Erihoroskoop – Tervislik kehakaal suvi 2017 – Tulemärgid

horoskoop kehakaal suvi 2017

Erihoroskoop – Tervislik kehakaal

Suvi 2017

TULEMÄRGID

Jäär, Lõvi, Ambur

Inglite sõnumid 2017. a suveperioodiks seoses tervisliku kehakaaluga – tulemärkidele

MÄRKSÕNA – Suuna fookus loomingule

Millest kõneleb käesolev erihoroskoop?

Küsisin selle horoskoobi raames inglitelt juhiseid ja nõuandeid tervisliku kehakaalu kohta perioodiks suvi 2017. Täpsemalt – uurisin, mis aitab meil 2017. aasta suveperioodil tervislikku kehakaalu saavutada ja hoida. Nagu minu horoskoopides ikka, räägime siin eelkõige energeetilistest nõuannetest, mis on esitletud tule-, maa-, vee- ja õhumärkide kaupa. Palusin selle horoskoobi raames inglitelt eelkõige informatsiooni nende aspektide kohta, mis võivad olla takistuseks tervisliku kehakaalu saavutamisel ning ühtlasi küsisin muidugi ka, kuidas neid takistusi tervendada. Terminit suvi võib siinkohal käsitleda laialt – st. see horoskoop ei vasta kindlasti minutipealt kalendrisuvele. Pühendasin selle erihoroskoobi suveperioodile seetõttu, et inimesed muutuvad just suve lähenedes kehakaalu temaatika osas eriti tundlikuks. Seetõttu tundub, et just sel perioodil on nõuanded antud teema kohta eriti vajalikud.

Käesoleva horoskoobi raames soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Armastus tuleb ootamatult. Number 12

Inglite taro kaart – Kuues õhukaart

Kaitseinglite taro kaart – Loovus ja küllus. Number 3

Lillekaart – Tšakrate puhastamine. Lootos

Kristall, mis aitab kaasa tervisliku kehakaalu saavutamisele/hoidmisele 2017. a suveperioodil – angeliit

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Inglid suunavad nende kaartidega tulemärke väga konkreetselt loomingulisele tegevusele. Nad ütlevad, et igasuguse loominguga/ hobitegevusega tegelemine aitab teil hoida oma energiat kergena, mis omakorda aitab teil hoida ka oma kehakaalu tervislikult kergena.

Nad selgitavad – kui te lasete oma elus argipäevadel endast üle sõita, siis kaasnevad sellega varem või hiljem ka probleemid kehakaaluga. Mis see tähendab, et argipäev sõidab üle? See tähendab seda, et inimene pühendab 100% oma elust kohustuste täitmisele. Kohustustel aga on raske energia. Loomulikult eksisteerib elus momente, kus tuleb tegeleda asjadega, mis kuuluvad kohustuste nimekirja, kuid see ei tähenda, et kogu elu peakski koosnema ainult selles ühes nimekirjas loetletud ülesannetest.

Inglid ütlevad, et kui te soovite oma kehakaalu tervislikesse piiridesse viia (või seda seal hoida), siis peate te hakkama sihilikult oma ellu rohkem rõõmu sisse laskma. Ja rõõmu on kõige lihtsam oma ellu sisse kutsuda läbi loomingulise/ hobilise tegevuse.

Siinkohal tuleb muidugi taaskord meelde tuletada, et see, mis on lõbus ühele inimesele, ei pruugi teist inimest üldse huvitadagi. Seega – lähtuge ikka ainult oma personaalsetest eelistustest kui valite endale hobi.

Kui teie sõbrannale meeldib käia spordiklubis vehkimas, siis see ei tähenda, et teile peab ka automaatselt just see tegevus meeldima. Kui teie sõber on osav maalikunstnik, ei tähenda see, et ka teie leiate rõõmu maalimisest. Kui teie emale meeldib kududa, ei tähenda see, et ka teie jaoks on siin maailmas ainuvõimalik hobitegevus kudumine.

Igaüks võib ja peabki leidma üles selle loomingulise väljundi, mis toob rõõmu just temale. Kui te pole seda veel leidnud, siis ärge kaotage lootust. Otsige ja katsetage lihtsalt edasi. Ja pidage meeles, et teiste inimeste hobid on ainult näited sellest, mida teha võib. Teie võite tegeleda hoopis millegi muuga kui teie naabrinaised, täditütred või juuksur.

