Nädala horoskoop 20.02-26.02.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 8 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

20.02 – 26.02.2017

2017. aasta nädal nr 8

Inglite sõnumid aasta 8. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kas sa tead, kes sa oled?

Nädala kristall – must turmaliin

Nädala värv – punane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 8. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Tee kodus suurpuhastus. Number 65

Inglite taro kaart – Üheksas veekaart (ingl. k Nine of Water)

Kaitseinglite kaart – Sisemine tugevus. Number 11

Lillekaart 1 – Ühtsus. Hibiskus

Lillekaart 2 – Iseendaks saamine. Kaunis teloopea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tegelesime perekondlikest suhetest lähtuvate valukohtade vabaks laskmisega. Eeloleva nädala sündmused on tugevalt seotud eelmisel nädalal aset leidnud nüanssidega.

Sel nädalal jätkame me valukohtade vabastamist, kuid see ei saa olema enam emotsionaalselt nii intensiivne protsess kui eelmisel nädalal. Energeetiliselt on küll kogu praegu toimuv sündmustejada intensiivne, kuid see muutub nüüd meie jaoks vähem emotsionaalseks ja rohkem lõbusaks/ positiivseks. Täpsustan – sündmuste rõhuasetus liigub nüüd emotsionaalsuselt aktiivsele tegutsemisele ja seetõttu ei taju me sel nädalal neid energeetilisi vabastamisi rõhuvana.

Sel nädalal võibki seega oodata eelkõige palju aktiivset tegutsemist, mis on rõõmsa/ positiivse laenguga ja tooniga.

Osade jaoks tähistab eelolev nädal jälle ka ühe südamesoovi täitumist. Ettevõtjate jaoks on see soov väga suure tõenäosusega seotud tööalaste teemadega. Teiste jaoks seondub nüüd täituv soov millegi luksuslikuga. Selle soovi täitumine aitab teil tõenäoliselt oma elu kuidagi luksuslikumalt elada. Siinjuures tuleb taaskord tähele panna seda, et luksus tähendab erinevate inimeste jaoks erinevaid asju. Toon näite – kui teile ei meeldi marmorist pinnad, siis pole tarvis karta, et keegi nüüd teid marmorlossi elama tirib. Samas, kui olete just unistanud näiteks uuest köögimööblist, mis sisaldab marmorist tööpinda, siis võib sel nädalal just see õige marmoripakkumine teie uksele koputada. Igaühe jaoks saabub luksus just sellises tähenduses ja formaadis, mis tema südamega kõneleb.

Lisaks ütlevad inglid, et sel nädalal leiab aset miski, mis viib meid taaskord sügavamale mõistmisele selles osas, kes me tegelikult oleme. Nagu nad on ka varem korduvalt rõhutanud, ei ole me mingisugused väikesed olendid, kellel puudub jõud või võim oma elu korraldamiseks. Me oleme ka füüsilises vormis vägagi võimsad tegelased, kuid energeetiliselt oleme me igal juhul kõikvõimsad. Meil on igal ajahetkel võime luua oma ellu täpselt seda, mida me soovime. Ja ka taevaste vägede poolt on meile ettenähtud igakülgselt rõõmustava ja küllusliku elu elamine.

Sel nädalal teebki elu meile taaskord selgemaks seda, kes me tegelikult oleme. Olge sel nädalal valmis ütlema oma tõelisele mina’le “Tere!”.

Antud sõnumiga viidatakse ka sellele, et sel nädalal täituv soov ei pruugi olla kõigi jaoks midagi sellist, millele olete mõelnud viimasel ajal. See soov võib hoopis pärineda teie lapsepõlvest ehk ajast, mil te veel unistasite ja mõtlesite ilma piiranguteta. Piirangute all pean ma siinkohal silmas erinevaid hirme ja muid negatiivseid emotsioone. Selline unistamine aga ongi just too õige unistamine – st. see on unistamine, mis lähtub teie tõelisest olemusest. Selline unistamine annab teie soovile koheselt ka energeetilise laengu külge. Ja see laeng ongi too võluvits, mis toob antud soovi täiesti kindlalt teieni. Olenevalt asjaoludest, võib lihtsalt soovi esitamise ja täitumise vahele jääda pikem ajavahemik, kuid selliselt esitatud soovi täitumine on tagatud.

Minu inglikaart ütleb meile veel lisasõnumina, et eeloleva nädala energiates sujuva liikumise tagamiseks tasuks nüüd pisut enam tähelepanu pöörata kodu koristamisele. Kõnealuse kaardiga viidatakse eelkõige sellele, et tasub jälle teha oma esemetes inventuuri ja vabaneda asjadest, mis enam rõõmu ei valmista. Kindlasti tasub ära visata asju, mis on katki ja mida ei anna enam kuidagi parandada. Samuti tasub nüüd ära anda/ visata/ müüa asju, mis on teile kingitud inimeste poolt, kes mõjuvad teile emotsionaalselt kurnavalt. Kui teie kodus on nähtaval kohal selliseid esemeid, siis mõjuvad need teile samamoodi kurnavalt iga kord kui te neid esemeid märkate. Seetõttu oleks äärmiselt kasulik kogu selline kraam oma kodust eemaldada. Teie kodu peab olema teie kindlus, kus valitsevad teie reeglid ja asuvad ainult teile meelepärased esemed. Seal ei tohi olla kohta mitte millelegi, mis teie südamehäälega ei harmoniseeru.

Kuna sel nädalal on ka kaduneljapäev, siis annab ka see sündmus veel omakorda igasugusele koristamise/ energeetilise vabastamise protsessile jõudu juurde. Seega on soovitatav kasutada hetkel valitsevat energiat targalt ja viia end selle energia lainel jälle suure positiivse sammu võrra edasi.

Nädala nr 8 energiat iseloomustavad muusikamaailmast lood “AC/DC – Thunderstruck” ja “The Chemical Brothers – Galvanize”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 8. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 65, sõnumiga “Tee kodus suurpuhastus.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 23.02 – kaduneljapäev
 • 26.02 – noorkuu

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"