Nädala horoskoop 26.06-02.07.2017

nädal.26.2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

26.06 – 02.07.2017

2017. aasta nädal nr 26

Inglite sõnumid aasta 26. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Läbi naeru suureneb netovara

Nädala kristall – Tsitriin

Nädala värv – Kollane

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 26. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Homme on ka päev. Mõne asja võib jätta homse varna. Number 29

Inglite taro kaart 1 – Kuues maakaart (ingl. k Six of Earth)

Inglite taro kaart 2 – Neljas maakaart (ingl. k Four of Earth)

Inglite taro kaart 3 – Kümnes veekaart (ingl. k Ten of Water)

Lillekaart 1 – Tasakaalus sõprussuhted. Gerbera

Lillekaart 2 –  Naer. Kuldakaatsia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal saabus see taevane abi, mida igaüks viimase aja sündmuste raames oli palunud. Inglid nimetasid seda abi saabuvaks tõllaks. Nad ütlesid, et teie isiklik tõld sõidab nüüd ette. Edasiliikumiseks tuleb teil vaid juhile öelda, kuhu te sõita soovite. Ühtlasi rõhutasid nad, et praegu on äärmiselt oluline kuulata igal sammul oma isiklikku sisetunnet…mitte naabri, ema, õe, venna, tädipojanaise, vaid iseenda oma. Igaühe tunded on unikaalsed ja neid ei saa kellegi teise omadega asendada.

Inglid rõhutavad ka eeloleva nädala kohta uuesti – ükskõik, milline olukord teie töölauale praegu laekub – talitage selle olukorraga nii nagu teie enda sisetunne teid juhatab. Seda olenemata sellest, missuguse spetsiifikaga too olukord on. Isegi kui teile tundub, et teie tädipojanaine oleks parem spetsialist teid tolles olukorras nõustama – uskuge – praegu pole teil paremat juhendajat kui oma sisetunne.

Kuna inglid alustasid kohe jälle sellise meeldetuletusega, tundub mulle, et eeloleval nädalal ootavad meid ees taaskord mingisugused energeetilised uksed ja paras labürint. Kõik ei ole praegu päris nii nagu esmapilgul paistab. Täpsustan – maised sündmused, mis praegu aset leiavad, sümboliseerivad hoopis midagi muud kui me oskaks arvata.

See, mis praegu tundub ebaoluline, on tõenäoliselt just kõige olulisema tähtsusega nüanss teie edasise heaolu mõistes. Ja vastupidi – see, mis tundub praegu väga oluline, ei ole üldse nii raske kaaluga kui näib.

Sündmused tunduvad olevat nüüd keeratud justkui tagurpidi.

Inglid rõhutavad, et endiselt pole meil muretsemiseks põhjust. Nad on meie kõrval ja suunavad meid praegu igal sammul. Meil tuleb vaid kuulata oma sisetunnet, sest see ongi too kanal, mille kaudu nende suunamine meieni jõuab. Seega – kui te pole siiani ikka veel tahtud/julgenud talitada mõne (hiljuti tõusetunud) olukorraga vastavalt oma sisetundele, siis nüüd on viimane aeg seda teha. Teie sisetunne ei saa teid rappa viia. Teadke, et te võite alati sellele tugineda – kui miski tundub vale, siis nii see peab ka olema. Isegi kui teil puuduvad välised tõendid selle kohta. Ja loomulikult ka vastupidine on kehtiv – kui miski tundub õige, siis nii see peab ka olema. Täpselt samamoodi – isegi juhul kui teil puuduvad selle kohta välised tõendid (ja/või isegi juhul kui välised tõendid suunavad mujale).

Eeloleval nädalal on maisete teemade mõistes endiselt fookuses raha (sh omand) ja töö valdkonnad. Õpingute valdkond tundub juba jäävat kõrvalteemaks. Peamine rõhk on rahal ja tööl.

Üht raamatupidamise terminit kasutades, ütleks, et täpsemalt on rõhk netovaral ehk kõigel sellel, mis teile jääb kätte pärast kõigi kohustiste mahaarvamist. Ja veelgi täpsemalt ütleks, et rõhk on netovarasse puutuva olukorra korrigeerimisel.

Kui kuskilt on teie energiasse imbunud kohustis, mida te ise sinna vabatahtlikult võtnud ei ole, siis nüüd suunatakse teid sellest vabanema. Inimterminites tähendab see seda, et inglid teevad praegu meie elu inventuuri ja aitavad meil vabaneda kõigest, mis on seni olnud meile pahatahtlikuks koormaks.

Lisaks juhivad inglid tähelepanu asjaolule, et eeloleval nädalal kõrvalduvad peaasjalikult koormad, mida me ei ole tõenäoliselt osanud suureks koormaks pidada. Võib-olla kunagi isegi oskasime, kuid siis veendi meid ümber. Kes veensid? Eks ikka sellesama koorma tegelikud omanikud.

