Nädala horoskoop 27.02-05.03.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 9 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

27.02 – 05.03.2017

2017. aasta nädal nr 9

Inglite sõnumid aasta 9. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Uus lehekülg

Nädala kristall – Suitsukvarts

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 9. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Meeskonnatöö toob edu. Number 47

Inglite taro kaart 1 – Üheksas õhukaart (ingl. k Nine of Air)

Inglite taro kaart 2 – Kolmas maakaart (ingl. k Three of Earth)

Lillekaart – Finantside tervendamine. Kollane liilia

Kaitseinglite kaart – Tegevusekaartide sõnumitooja (ingl. k Messenger of Action)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eeloleval nädalal tuleb kõigi elus energeetiliselt ette uus lehekülg – nii globaalses kui ka individuaalses plaanis. Tegu on taaskord uue ajastu poolt loodud huvitava ajamomendiga, mis võimaldab suure sammu võrra edasiliikumist ning mis sisaldab järgmiste uute võimaluste vabanemist (ja koheselt ka kättesaadavaks/ rakendatavaks muutumist).

Inglid rääkisid meile 2016. aasta oktoobrikuu lõpus, et oktoobrisse jäi kuupäev, mil algas too uus ajastu, millest on palju räägitud. Meid on oktoobrikuust saati etappide kaupa õpetatud uues ajastus elama. Nagu inglid on varasemates nädala horoskoopides rääkinud, on uue ajastu energiad hoopis teistsugused kui varem. Muuhulgas kehtivad meile ka uutmoodi energeetilised reeglid, kuid kõige olulisem on alati meeles pidada, et uus ajastu tähistab iga hingega olendi jaoks iseendaks saamist. Meilt võetakse nüüd järjepidevalt maha erinevaid piiranguid, mis on varem takistanud meid mõistmast, kes me tegelikult oleme.

Ka eelmisel nädalal näidati meile jälle sügavamalt meie tõelise olemuse nüansse. Eeloleval nädalal liigub ette täiesti uus lehekülg (vähemalt) ühe uhiuue teemaga, mis saab uues ajastus olema suur osa teie personaalsest eneseväljendusest. Tõenäoliselt puudutab see uus teema töö ja raha valdkonda. Teieni võib jõuda uus pakkumine või idee traditsioonilisel moel, kuid võib saabuda ka miski, mis on teie jaoks väga ebatavaline. Igal juhul pidage meeles, et kõik uus, mis nendes valdkondades nüüd saabub, saab olema igati rõõmustav. Tegu on kindlasti selliste võimalustega, kus te saate oma loomingulisust väljendada just teile sobival/ meelepärasel moel.

Nimelt ei võimalda uus ajastu enam inimeste loomingulisuse kärpimist ja mis veelgi tähtsam – meile näidatakse järjest rohkem viise, kuidas oma loomingulisust rakendada. Vanas energias valitses arvamus, et loomingulisus tähendab eelkõige nö traditsioonilisel moel mõne kunstisuunaga tegelemist. Lisaks oli tollele arvamusele juurde keevitatud uskumus, et loomingulisusele keskendunud inimene ei saa ega tohi olla finantsiliselt kindlustatud. Selle arvamuse ja uskumuse näol on aga taaskord tegu ühe sihipärase ja pahatahtliku manipulatsiooniga, mis kuulub samasse kuritegelikku kategooriasse, millest inglid tihti kõnelevad. Uues ajastus õpimegi me nüüd ühest küljest süvitsi mõistma, et õige töö on inimese jaoks just nimelt midagi sellist, kus inimene tunneb, et ta saab väljendada oma loomingulisust. Ja teisest küljest näidatakse meile järjest värvikamalt, kuidas kõiki töid saab teha loominguliselt. See tähendab, et teie individuaalne ülesanne on esmalt süüvida sellesse, mida tähendab ja sisaldab teie personaalne loomingulisus. Seejärel saab juba hakata lahti mõtestama küsimust, millises vormis te oma individuaalset loomingut saaksite väljendada, selliselt, et te oleksite kogu tööprotsessi juures õnnelik. Sealjuures tasub silmas pidada, et õnnelik tööprotsess (ja tervikuna õnnelik elu) hõlmab kindlasti ka finantsilist kindlustatust. Inglid ütlevad, et järgneval mõtteteral tasub pikemalt peatuda ja süvitsi kaasa mõelda selle tähenduse üle – kui olete oma õigel rajal, siis on teie elu automaatselt tasakaalus (sh on tagatud tasakaal ka rahalises küljes).

Inglid lisavad, et kui see uus lehekülg nüüd teile avaneb, siis võib esialgu tõusetuda ka muretsemise energiat, kuid ärge laske sel end heidutada. Muretsemiseks pole tegelikult põhjust, sest kõik laheneb healoomuliselt ja omasoodu. Muretsemist põhjustab antud juhul lihtsalt asjaolu, et teie uus projekt sisaldab uue informatsiooni (või oskuste) õppimist ja te hakkate mõtlema, kas ikka saate selle kõigega hakkama. Teile kinnitatakse, et saate küll. Kõnealune uus lehekülg toob endaga kaasa väga palju positiivset, muuhulgas ka sellisel viisil ja vormis, mida esialgu ei oska oodata. Seega võtke kindlasti oma uus pakkumine/ idee avatud meeltega vastu ja minge julgelt sellega kaasa.

Õnneks on eelolev nädal väga kiirelt liikuva ja muutuva energiaga, seega isegi kui kaldute muretsema, pole teil tõenäoliselt eriti palju aega sellele keskenduda. Tegevused kannavad teid praegu suures osas iseenesest edasi.

Kuna lausa kaks kaarti viitavad meeskonnatööle, siis tasub eeloleval nädalal olla vähem eraklik ja teha teistega tavapärasest rohkem koostööd. Koostööst võib nüüd tõusetuda ka sellist kasu, mida esmalt ei oskaks oodata. Samuti viitavad need kaardid sellele, et kõnealune uus lehekülg sisaldab tõenäoliselt koostööd teistega ehk tegu ei ole ideega/ projektiga, mida hakkate teostama üksi.

Nädala nr 9 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Limp Bizkit – Rollin’”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 9. nädala meditatsiooni kaart on – Eva Tenter’i inglikaart nr 47, sõnumiga “Meeskonnatöö toob edu.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"