Nädala horoskoop 26.12-01.01 ja 02.01-08.01.2017 #2017

nädala horoskoop nädal 52 2016 ja 1 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

26.12.2016 – 01.01.2017

ja

02.01 – 08.01.2017

2016. aasta nädal nr 52 ja 2017. aasta nädal nr 1

Inglite sõnumid järgnevaks kaheks nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Jätkub külluse tervendamine

Kuna ma hetkel puhkan, siis vormistan käesoleva horoskoobi ühendhoroskoobina järgneva kahe nädala tarbeks. Toon kristalli, värvi ja nädalate kaardid välja kummagi nädala kohta eraldi, kuid sõnum tuleb kombineerituna kahe nädala kohta kokku.

Nädala nr 52 kristall – Lumehelbe obsidiaan
Nädala nr 52 värv – Kollane

Nädala nr 1 kristall – Dumortieriit
Nädala nr 1 värv – Punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2016. aasta 52. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Oled õigel kursil. Number 25
Inglite taro kaart – Veekaartide kuninganna (ingl. k Queen of Water)
Lillekaart – Finantside tervendamine. Kollane liilia

2017. aasta 1. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Sul veab praegu kõiges. Kasuta seda targalt. Number 15
Inglite taro kaart – Kolmas tulekaart (ingl.k Three of Fire)
Lillekaart – Lase oma sisemisel ilul särada. Roosa roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina (järgneva kahe nädala tarbeks) järgnevat:

Eelmisel nädalal alustasid inglid finantside ehk rahavaldkonna tervendamist. Eeloleva kahe nädala jooksul see temaatika jätkub.

See tähendab, et näeme järgneva kahe nädala jooksul samamoodi erinevate manipulatsioonide kardinate langemist, mis võimaldab meil näha tõtt selle kohta, mis on meie jaoks finantside valdkonnas probleeme tekitanud. Osaliselt näeme nende kardinate langemist ka füüsilises maailmas, kuid suuremas osas toimub see protsess mitte-füüsilisel tasandil. Seda selleks, et peamised tõkked, mis loodi (sajandeid tagasi) inimeste finantside kärpimiseks, asuvad just meie mõtete ja tunnete maailmas.

(Soovitan kõigil minu kodulehe uutel külastajatel siinkohal üle lugeda ka nädala nr 51 horoskoop, et põhjalikumalt mõista seda teemat, mille üle inglid käesolevas horoskoobis arutlevad.)

Järgmise kahe nädala jooksul viivad inglid finantside tervendamise teemat järjest süvendatumalt edasi. Nad ütlevad, et järgige ikka oma intuitsiooni, siis kulgete te kogu aeg õigel rajal. Finantside tervendamise perioodi eesmärgiks on igaühe jaoks just tema rikkuse taastamine. Selle rikkuse, mis temalt rööviti kuritegelike manipulatsioonide abil juba sajandeid tagasi. Nüüd saab selles osas õiglus taastatud.

Inglid ütlevad, et meil ei ole praegu vaja ise teha ühtki muud suuremat sammu, peale selle, et me peame ikka püsivalt kulgema oma sisetunde (intuitsiooni) kursil. Nad soovitavad jätkuvalt kõigile selle ülesande kaasa tegemist, mille nad tõid välja eelmise nädala horoskoobis (esemete nimekirja tegemine ja tunnetusega selle nimekirja vaatlemine – vt täpset kirjeldust eelmise nädala horoskoobist). See ülesanne on piisav selleks, et hoida praegu kurss oma isikliku külluse tervendamise sihtpunktil.

Usaldage oma ingleid, usaldage oma sisetunnet ja teadke, et kõik saab korda.

Nädal nr 52 (2016) energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Panjabi MC – Mundian To Bach Ke”.

Nädal nr 1 (2017) energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Massive Attack – Teardrop”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Lisamärked inglitelt maksumuudatuste ja uue valitsuse kohta – inglid teavad, et paljud muretsevad praegu uue valitsuse poolt tehtavate muudatuste pärast. Seetõttu soovivad nad omalt poolt veidi selgitada, mis praegu sellest aspektist vaadates meie füüsilise maailmaga toimub. Nad ütlevad, et praegu aset leidvad ebameeldivad nüansid on inimesteni toodud selleks, et me õpiksime, et me ei ole jõuetud väiksed olendid. Igaüks peab nüüd hakkama nägema ja süvitsi mõistma, et ainult tema ise on enda jumal. Ainus, kellel on Sinu elu üle võim, oled Sina ise. Kõik väline on mõnes mõttes ainult illusioon. Teised inimesed on küll ka olemas, kuid mitte keegi neist ei ole Sinu jumal. Mitte keegi neist ei saa dikteerida Sinu elu. Mitte keegi neist ei saa teha Sulle halba kui Sina seda ei luba. Kui Sa näed füüsilises maailmas toimumas midagi, mida Sa tajud ebameeldivana, siis tea, et Sul on võime seda kõike paremuse suunas muuta. Selleks ei ole tarvis teha midagi muud kui ainult saata kõnealusele olukorrale armastust. Just armastuse saatmine on võti, mitte nutmise ja halamise saatel meeleavalduste korraldamine. Avalikud meeleavaldused koos kõva kisaga kuuluvad samuti nende kuritegelike manipulaatorite relvakappi, millest oleme viimastel nädalatel rääkinud. Need ei ole ravimid. Õppisime viimaste nädalate horoskoopides, kuidas erinevatele olukordadele armastust saata…nüüd ongi käes aeg mõista, et selle sama meetodiga saab tervendada kõike. Soovitan siinkohal taaskord üle lugeda mõned eelnevate nädalate horoskoobid, et mõista, millest inglid räägivad (konkreetselt armastuse saatmisega ravimisest hakkasid nad rääkima alates 2016. aasta 49. nädala horoskoobist).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2016. aasta 52. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 25, sõnumiga “Oled õigel kursil.”

2017. aasta 1. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 15, sõnumiga “Sul veab praegu kõiges. Kasuta seda targalt.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (19.12.2016) – 8.01.2017 merkuuri retrograad
 • 29.12 – noorkuu
 • 03-04.01 tähesadu (kvadrantiidid)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ning aastahoroskoobid. Valmis on 2017. aasta horoskoobid (üld + mitmed erihoroskoobid). Ja olemas on juba ka 2017. aasta esimese kvartali (jaanuar-märts) suhtehoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast vana aasta lõppu ja uue algust!
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"