Finants- ja karjäärihoroskoop 2017 – tulemärgid #horoskoop

rahahoroskoop 2017 tulemärgid

Finants- ja karjäärihoroskoop 2017

TULEMÄRGID

Jäär, Lõvi, Ambur

Käesolev erihoroskoop käsitleb finants- ja karjääri valdkonda ehk maakeeli raha ja töö teemat. Selle horoskoobi raames saadavad inglid Teile 2017. aastaks sõnumeid ja nõuandeid selleks, et saaksite parendada oma elus finants- ja karjäärivaldkonda. Käesoleva horoskoobi raames toon välja ka kristalli ja värvi, mis aitavad Teil 2017. aastal nimetatud valdkonna osas esinevaid energiaid võimalikult tõhusalt rakendada.

Inglite sõnumid karjääri- ja finantsvaldkonna kohta – kõigile tulemärkidele

MÄRKSÕNA – kindel eesmärk

Finantside ja karjääri edendamisel aitavad Teid 2017. aastal järgnevalt väljatoodud kristall ja värv:

Kristall – hematiit

Värv – hõbedase läikega must

Kristalli puhul juhin taaskord tähelepanu sellele, et kristall on välja toodud eelkõige nende jaoks, kes tunnevad, et kristallid nendega suhtlevad. Seega kui olete kristallisõber, siis teadke, et just ülalnimetatud kristalli abil mediteerides saate Te 2017. aastal finantside ja karjääriga seonduvates küsimustes kõige hõlpsamalt vastuseid. Selle kristalli kaasaskandmine aitab Teie elus nimetatud valdkonnal üleüldiselt edeneda ja sujuvamalt kulgeda.

Ülaltoodud värvi energiat kasutage loovalt. Seda on muidugi kõige lihtsam kasutada näiteks riietuses, mida kannate töö ja rahaga seotud oluliste toimingute ja asjaajamiste käigus, kuid saate seda värvi kindlasti kasutada oma hüvanguks ka paljudel muudel viisidel. Laske siinkohal oma loomingulisusel lennelda ja kasutage ülalnimetatud värvi energiat täpselt nii, kuidas Teie sisetunne Teid juhatab.

Kaartide sõnum

Eva Tenter’i inglikaart – Fookusest väljas. Keskendu sügavalt käesolevale projektile, siis tuleb ka tulemus. Number 50

Inglite taro kaart – õiglus (ingl. k Justice)

Nende kaartide ühine sõnum on järgmine:

Tulemärkidel tuleb 2017. aastal, töö ja raha valdkonna parendamiseks, õppida enda eest seisma. Teil on vaja mõista, et Teie soovid ja vajadused seoses Teie tööga (ja ka rahavaldkonnaga) on samamoodi tähtsad nagu teiste soovid ja vajadused. Tegelikult peavad Teie soovid ja vajadused olema Teie jaoks (isiklikult) isegi mitte lihtsalt samamoodi tähtsad, vaid kõige tähtsamad.

Praegu olete Te lasknud teiste arvamustel ja tõekspidamistel liigselt oma isiklikke soove mõjutada. See on paisanud Teie energias tööd ja raha puudutava osa täiesti laiali. Teil puudub praegu kindel siht, kuhu Te selles valdkonnas liikuda soovite. Samas on Teil olemas kindel soov kuhugi liikuda.

Selline mõtete pendeldamine ongi tekitanud segaduse – tahaks minna ja teha, aga ei tea, kuhu ja mida. Sellisest energeetilisest lähtepunktist ei ole võimalik mitte midagi saavutada.

Seega, kui Teil on kindel soov ja tahe 2017. aastal tööd ja raha puudutavates küsimustes kuhugi areneda, siis on Teil vaja valida endale kindel eesmärk, mille poole liikuda.

Eesmärki valides kuulake ainult oma sisetunnet, mitte teiste inimeste arvamusi. See on Teie eesmärk, mitte teiste oma.

Toon ka ühe näite selle kohta, mida inglid antud sõnumiga silmas peavad:

Olete mõtisklenud juba pikemat aega mõnda teise riiki tööle minemise peale. Samal ajal on kõik Teie sõbrannad/ sõbrad ja naabrinaised/mehed selle vastu. Nad kõik on seisukohal, et minnes oleksite te oma kodumaa reetur, et mujal ei oleks nii kui nii miski parem ja lisaks sellele usuvad nad, et te ei saaks seal iialgi hakkama.

Sellist juttu kuulete te nende käest igapäevaselt ja oletegi seetõttu hakanud ka ise mõtlema, et ju neil ongi õigus. Neid inimesi on ju rohkem kui üks, kes nii arvavad. Vastupidisel arvamusel olete ainult teie üksinda.

