Erihoroskoop – Tervislik kehakaal suvi 2017 – Maamärgid (Sõnn, Neitsi, Kaljukits)

horoskoop kehakaal suvi 2017 maamärgid

Erihoroskoop – Tervislik kehakaal

Suvi 2017

MAAMÄRGID

Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Inglite sõnumid 2017. a suveperioodiks seoses tervisliku kehakaaluga – maamärkidele

MÄRKSÕNA – Kurbuse vabastamine on võti

Millest kõneleb käesolev erihoroskoop?

Küsisin selle horoskoobi raames inglitelt juhiseid ja nõuandeid tervisliku kehakaalu kohta perioodiks suvi 2017. Täpsemalt – uurisin, mis aitab meil 2017. aasta suveperioodil tervislikku kehakaalu saavutada ja hoida. Nagu minu horoskoopides ikka, räägime siin eelkõige energeetilistest nõuannetest, mis on esitletud tule-, maa-, vee- ja õhumärkide kaupa. Palusin selle horoskoobi raames inglitelt eelkõige informatsiooni nende aspektide kohta, mis võivad olla takistuseks tervisliku kehakaalu saavutamisel ning ühtlasi küsisin muidugi ka, kuidas neid takistusi tervendada. Terminit suvi võib siinkohal käsitleda laialt – st. see horoskoop ei vasta kindlasti minutipealt kalendrisuvele. Pühendasin selle erihoroskoobi suveperioodile seetõttu, et inimesed muutuvad just suve lähenedes kehakaalu temaatika osas eriti tundlikuks. Seetõttu tundub, et just sel perioodil on nõuanded antud teema kohta eriti vajalikud.

Käesoleva horoskoobi raames soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kas sul on tunne, et midagi on puudu? Võib-olla on tegemist hoopis elu loomuliku kulgemisega? Number 77

Inglite taro kaart – Kolmas õhukaart

Kaitseinglite taro kaart – Selgus. Number 12

Lillekaart – Siruta käsi tähtede poole. Orhidee

Kristall, mis aitab kaasa tervisliku kehakaalu saavutamisele/hoidmisele 2017. a suveperioodil – akvamariin

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Maamärkidele on tervisliku kehakaalu saavutamisel/ hoidmisel võtmeks kurbuse vabastamine, koostoimes andestamisega ja mõne olukorra uue nurga alt vaatamisega.

Nende kaartide põhjal tundub, et maamärkide eludes on viimasel ajal olnud palju kurbust tekitavaid situatsioone. On võimalik, et selline kurbuseküllasem periood on kestnud isegi pikemat aega.

Inglid soovivadki nüüd teile öelda, et kui teil on tekkinud viimasel ajal kehakaaluga probleeme, siis selle tuumpõhjuseks on liiga pikalt kurbuse energias kümblemine.

Kurbusel on mõnes mõttes tinaraske energia, mis tirib inimest tugevalt allapoole. Kui me kogeme lähedaste inimeste surma, siis on muidugi arusaadav, et mõneks ajaks lahkume me ka ise tavapärasest elust ja viibime leina tõttu justkui mõnel üksikul saarel. Kuid see ei tohi nii jääda. Lein ei tunne reegleid ja võibki väldata erinevate inimeste jaoks erinevat aega, kuid ühel päeval peab leinaja hakkama jälle elama. Igaühele on seda maise dimensiooni elu ette nähtud teatud ajaks – mõnele 90-ks aastaks, mõnele 30-ks ja mõnele hoopis ainult üheks päevaks. Ja see on sügavalt personaalne teekond, mille juurde kuulub üksinda teekonna alustamine ja lõpetamine. Mõnes mõttes oleme me üksi lausa terve elu vältel, sest mitte iial ei ole võimalik jagada kellegi teisega oma teekonna igat detaili ja momenti. Ikka on mõtteid, mida jätame ainult iseendale ja tundeid, mida me kunagi ei jaga. Selline on lihtsalt elu loomulik kulgemine. Asjaolu, et üks inimene jõudis oma teekonna lõppu, ei tähenda iialgi automaatset lõppu kellelegi teisele. Ja seni kuni te pole isiklikult jõudnud oma teekonna lõppu, on teie ülesandeks elada. Lein ei tohi jääda kestma, sest leinaseisundis inimene enam ei ela.

Seega osade maamärkide jaoks on inglitelt konkreetne sõnum astuda nüüd leinaperioodist välja ja hakata jälle elama.

