Kinnisvara erihoroskoop 2017 – veemärgid #horoskoop

kinnisvarahoroskoop 2017 veemärgid

Kinnisvara erihoroskoop 2017 + 2016 lõpp

VEEMÄRGID

Vähk, Skorpion, Kalad

Käesolev kinnisvara erihoroskoop on mõeldud kõigile neile, kel tuleb 2016. aasta lõpus või 2017. aastal ette võtta oma kodu ostu või müügi toiming.

Selle horoskoobi raames saadavad inglid Teile kodu ostuks ja müügiks nõuandeid ja sõnumeid selleks, et need toimingud kulgeksid Teie elus võimalikult sujuvalt ja edukalt. Käesoleva horoskoobi raames toon välja ka kristalli, lille ja värvi, mis aitavad Teil kodu ostu või müügiga seonduvaid toiminguid kõige tõhusamalt läbi viia.

Inglite sõnumid seoses kodu ostmise ja müügiga – kõigile veemärkidele

MÄRKSÕNA – unenäod

Kodu ostmisel-müümisel aitavad Teid 2017. aastal (ja 2016. aasta lõpus) järgnevalt väljatoodud kristall, lill ja värv:

Kristall – hematiit

Lill – prootea

Värv – must

Kristalli puhul juhin taaskord tähelepanu sellele, et kristall on välja toodud eelkõige nende jaoks, kes tunnevad, et kristallid nendega suhtlevad. Seega kui olete kristallisõber, siis teadke, et just ülalnimetatud kristalli abil mediteerides saate Te 2016. aasta lõpus ja 2017. aastal kodu ostu või müügiga seonduvates küsimustes kõige hõlpsamalt vastuseid. Selle kristalli kaasaskandmine kodu ostu-müügi tehingu ajal (sh kõigi toimingute ajal, mida peate tegema seoses kodu ostu või müügiga) aitab Teie tehingul sujuvamalt kulgeda.

Ülaltoodud lille ja värvi energiat kasutage loovalt. Värvi on muidugi kõige lihtsam kasutada näiteks riietuses, mida kannate kodu ostu-müügi tehinguga seotud toimingute ja asjaajamiste käigus. Ja väljatoodud lille on kõige hõlpsam kasutada näiteks kodu kaunistamisel kui valmistate oma kodu ette pildistamiseks või potentsiaalsete ostjate külastuseks. Samal eesmärgil saate muidugi kasutada ka väljatoodud värvi. Laske siinkohal oma loomingulisusel lennelda ja kasutage eelnimetatud lille ja värvi energiat täpselt nii, kuidas Teie sisetunne Teid juhatab.

Kaartide sõnum

Eva Tenter’i inglikaart – Kuula oma unenägude sõnumit. Number 10

Inglite taro kaart – kuues maakaart (ingl. k Six of Earth)

Nende kaartide ühine sõnum on järgmine:

Inglid ütlevad, et Teile antakse nüüd kodu ostu/ müügiga seonduvates küsimustes juhiseid unenägude kaudu. Seetõttu oleks vägagi mõistlik varuda hommikuti veidi aega selleks, et kohe pärast ärkamist kirja panna, mida unes nägite. Tavaliselt on unenägu kõige paremini meeles peale ärkamist. Kui Te seda kohe kirja ei pane, siis võib päeva peale midagi juba meelest minna.

Pange kõik kirja, mida mäletate, täpselt nii nagu mäletate. Sõnum võib läbi unenäo tulla otse ja konkreetselt, kuid see võib ka tulla läbi sümbolite või tundmuste. Seega tasub kõik nähtud elemendid kirja panna, isegi kui algul tundub, et nägite mitte-asjakohast unenägu. Mõnikord saame unenägude sõnumitest hiljem aru koostoimes mõne muu sündmusega või koostoimes mõne muu unenäoga. Kindlasti kirjutage üles kõik kummalised juhtumised ja asjaolud, mis unes esinesid. Sellistes asjades peitub nüüd väga suure tõenäosusega mõni abistav sõnum inglitelt.

Inglite taro kaart ütleb selgelt, et käesolevas horoskoobis vaadeldud ajaperioodi jooksul jõuab Teieni kodu ostu või müügiga seonduvalt väga teretulnud abi. See abi võib seisneda nii rahas kui ka selles, et keegi aitab Teil ostusoovi puhul leida ostmiseks sobivat objekti või müügi puhul ostjat.

See kaart viitab ka uutele tööalastele võimalustele ja laenu saamisele. Seetõttu on ka võimalik, et kui Teil näiteks ei olnud varem võimalust endale meelepärase kodu ostmiseks laenu saada, siis nüüd jõuab Teieni just selline töökoht, mille palk võimaldab Teil kätte saada ka kodu ostmiseks vajaliku laenu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks kinnisvara erihoroskoopidele on juba üleval ka üldised 2017. aasta horoskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on muuhulgas ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile veemärkidele meeldivalt sujuvaid kodutehinguid!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"