Sel nädalal võivad muuhulgas olla fookuses võlgadega seonduvad olukorrad. Täpsemalt – võite näiteks avastada, et võlg, mida ammu pidasite enda omaks, polegi teie võlg. Loomulikult võib olla tegu otseste rahaliste võlgadega – näiteks pärandi raames üle võetud võlgadega, mille tekkelugu on seni hoitud teie eest saladuses (sest seda võlga ei peakski eksisteerima või vähemasti ei peaks see teie kanda olema).

Kuid see võib tähistada ka näiteks sellist olukorda, kus te olete püüdlikult üritanud (pikka aega) heastada midagi, sest olete tundnud end milleski süüdi. Samas, nüüd selgub hoopis, et keegi valetas tookord ja ajas süü teie kaela. Ühel või teisel põhjusel jäite teda uskuma (või jäid teised asjaosalised teda uskuma, kes veensid lõpuks ka teid) ning seetõttu oletegi pidanud end pikka aega tolles olukorras süüdlaseks. Tegelikult aga oli süüdlane hoopis keegi teine, võib-olla lausa keegi, keda olete seni pidanud oma sõbraks. Ehk tegu on pahatahtliku koormaga, mis lükati täiesti ebaõiglaselt teie kanda.

Tegu võib ka olla geenipärandi olukorraga – ehk olukorraga, kus te olete tundnud, et peate heastama midagi, mida teie eelkäijad (esivanemad) tegid. Sellises olukorras võib nüüd samuti selguda, et teile on valetatud. Süüdlane on hoopis keegi teine. Seetõttu pole teil tegelikult mitte midagi heastada olnud vajagi.

See on väga kummaline info, mida inglid praegu annavad ja tundub, et tulebki üks väga kummaline nädal. Nagu kirjutasin ka mõni rida ülalpool – kõik pole praegu nii nagu näib. Sündmused võivad praegu aset leida vägagi tagurpidi pööratult.

Muuhulgas võivad praegu lahenduse leida olukorrad, mille suhtes olite juba alla andnud või millega olite juba enda jaoks jäädavalt leppinud. Mõnel juhul leppinud lausa selliselt, et te enam ei pööranudki tollele halvale olukorrale erilist tähelepanu. Olite end põhjalikult harjutanud mõttega, et see ei muutu niikuinii, mistõttu polnudki teie meelest enam mõistlik/vajalik sellest teemast mõelda.

Teistpidi lähenedes, võib praegu ette tulla olukordi, kus selgub, et teie vara hulka kuulub midagi, millest teil polnud varem aimugi. Näiteks perekondliku vara puhul võis mõni perekonnaliige teie eest varjata selle eseme/varaliigi olemasolu. Võib ka juhtuda, et avastate, et mõni teile kuuluv ese on palju suurema rahalise väärtusega kui olite seni arvanud. On võimalik, et teile kulubki praegu just selline summa ära mõne südamesoovi täideviimiseks.

Samas võib sedapidi lähenemine tähistada ka olukorda, kus teil on mõni suurepärane anne, mida tehti teie lapsepõlves maha ja mille arendamisest seetõttu ka loobusite. On võimalik, et te polegi hiljem enam selle ande peale mõelnud. Näiteks – kui olite alles väike laps, siis teie vanemad ütlesid teile, et te ei oska joonistada. Tegelikkuses aga on teil lihtsalt väga omapärane kunstianne, mis ei peagi kõigile meeldima. On absoluutselt võimalik, et kui arendate seda edasi, saate sellest ka endale meeldiva sissetulekuallika luua. Te pole aga seni seda teha soovinud, sest teie hinges on lapsepõlvest saati tugev pettumus koos veendumusega, et teie vanematel oli õigus. Sellise juhtumi puhul võibki elu nüüd teie ette tuua olukorra, mille tõttu taasavastate oma ande.

Loomulikult leidub neid, kes näevad nüüd muutuvas olukorras hoopis halba, sest midagi tuleb ju nüüd elus ümber mängida. Inglid ütlevad, et ärge keskenduge sellisele vaatepunktile – kõik, mis praegu juhtub, juhtub teie hüvanguks. Kui teie töölaud läheb tegemisi täis, siis asetage need lihtsalt kuidagimoodi ritta ja hakake kuskilt otsast tegutsema.

Kui tunnete väsimust, siis puhake. Kõike ei peagi jõudma kiirelt ja kohe tehtud. Peamine on, et te astute muudkui julgelt edasi.

Küsite – kas tagasi saab ka minna? Inglid ütlevad, et vastus sõltub tollest uksest, mille te paar nädalat tagasi valisite. Kui valisite ukse, mis viis teid uude ajastusse (ehk tegite teadliku otsuse vanad mustrid maha jätta), siis teil otsest tagasimineku võimalust enam pole. Samas pole teil seda vajagi, sest tunnete tõenäoliselt ka ise, et praegu tõusetuvad teemad on teie jaoks tegelikult rõõmustavad.