Osadele aga öeldakse, et te olete liiga pikalt kurvastanud selliste asjade/suhete/nähtuste teie elust lahkumise üle, mille üle tegelikult ei tasu üldse kurvastada. Need asjad viidi teie elust ära seetõttu, et need polnud enam teie kõrgema hüvanguga kooskõlas. Te väärite midagi palju paremat ja elu soovibki teile nüüd seda kõike tuua. Kurbuse energias olles ei saa te aga seda head vastu võtta. Kurbus ehitab nimelt väga suure müüri. Selle tarbetu kurbuse tõttu polegi enam ka teie kehakaal loomulikus tasakaalus. Kehakaal tahab teil kangesti ise tasakaalu tagasi minna, kuid kurbuse müür seisab praegu sellel ees.

Kuidas sellise olukorra puhul kurbust vabastada? Alustage nendele inimestele andestamisest, keda näete kõnealuses olukorras süüdlastena.

Seega, sõnum neile, kes on elanud kurbuse energias muudel alustel kui lähedaste surm – vaadake nüüd oma olukord uue ja värske pilguga üle ning analüüsige, mis see täpsemalt on, mis teis kurbust tekitab. Seejärel võtke võimalikult neutraalne hoiak ja andke kõnealusele situatsioonile uus hinnang – kas on ikka põhjust selle olukorra üle nii pikalt kurbust tunda?

Lõppmärkena lisan veel klausli, et inglite juhiste puhul ei tähenda üks juhis kunagi seda, et ainult see konkreetne aspekt aitab viia soovitud tulemuseni. Täpsustan – käesolevas horoskoobis toodud soovitus ei pruugi ainuüksi viia teid tervisliku kehakaaluni. Kurbuse vabastamine võib lihtsalt olla parim meetod, mis viib teid energeetiliselt sellisele tasandile, kus te hakkate loomuliku kulgemise teed pidi otsima ja leidma just neid lahendusi, mis lõpuks kogumina viivad teid ka tervisliku kehakaaluni. Inglid ei anna kunagi ette sellist retsepti nagu maised tervisenõustajad. Nad ei käsuta ega võta inimeselt isiklikku otsustus- ja mõtlemisvõimet. Inglid suunavad armastavalt õigesse kohta ja suunavad eelkõige selliseid teid pidi, mis avavad inimese jaoks järjest enam tema isiklikku ühenduskanalit. Kui teie ühenduskanal aga on puhas ja 100% töökorras, siis on ka teie kehakaal tervislik ja kõik muud aspektid elus külluslikud. See on too ülim eesmärk, milleni inglid meid siin maises elus suunavad. Lisaks ütlevad nad, et tervislik kehakaal tähendab erinevate inimeste jaoks erinevat asja – eelkõige tähendab see kehakaalu suurusjärku, mille juures kogu inimese organism saab tervislikult toimida. Kindlasti ei räägi inglid iialgi rõivasuurusest null, XXS,32 vms.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel & Guardian Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Kõik minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid, mis pole tavapärased horoskoobid. Need on pigem kirjatükid, mis sisaldavad inglite nõuandeid ja soovitusi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoobid”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Milliseid horoskoope leiate minu kodulehelt?

  • NÄDAL – igal nädalalõpul postitan uue nädala horoskoobi (üldjuhul neljapäeval või reedel).
  • KVARTAL+AASTA – leiate siit horoskoope nii kvartali- kui ka aastaseks perioodiks. Kvartaliks teen üldjuhul suhtehoroskoope. Aastaks teen üldhoroskoope ja erihoroskoope erinevatel teemadel (nii, kuidas tunne parasjagu juhendab).
  • PÄEV minu kodulehelt leiate ka päeva inglisõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Päeva inglisõnumid asuvad kodulehe paremal ääres oleval menüüribal. Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis märkate, et kaartidele ilmuvad kuupäevad. Sealt valigegi kuupäev, mille päevasõnumit näha soovite ja klikkige (vajutage) vastavale kaardile.
  • MINU INGLIKAARDID lisaks on teil võimalik igal ajahetkel kasutada minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Need leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Nagu viitan ka ülalpool, postitan aeg-ajalt ka erihoroskoope, mille ilmumisaega ega teemat ma pikemalt ette ei kuuluta. Need ilmuvad täpselt siis kui minu juhendus suunab mind neid tegema. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast suveperioodi!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"