Nädala horoskoop 06.03-12.03.2017 #horoskoop

nädala horoskoop nädal 10 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

06.03 – 12.03.2017

2017. aasta nädal nr 10

Inglite sõnumid aasta 10. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ootamatud uudised

Nädala kristall – Ametüst

Nädala värv – Roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 10. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Rohkelt erinevaid võimalusi. Mine julgelt edasi. Number 31

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Keegi toob sulle uudiseid. Number 17

Inglite taro kaart 1 – Kuues tulekaart (ingl. k Six of Fire)

Inglite taro kaart 2 – Tulekaartide poiss (ingl. k Page of Fire)

Lillekaart – Lase oma sisemisel ilul särada. Roosa roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal pöördus kõigi eludes ette uus lehekülg. Seda nii globaalse kui ka individuaalse energia tasandil.

Eeloleva nädala kaardid räägivad kõik ühist keelt selles osas, et nüüd avaneb ka üks täiesti uus ja ootamatu uks (võimalus), mis ongi ootamatu just eelkõige seetõttu, et meile avanes äsja uhiuus energeetiline tasand.

Täpsustan – kõik kaardid räägivad sellest, et sel nädalal saabub teie ellu üks uudis, mis on oma olemuselt positiivne ja kiirelt liikuva energiaga. See tähendabki antud juhul eelkõige seda, et kõnealust uudist ei oska me suure tõenäosusega üldse oodata.

Selle uudisega võib kaasneda ka võit ja avalik tunnustus. Kes osaleb praegu mõnel võistlusel või konkursil, siis teie jaoks kaasneb võiduga tõenäoliselt ka autasu.

Osade jaoks on selle võidu puhul tegemist ühe kaua kestnud kurnava olukorra lahenemisega mingisugusel ootamatul viisil. See oli tõenäoliselt olukord, kus tundsite end nurka surutuna, kuid samas jäite te oma tõekspidamistele truuks ja see teid nüüd lõpuks võiduni viibki. Ja osade jaoks tähendab too võit ühe sellise uudse olukorra saabumist, kus teil on võimalik teostada ja väljendada oma sisemist sära enneolematutel viisidel.

Loomulikult on ka võimalik, et mõne inimese elus kombineeruvad omavahel nüüd kõik eelnimetatud variandid.

Inglid kinnitavad igal juhul, et saabuvate sündmuste näol on tegu positiivsete juhtumistega ja karta pole miskit. Nad ütlevad ka, et too avanev uus uks viib teid juba üsna peatselt järgmiste uute ja rõõmustavate usteni, seega astuge tollest (eeloleval nädalal avanevast) uksest julgelt sisse.

Kuna me elame ja oleme nüüd uues ajastus, siis tuleb igal ajahetkel meeles pidada sellist väikest nüanssi, et uues ajastus liigume me edasi ainult oma sisemise juhenduse ja selle usaldamise abil. See tähendab, et kui me nüüd lähtume mõnes olukorras vanaviisi ainult egopõhistest väärtustest, mõtetest ja tegutsemismustritest, siis me jäämegi paigal tammuma. Selliselt tekitamegi nüüd oma ellu ainult olukordi, millest väljapääsu pole. Väljapääs on muidugi tegelikult alati ja igas olukorras olemas, kuid see ei ilmuta end meile seni kuni mõtleme vanaviisi. Mida peavad inglid täpsemalt silmas vanaviisi mõtlemise all? Eks ikka mõttemustreid, millel on hirmuloor ees. Kõigi kannatuste algpõhjuseks on hirm. Aga uues energias/ ajastus ei ole enam kannatustele kohta.

Nädala nr 10 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Dark Horse – Katy Perry ft Juicy J”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika).

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 10. nädala meditatsiooni kaart on (selleks nädalaks tuli meid abistama kaks kaarti) – Eva Tenter’i inglikaart nr 31, sõnumiga “Rohkelt erinevaid võimalusi. Mine julgelt edasi.” + Inglikaart nr 17, sõnumiga “Keegi toob sulle uudiseid.”

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks.
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti?
 • Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 12.03 – täiskuu (pühapäev)

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Older posts” ehk “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 06.03-12.03.2017 #horoskoop

Comments are closed.