Finants- ja karjäärihoroskoop 2017 – õhumärgid #horoskoop

rahahoroskoop 2017 õhumärgid

Finants- ja karjäärihoroskoop 2017

ÕHUMÄRGID

Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Käesolev erihoroskoop käsitleb finants- ja karjääri valdkonda ehk maakeeli raha ja töö teemat. Selle horoskoobi raames saadavad inglid Teile 2017. aastaks sõnumeid ja nõuandeid selleks, et saaksite parendada oma elus finants- ja karjäärivaldkonda. Käesoleva horoskoobi raames toon välja ka kristalli ja värvi, mis aitavad Teil 2017. aastal nimetatud valdkonna osas esinevaid energiaid võimalikult tõhusalt rakendada.

Inglite sõnumid karjääri- ja finantsvaldkonna kohta – kõigile õhumärkidele

MÄRKSÕNA – meelelahutus

Finantside ja karjääri edendamisel aitavad Teid 2017. aastal järgnevalt väljatoodud kristall ja värv:

Kristall – must turmaliin

Värv – must

Kristalli puhul juhin taaskord tähelepanu sellele, et kristall on välja toodud eelkõige nende jaoks, kes tunnevad, et kristallid nendega suhtlevad. Seega kui olete kristallisõber, siis teadke, et just ülalnimetatud kristalli abil mediteerides saate Te 2017. aastal finantside ja karjääriga seonduvates küsimustes kõige hõlpsamalt vastuseid. Selle kristalli kaasaskandmine aitab Teie elus nimetatud valdkonnal üleüldiselt edeneda ja sujuvamalt kulgeda.

Ülaltoodud värvi energiat kasutage loovalt. Seda on muidugi kõige lihtsam kasutada näiteks riietuses, mida kannate töö ja rahaga seotud oluliste toimingute ja asjaajamiste käigus, kuid saate seda värvi kindlasti kasutada oma hüvanguks ka paljudel muudel viisidel. Laske siinkohal oma loomingulisusel lennelda ja kasutage ülalnimetatud värvi energiat täpselt nii, kuidas Teie sisetunne Teid juhatab.

Kaartide sõnum

Eva Tenter’i inglikaart – Miski Su elus vajab korrastamist. Number 19

Inglite taro kaart – kolmas veekaart (ingl. k Three of Water)

Nende kaartide ühine sõnum on järgmine:

Inglid ütlevad nende kaartidega väga selgelt – õhumärgid, Te olete ära unustanud oma elus lõbutsemise. Te olete lasknud töö ja raha teemadel oma elus äärmiselt raskeks muutuda seetõttu, et olete neile liiga kontsentreeritult peatuma jäänud.

Loomulikult on need teemad ka olulised, kuid see ei tähenda, et elus muud polekski. Lisaks sellele läheb taolise tegutsemise korral elu väga kiirelt tasakaalust välja, mis omakorda toob kaasa erinevaid probleeme. Ja üks neist tekkivatest probleemidest asub paradoksaalsel kombel ka töö ja raha valdkonnas.

Nimelt tuleb alati meeles pidada, et ainult füüsilise maailmaga tegeledes ei saa Te oluliselt (kui üldse) mõjutada vaimset maailma. Samas, vaimse maailmaga tegeledes, mõjutate Te väga oluliselt ka füüsilist maailma. Lisaks sellele tuleb alati meeles pidada, et kõige olulisem on tasakaal ja kui elu lasta tasakaalust välja, siis järgneb sellele alati üks või mitu rasket tagajärge.

Seega, 2017. aastal, on Teie peamiseks ülesandeks õppida lõbutsema ja pühendada aega lõbutsemisele. Otsige endale mõni meelepärane hobi, külastage teatrit või kasvõi niisama tantsige kodus üksinda. Tehke mida iganes, peaasi, et see mõjub Teile meelelahutuslikuna. Siinkohal tuleb muidugi taaskord meelde tuletada, et mis on ühele meelelahutuslik, ei pruugi seda olla teisele. Näiteks mõnele meeldib kinos käia, samas teine ei seedi seda mitte. Mõnele meeldib väga kududa või muud käsitööd teha, samas teine peab seda kohutavalt igavaks. Mõni armastab süüa teha, samas teisele on see tüütu kohustus jne.

Seega siinkohal kehtib ikka sama nõuanne, mida ma korrutan vist peaaegu igas horoskoobis – ärge lähtuge oma isiklike meelelahutuslike tegevuste valikul kellegi teise eelistustest, vaid analüüsige iseenda eelistusi ja otsustage, mis Teile meeldib.

Kui Te tegelete meelelahutuslike tegevustega, siis teadke, et see mõjub Teie energiale tervikuna õhku ja positiivsust andvalt, mis omakorda tasakaalustab Teie elus ära raha ja töö valdkonna.

Lisamärge – raha ja töö valdkond ei pea tekitama inimese energias raskust. See tähendab, et nendesse teemadesse ei pea suhtuma raskelt. Antud sõnumis räägitakse neist teemadest kui energeetiliselt rasketest teemadest lihtsalt seetõttu, et õhumärkidele tuli selline sõnum, mis ütles, et nende energias on 2017. aastal kõnealune teema probleemiks. St. nende energias põhjustab 2017. aastal töö ja raha temaatika raskust.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Soovitused minu kanaldatud horoskoopide veelgi lõbusamaks ja tõhusamaks kasutamiseks

  • Lisaks oma päikesemärgi horoskoobi lugemisele võite lugeda ka oma kuumärgi ja tõusumärgi horoskoopi, sest ka sealt võite leida väärtuslikku juhendust. Oma astroloogilise kuumärgi ja tõusumärgi saate teada oma astroloogilisest sünnikaardist. Sünnikaardi (või kuumärgi/ tõusumärgi) kalkulaatoreid leiate internetiavarustest erinevatest allikatest.
  • Lisaks finants- ja karjääri erihoroskoopidele on 2017. aasta horoskoopidest juba üleval ka üldised horoskoobid ja kinnisvara erihoroskoobid.
  • Iganädalaseks juhenduseks postitan ma igal nädalalõpul uue nädala horoskoope.
  • Igapäevaseks juhenduseks olete teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte, mis on veebipõhised ehk igal ajal teie jaoks olemas. Neid kaarte on väga mugav ka nutitelefonis või tahvelarvutis kasutada. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on muuhulgas ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile õhumärkidele edukat 2017. aastat!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"