Nädala horoskoop 10.10-16.10.2016 #horoskoop

Nädala horoskoop nädal 41 oktoober 2016

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

10.10 – 16.10.2016

2016. aasta nädal nr 41

Inglite sõnumid aasta 41. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

NÄDALA MÄRKSÕNA – Loodus kõneleb

NÄDALA VÄRV – Tumesinine (sügavsinine)

NÄDALA KRISTALL – Dumortieriit ehk sinine kvarts

Nädala värv ja kristall aitavad Sul just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunned, et kristallide maailm ei ole Sinu jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 41. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Jälgi, mis loodusel Sulle öelda on. Number 34

Kaitseinglite kaart – Tegevuskaartide abistaja (ingl.k. Helper of Action)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Sellel nädalal on äärmiselt oluline pöörata tähelepanu looduse märkidele. Loodus aitab meid alati. Tal on meie aitamiseks kasutusel lõpmatul hulgal erinevaid märke. Toon näite – kui mõtiskled parasjagu mõne probleemi lahenduse üle ja just sel momendil kuuled ühtäkki, et õues hakkas puhuma väga tugev tuuleiil, siis võib see olla Sulle looduse poolseks kinnituseks, et Sinu mõte oli õige.

Me oleme loodusega üks tervik. See tähendab, et me oleme ise ka looduse osa. Seetõttu tasub süveneda märkidesse, mida loodus saadab. Need märgid võivad olla igaühe jaoks erinevad ja tähendada erinevaid asju. Tõlgenda märke alati täpselt nii nagu Sinu sisetunne ütleb. Kui tunned, et üks konkreetne märk A tähistab/ tähendab Sinu jaoks just nimelt vastust X, siis täpselt nii see ongi.

Hakka jälgima loodust erinevates situatsioonides. Ajapikku tajud juba kindlasti hõlpsalt, mida loodus Sulle parajasti öelda tahab. Pane ka kirja oma erinevaid täheldusi ja kummalisi juhtumisi. Mõne märgi mõistmiseks võib minna pikalt aega, kuid märkmeid tehes ja neid aeg-ajalt uurides, jõuad kindlasti lõpuks tõeni.

Selle nädala kaitseinglite kaart toob meile sõnumi, et ees ootab väga sündmusterohke nädal. Seda kõige positiivsemas mõttes. Võimalik, et tulekul on lausa korralik sündmuste ja tegevuste segapundar. Kui pead tegema selle virrvarri keskel otsuseid ja valikuid, siis arvesta, et pikemaks analüüsiks aega ei jää. Sellistes olukordades ongi väga suur abi oma sisetundest ja ka looduse märkidest. Eeloleval nädalal tulebki suures osas just neile toetuda.

Ole nende sündmuste keskel enesekindel ja mõista, et Sinule antud märgid ongi mõeldud just Sinule tõlgendamiseks. Loodus ei saada Sulle kunagi märki, mida oskaks tõlgendada näiteks naabri-Kati või naabri-Mati. Sinu märk on mõeldud ikka ja ainult Sulle. Seetõttu tea, et võid julgelt oma tõlgendusele tugineda ja sellest lähtudes ka tegutseda.

Sellel nädalal pea meeles – kui Sinu jaoks 1+2=6, siis täpselt nii ongi.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • Täiskuu 16.10.2016 (pühapäev)

Täiskuu energia soodustab kõigest soovimatust vabanemist. Täiskuu toimetab ka väga tõhusalt kätte karmat – igaühele täpselt nii nagu ta ise on välja andnud. Ehk kui oled oma elu täiustanud positiivsusega, siis toob täiskuu aeg kindlasti võimendatult Sinu ellu veelgi rohkem positiivsust.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Kvartali horoskoobid (oktoober-detsember)

Lugege ka oma 2016. aasta viimase kvartali (oktoober-detsember) horoskoopi, et näha, mida inglid Teile selleks kvartaliks soovitavad. 4. kvartaliks on valmis ka suhtehoroskoobid kõigile sodiaagimärkidele. Kvartali horoskoobid (ja ka kõik muud minu tehtud tasuta horoskoobid) leiate alalehelt “Tasuta horoskoobid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"