulle sõnumi, et kõik Sinu plaanid on hetkel teostumise järgus. Kõik, mida oled teinud oma plaanide teostumiseks, on olnud väga hea. Tea, et varsti kannavad Su teod ka positiivset vilja.

Hetkel aga leiab aset vaiksem ja rahulikum aeg. Ära muretse, see ei tähenda, et Su plaanid ei liigu edasi. Nad liiguvad küll. Lihtsalt hetkel toimuvad tegevused tagaplaanil.

Sinu ülesanne on praegu kasutada seda vaiksemat aega oma elu lihtsustamiseks. Sa oled lisaks oma kõige olulisematele plaanidele kuhjanud oma ellu liigselt muud müra. Selle müra peadki nüüd ära klaarima ja koristama. Muidu läheb Sul elu liiga raskeks kui Su põhiplaanid edasi liiguvad.

Müraks võib olla liiga paljude ülesannete enda kanda võtmine, liigsete asjade omamine, liigne suhtlus liiga suure hulga erinevate inimestega, niisama täiesti ebavajalike nähtustega tegelemine (näiteks – muretsemine) jms. Müra võib esineda nii füüsilisel tasandil kui ka südame ja mõistuse tasandil. Kui Sa seda müra ei kõrvalda, siis kurnab see lõpuks Su elujõu.

2016. aasta neljandas kvartalis suunataksegi Sind nüüd peaasjalikult tegelema esiteks selle väljaselgitamisega, mis põhjustab Sinu elus ebavajalikku müra ja teiseks tegelema selle müra ära koristamisega. Hakka pihta lihtsamalt tuvastatavate asjadega ja liigu keerulisemate poole.

Näiteks kõik inimsuhted, mis on Sinus juba pikemat aega esile toonud vaimset ebamugavust ja ärevust, võiksid küll kiirelt oma elukoormast välja tõsta. Sama puudutab ka tegevusi, mida teed ainuüksi kohusetundest. Need ei teeni tegelikult mitte kuidagi Sinu kõrgemat hüvangut. Kohusetunne ei ole muidugi üleüldises plaanis halb asi, kuid see ei tähenda seda, et Sa peaksid teistel laskma endast üle trampida või seda, et Sa peaksidki elama kogu oma elu ainult kohusetundest lähtudes. Elu tuleb suunata ikka eelkõige inspiratsiooni ja rõõmu radu pidi toimima. See ei tähenda, et Su elu peaks muutuma telgis elava lillelapse eluks. Kaugeltki mitte … kui see pole just Sinu unistus. Lihtsalt jäigalt ainult kohusetundest edasi rühkimine tuleks maha jätta.

Selles müra sorteerimise protsessis tuleb muidugi ka arvestada sellega, et tegevus, mis ühele on raske ja kohustusena tunduv, ei pruugi seda mitte olla teisele. Ehk siis taaskord meeldetuletus – lähtu alati valikute tegemisel oma isiklikust sisetundest ja eelistustest. Ja pea ikka meeles – kõik, mis valmistab Sulle siirast rõõmu, on Sinu jaoks õige. Ja kõik, mis tekitab Sinus rõhuvat, rasket ja ebameeldivat tunnet, on tõenäoliselt väärt vabaks laskmist.

Selles kõiges aitavad Sind muuhulgas ka järgnevalt väljatoodud kristall, lill ja värv.

Kristallikaart – mäekristall

Kristallikaardi järgi aitab mäekristall Sul tuvastada oma elus neid kitsaskohti, millega tuleks tegeleda. Mäekristall valgustab pimedaid nurki ja aitab samas ka julgelt tegeleda sinna pimedusse valguse viimisega. Ta aitab Sul mõista, et ka oma iseloomu pimedate nurkadega tegelemist ei ole tarvis karta.

Lillekaart – karikakar (harilik härjasilm)

Lillede maailmast aitab Sul sel perioodil kõige mitmekülgsemalt ja tõhusamalt suhete valdkonda korrastada ja parendada karikakar. Kasuta karikakra energiat igakülgselt nii, kuidas sisetunne Sind parasjagu juhatab. Võid näiteks kasutada oma kodus või riietuses valget värvi (valget värvi üksi või koosmõjus kollase värviga). Võid ka näiteks mediteerida karikakra pildi abil, st. võid lasta meditatsiooni käigus selle lille energial end aidata.

Siinkohal võid lasta oma loomingulisusel vabalt lennelda ning kasutada selle lille energiat kõikjal, kus meeldib ja nii, kuidas meeldib.

Värv, mis aitab sel perioodil kaasa suhete sujuvamale toimimisele – valge. Siinkohal on väga head ka heledad läbipaistvad materjalid.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks suhtehoroskoopidele on juba üleval ka üldised 2016. aasta IV kvartali horoskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile veemärkidele selgeid ja helgeid suhteid!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"