Minu inglikaart koostoimes lillekaardi sõnumiga viitab sellele, et kui te leiate selle õige hobi, mis toob teile siirast rõõmu, siis hakkab too hobitegevus teid väga kiiresti tervendama.

Välja tulnud kaartidega tehakse võimalike hobide hulgast konkreetne viide reisimisele, mis tähendab, et keegi selle horoskoobi lugejatest peab saama just selle infotõuke – võtke nüüd ette see reis, millest olete unistanud.

Lisaks tundub, et osade jaoks tuleb see välja kirjutada, et hobiks võib olla ka reisimine iseenesest, mitte reisidelt spetsiifiliste meenete kokkuostmine või muud säärast. Ehk siis, kes tundis ennast selles vihjes ära – kui te pole võib-olla juba pikalt reisimise peale mõelnudki, siis võib just nüüd olla õige aeg hakata erinevaid reisipakkumisi vaatama. Tänapäeval saab igasuguse eelarvega reisida. Samuti saab igasugustel erinevatel viisidel reisida. Reis võib olla ka ühepäevane käik mõnda looduskaunisse kohta, kus te pole ammu käinud, kuid mäletate, et teile seal väga meeldis.

Seega, tulemärgid, võtke nüüd oma elu loomingulisuse sektor ette ja katsetage, mis toime sellel on teie kehakaalule.

Lõppmärkena lisan veel klausli, et inglite juhiste puhul ei tähenda üks juhis kunagi seda, et ainult see konkreetne aspekt aitab viia soovitud tulemuseni. Täpsustan – käesolevas horoskoobis toodud soovitus hobiga tegeleda ei pruugi ainuüksi viia teid tervisliku kehakaaluni. Hobiga tegelemine võib lihtsalt olla parim meetod, mis viib teid energeetiliselt sellisele tasandile, kus te hakkate loomuliku kulgemise teed pidi otsima ja leidma just neid lahendusi, mis lõpuks kogumina viivad teid ka tervisliku kehakaaluni. Inglid ei anna kunagi ette sellist retsepti nagu maised tervisenõustajad. Nad ei käsuta ega võta inimeselt isiklikku otsustus- ja mõtlemisvõimet. Inglid suunavad armastavalt õigesse kohta ja suunavad eelkõige selliseid teid pidi, mis avavad inimese jaoks järjest enam tema isiklikku ühenduskanalit. Kui teie ühenduskanal aga on puhas ja 100% töökorras, siis on ka teie kehakaal tervislik ja kõik muud aspektid elus külluslikud. See on too ülim eesmärk, milleni inglid meid siin maises elus suunavad. Lisaks ütlevad nad, et tervislik kehakaal tähendab erinevate inimeste jaoks erinevat asja – eelkõige tähendab see kehakaalu suurusjärku, mille juures kogu inimese organism saab tervislikult toimida. Kindlasti ei räägi inglid iialgi rõivasuurusest null, XXS,32 vms.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid, mis pole tavapärased horoskoobid. Need on pigem kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Milliseid horoskoope leiate minu kodulehelt?

  • NÄDAL – igal nädalalõpul postitan uue nädala horoskoobi (üldjuhul neljapäeval või reedel).
  • KVARTAL+AASTA – leiate siit horoskoope nii kvartali- kui ka aastaseks perioodiks. Kvartaliks teen üldjuhul suhtehoroskoope. Aastaks teen üldhoroskoope ja erihoroskoope erinevatel teemadel (nii, kuidas tunne parasjagu juhendab).
  • PÄEV minu kodulehelt leiate ka päeva inglisõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Päeva inglisõnumid asuvad kodulehe paremal ääres oleval menüüribal. Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis märkate, et kaartidele ilmuvad kuupäevad. Sealt valigegi kuupäev, mille päevasõnumit näha soovite ja klikkige (vajutage) vastavale kaardile.
  • MINU INGLIKAARDID lisaks on teil võimalik igal ajahetkel kasutada minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Nagu viitan ka ülalpool, postitan aeg-ajalt ka erihoroskoope, mille ilmumisaega ega teemat ma pikemalt ette ei kuuluta. Need ilmuvad täpselt siis kui minu juhendus suunab mind neid tegema. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast suveperioodi!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"