Kuigi teie sisetunne ütleb tugevalt, et sooviks minna, teha ja näha, jätate te siiski minemata, sest usute, et enamusel on õigus.

Otsusele järgnevalt olete küll aastaid kurb ja stressis, kuid te ei tee endiselt seetõttu mitte midagi teisiti, sest sõbrannad/sõbrad hakkaksid muidu jälle teid halvustama.

Läheb mööda 10 aastat ja teile tuleb järsku kogu aastatetagune sündmus värvikalt meelde. Istute endiselt samasugusel igaval tööl, mis teile absoluutselt ei meeldi. Te olete ikka kurb ja stressis, kuid nüüd ei mõista te enam ise ka, mis põhjusel. Elu on muutunud lihtsalt üheks igikestvaks monotoonseks argipäevaks, mis on ehitanud teie ümber suured hallid müürid, millest väljapoole enam ei näe ega mõistagi näha.

Võtate siiski need viis minutit, et tuletada veidi detailsemalt meelde, miks te kunagi oma unistused nurka viskasite.

Kõigepealt meenub üks sõbranna, kes mõistis teie unistused hukka. Siis meenub see naabrinaine, kes ütles, et kes teid ikka mujal ootab. Ja siis mõistate järsku, et pooled neist inimestest, kes teid tol ajal reeturiteks tembeldasid, on ammu ise teise riiki ümber kolinud.

Nutate seetõttu veidi, kuid seejärel ohkate sügavalt ja asute taas tööle. Nendite, et on igav küll, kuid küllap see Riigikogu ka kunagi miinimumpalka tõstab.

Jõuludeks saate kunagiselt naabrinaiselt kaardi, millel ta ilutseb oma uue kodumaa liivarannal. Ohke taustal mõtlete: “Reetur!”. Ja viskate seejärel kaardi prügikasti.

Rohkem te neist kunagistest tuttavatest midagi ei kuule.

Unustate aegamööda, et teil üldse olid kunagi unistused ja lasete hallidel argipäeva müüridel oma elus päikese lõplikult varjutada, sest muudmoodi oleks lihtsalt liiga raske.

Näite analüüs – mida tegi toodud näite kangelane valesti?

Ta lasi teiste arvamustel vägisi kangutada oma elu selliseks, milliseks see poleks kunagi pidanud muutuma. Ta oleks pidanud kuulama oma sisetunnet ja tegema seda, mida südames ise soovis. Teiste arvamusi võib ju kuulata, kuid neid tuleb siiski oma mõistuse ja südamega analüüsida enne kui neid kuulda võtta.

Lisaks tuleb alati meeles pidada, et Teie sisetunne ei eksi, isegi kui vastupidistest argumentidest kõneleb terve staadionitäis inimesi.

Ja viimasena, tuleb alati meeles pidada, et mitte iialgi ei ole liiga hilja oma südamesoovide järgimiseks. Isegi kui olete mitmekümneid aastaid oma südamesoove maha surunud, võite Te need taas ellu äratada ja neid edukalt teostama asuda. Mitte keegi ei saa Teid tegelikult selles takistada kui Te ei lase end takistada.

Kokkuvõttes on inglite sõnum tulemärkidele 2017. aastaks töö ja raha valdkonna osas lühike ja konkreetne – kuulake oma südamehäält, valige sellest lähtudes kindel siht ja seiske selle eest julgelt.

Lisamärge kodumaa ja selle reetmise kohta – see on täiesti normaalne kui inimene soovib oma elu jooksul elada mitmes erinevas asukohas. Inimesel ei ole juuri all. Me ei ole puud või põõsad ja seda põhjusega. Kõik riigipiirid on kunagi kellegi poolt välja mõeldud. Need ei ole absoluutsed looduslikud faktid. Samuti tasub meeles pidada, et iga asi, mis on universumi toimimiseks vajalik, ka toimib. Ja mis pole vajalik, ühel hetkel kaob. Kui üks riik, oma väljamõeldud piiridega, on vajalik, siis ta ka ei kao mitte kuskile. Seda olenemata sellest kui mitu inimest nende väljamõeldud piiride sees tunnistab omaks väljamõeldud terminit kodakondsus või isamaa. Universum on pidevas muutumises ja arengus. See on igati normaalne kui inimene soovib liikuda meie planeedil erinevate asukohtade vahel ringi ja avastada kogu seda ilu ja rõõmu, mida meie planeet pakub. Mitte keegi ei ole seetõttu halb või ühe kindla geograafilise koordinaadi reetur.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks finants- ja karjääri erihoroskoopidele on 2017. aasta horoskoopidest juba üleval ka üldised horoskoobid ja kinnisvara erihoroskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on muuhulgas ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile tulemärkidele edukat 2017. aastat!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"