Suhtehoroskoop Juuli-September 2017 – Maamärgid

suhtehoroskoop III kv 2017 maamärgid

Suhtehoroskoop 2017 – III kvartal

Juuli, August, September

MAAMÄRGID

Sõnn, Neitsi, Kaljukits

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop.

Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on soov oma elus parendada suhete valdkonda 2017. aasta kolmandas kvartalis.

Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad inglid eelkõige inimese suhet iseendaga, mis on energeetilises plaanis kõige olulisem suhe. Nõuandeid võib ka tulla suhete kohta teiste inimestega (st suhteid romantilises plaanis ja ka suhteid sõprade, tuttavate, perekonnaliikmetega), kuid see ei ole minu suhtehoroskoopide puhul peamiseks fookuseks.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile maamärkidele

MÄRKSÕNA – Isiklik navigatsioonisüsteem tuleb nüüd sisse lülitada

III kvartali kristall – Tsitriin

Ülaltoodud kristall aitab teil 2017. aasta kolmandas kvartalis kõige produktiivsemalt suhete valdkonda parendada. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad.

Eva Tenter’i inglikaart – Aeg kokkuvõtete tegemiseks. Mida oled õppinud? Number 48

Inglite taro kaart – Teine maakaart (ingl k Two of Earth)

Lillekaart – Ava oma süda. Punane roos

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmises kvartalis õppisid maamärgid suhtlema erinevate inimestega. Teile õpetati, kuidas armastav suhtumine lahendab kõik olukorrad. Teile näidati, kuidas inimeste erinevused ei pea neid lahutama, vaid võivad ka liita. Teile näidati, kuidas erinevad iseloomud võivad kaklemise asemel luua koostoimes uusi ja huvitavaid lahendusi.

Inglid ütlevad, et 2017. aasta kolmandas kvartalis on maamärkidel fookuses oma isikliku navigatsioonisüsteemi sisselülitamine ehk inimkeeli teises kvartalis õpitu rakendamine.

Teil tuleb nüüd avada oma süda erinevatele kogemustele, kartmata teistsuguste iseloomudega kokkupõrkamist. Sealjuures tuleb teil õppida elu kergemalt vaatlema. Elu ei ole surmtõsine. Inimestevahelised suhted ei pea kulgema mööda tõsiseid ja rangeid reegleid. Need mitte ainult ei pea selliselt kulgema, vaid need ei saagi kunagi selliselt kulgeda. Tõenäoliselt näitasid inglid teile seda juba väga värvikalt teises kvartalis.

Te võite alati suhelda teiste inimestega vabalt ja oma isiklikku loomust arvestades. Te ei pea muutma oma isikuomadusi selleks, et sobituda kuhugi gruppi. Kõik inimesed on erinevad. Kõigil on oma unikaalsed suurepärased omadused. See asjaolu ei vaja muutmist. Inimesed ei vaja lahtritesse surumist.

Mida see siis täpsemalt tähendab?

Kui te tunnete näiteks mõnele töökohale kandideerides, et te peate oma iseloomu muutma (maha suruma või lausa varjama) selleks, et tolles ettevõttes või tollel ametikohal töötada, siis on see tunne tegelikult mõeldud teile taevase juhisena.

Mis see juhis siis ütleb?

See juhis ütleb, et kõnealune töökoht pole mõeldud teile. See ei tähenda, et te olete ebapädev või et teil on oma iseloomu tõttu raske sobivat tööd leida. Absoluutselt mitte. See juhis ütleb vaid, et mingil põhjusel on kõnealune töökoht vale, mis omakorda tähendab, et teile öeldakse – otsige edasi. Põhjust ei olegi teil otseselt vaja teada, sest oma sisetunnet võime me alati pimesi usaldada ja ega teil tihtilugu polegi tolle põhjuse teadasaamisega miskit erilist peale hakata.

Küsite ikka, mis võib sellisel juhul olla põhjuseks?

Inglid selgitavad – põhjuseks võib näiteks olla asjaolu, et teile pakutakse juba ühe nädala pärast hoopis paremat töökohta. Kui oleksite töökoha A vastu võtnud, siis oleks teil väga ebamugav nädala pärast selgitada, miks te järsku hoopis töökoha B võtate. Võib-olla oleks nädala pärast juba ettevõttes A tehtud ka mingit laadi erilisi ettevalmistusi teie tööleasumiseks, mistõttu oleks olnud ka nende jaoks teie hiline äraütlemine äärmiselt ebamugav.