Jah, teha võib olla palju, kuid tuletage endale ikka aeg-ajalt meelde, et tegu on nüüd uue ajastuga. See tähendab uusi reegleid igal tasandil – sealhulgas on uued ka tegutsemise mustrid. Pikk töönimekiri ei tähenda enam sama, mis enne. Seal ei pea olema sees grammigi energeetilist raskust. Kõik võib ja saab nüüd sujuda hoopis teistsuguse rütmiga.

Kui teie sisetunne ütleb, et te soovite jätta mingisuguse tegevuse homseks, siis on teil selleks täielik õigus. Järelikult tulebki homme hoopis parem mõte tolle nüansi osas või saabub kuskilt hoopis abiline, kes märkab lennult, milline parim tegevuskava välja näeb.

Samas ütlevad inglid, et ärge keskenduge nüüd abiliste otsimisele – kui vaja, nad tulevad, kuid esmatähtis on see, et te näeksite kui hõlpsalt suudate ise oma elu korda seada. Kuniks keskendute õigete abiliste otsimisele, jääte ikka tundma, et te üksi pole piisavalt võimekas. Üheks sihiks on nüüd aga just sellise puuduliku tunde tervendamine.

Nagu inglid on ka varem korduvalt öelnud (nii läbi minu horoskoopide kui ka läbi erinevate muude kirjatükkide/õpetajate) – inimene ei ole väike ega piirangutega olend. Iga inimene (täiesti eraldiseisvalt) sisaldab endas tervet universumit. Kõik need tähed, kuu ja päike, mida imetlete taevas, on olemas teis endas. Kogu see tarkus, mida tunnete eksisteerivat taevas, on olemas teis endas. Kõik need inglid, keda tunnete end abistamas, on olemas teis endas. Te olete ainuisikuliselt võimeline looma oma ellu kõike, mida soovite.

See ei tähenda, et te ei peakski teiste inimestega üldse suhtlema. See tähendab vaid, et teil on õigus suhelda nende inimestega, kellega teile meeldib suhelda. Teil pole vaja ühegi inimesega suhelda pelgalt seetõttu, et te kardate, et muudmoodi jääksite hätta (erinevatel põhjustel).

Teil pole vaja karta, et jääte hätta kui te pole piisavalt järeleandlik erinevate inimeste tahtmiste suhtes. Teil pole vaja karta, et jääte hätta kui te enam ei soovi ühel päeval suhelda nendega, kes on teie suhtes käitunud pahatahtlikult. Olgu selleks sõber, tööandja, sugulane või mõni riigiametnik – kui teine inimene käitub teiega pahatahtlikult, siis on teil igal ajal õigus keelduda temaga edasisest suhtlusest. Te ei jää seetõttu iialgi hätta kui analüüsite ja korrigeerite oma elu rõõmu suunas. Sealjuures tasub ainult tähelepanu pöörata sellisele nüansile, et kõiki inimesi ei pea pelgama hakkama seetõttu, et kuskil eksisteerivad mõned pahatahtlikud eksemplarid.

Mida mõtlevad inglid nädala märksõna all “läbi naeru suureneb netovara”? Siinkohal peavad nad eelkõige silmas seda, et mida kergemana te oma energia hoiate, seda hõlpsamalt suureneb teie elu varade pool ja väheneb kohustiste (sh ka pahatahtlike koormajate) pool. Kuidas hoida energiat kergena? Eks ikka rõõmustades. Naer (st heatahtlik naermine, mitte kellegi üle naermine) on üks väga universaalne ravim, mida ei tohi kunagi ära unustada. Seevastu näiteks muretsemine on väga raske energiaga ja tirib kõik teie plaanid lõpuks kiiva.

Nagu ütlesin ka ülal, tõotab eelolev nädal olla tõepoolest väga kummaline. Soovitan kindlasti siin kirjapandut lugeda nädala jooksul mitu korda, sest tundub, et inglid on seekord põiminud erinevaid sõnumeid kokku kuidagi ebakorrapäraselt. Eks seda kõike jällegi seetõttu, et demonstreerida, kuidas uue ajastu sündmused toimuvad teisiti. Nad on varemgi rääkinud üllatusmuna efektist ehk sellest, kuidas uues ajastus koorub ühest sündmusest välja midagi, mida sealt üldse oodata ei oska. Ja nad ka selgitasid mõnda aega tagasi, et taoline (näiliselt) ebaloomulik kulgemine on vajalik selleks, et meid juhtida õigetesse sihtpunktidesse.

Seda, kas sündmused jäävadki nii kummaliselt toimuma, nad veel ei ütle. Selge on ainult see, et praegu on kõik toimuv vajalik just sellisel kujul nagu ta parasjagu meile ette jõuab.

Nädala nr 26 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Sia-Never Give Up”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 26. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Homme on ka päev. Mõne asja võib jätta homse varna. Number 29

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"