Inglid toovad ka teise näite – põhjuseks võib ka olla näiteks asjaolu, et too ettevõte läheb juba aasta pärast pankrotti. Inglid näevad ja teavad, et teil on hetkel soov leida pikemaajalist töökohta, mistõttu juhatatakse teid tollest ettevõttest eemale.

Põhjusi maises plaanis eitava vastuse saamiseks (erinevates situatsioonides, mitte ainult töökoha otsingute raames) võib olla väga palju erinevaid.

Peamine on see, et te mõistate, et eitav vastus pole kunagi mõeldud rünnakuna teie vastu. Eitav vastus on lihtsalt juhis ja nii tulebki seda ka käsitleda. Eitavaid vastuseid võib võtta väga kergelt ja tulekski tegelikult võtta väga kergelt, sest neis ei sisaldu tegelikult mitte vähimalgi määral negatiivset energiat.

Loomulikult võib see negatiivne energia sinna tekkida kui inimene võtab eitavat vastust raskelt ja hakkab olukorda enda kahjuks analüüsima. Taevases plaanis aga pole tegelikult eitavates vastustes kübetki negatiivsust. Kordame – need on lihtsalt juhiseks.

Toome näite ka kinnisvara valdkonnast – otsite uut kodu ja peate pidevalt leppima sellise olukorraga, kus keegi jõuab teist ette mõnda objekti ostma, mis ka teile pealtnäha meeldis. Need olukorrad on täpselt samasuguse mustriga – objektid, mis teie nina alt ära napsati, polnud järelikult teie jaoks õiged/ head valikud. Ja mis me oleme õppinud, mida see omakorda tähendab? See tähendab, et järelikult on midagi veel paremat kuskil teie jaoks ootel. Punkt. Mitte ühtki muud järeldust ei pea sellisest olukorrast tegema. Seda pole vaja enda jaoks traagiliseks mõelda.

Kuna hetkel räägivad inglid meiega suhtehoroskoobi raames, siis soovivad nad lisada, et täpselt samuti kehtib eitavate vastuste null-negatiivsus suhete valdkonna puhul. Siinkohal peavad nad silmas erinevate tasandite suhtlusi. Taolistele eitavatele situatsioonidele ei ole tarvis draamat külge kleepida. Energeetiliselt pole seal draamat mitte kuskil.

Aga miks satuvad inimesed üldse sellistesse situatsioonidesse, kus tuleb kogeda eitava vastuse olukorda?

Inglid ütlevad, et üldjuhul leiavad sellised situatsioonid aset lihtsalt seetõttu, et mõni osapooltest (mõnel juhul ka kõik osapooled) pole oma isiklikku navigatsioonisüsteemi sisse lülitanud ehk ta ei kuula oma sisetunnet. Üldjuhul on inimestel võimalik läbi elu kulgeda ainult jaatavate vastuste rada pidi kui me kuulame oma sisetunnet. Samas – loomulikult eksisteerib ka erandeid, kus inimesel on vaja kogeda eitust selleks, et ta mõistaks, millist liiki jaatust ta oma ellu soovib.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta kolmandas kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

JUULI
9 – täiskuu
20 – kaduneljapäev
23 – noorkuu
29-30 – tähesadu (delta-akvariidid)

AUGUST
7 – täiskuu
11-12 – tähesadu (perseiidid)
13.08 – 05.09 – merkuuri retrograad
17 – kaduneljapäev
21 – noorkuu

SEPTEMBER
6 – täiskuu
14 – kaduneljapäev
20 – noorkuu
22 – sügisene pööripäev (ehk sügise algus)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali suhtehoroskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid – nii üldised kui ka erihoroskoobid (2017. aastaks tegin erihoroskoopidest kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid).
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Minu kodulehe paremal käel asuvalt menüüribalt leiate päeva inglisõnumid. Korraga postitan sinna terve nädala jagu sõnumeid. Päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit lähemalt näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage sellele kaardile.
  • PÄEVA PERSONAALSEM INGLISÕNUM Igapäevaseks personaalsemaks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • KODULEHEL NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne. Kokku on horoskoope hetkeseisuga juba üle 120, seega lugemist jätkub küllaldaselt kui soovite tutvuda ka inglite juhendusega, mida nad on andnud varasemateks perioodideks.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepäraselt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"