Suhtehoroskoop juuli-september 2017 – Veemärgid

suhtehoroskoop III kv 2017 veemärgid

Suhtehoroskoop 2017 – III kvartal

Juuli, August, September

VEEMÄRGID

Vähk, Skorpion, Kalad

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop.

Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on soov oma elus parendada suhete valdkonda 2017. aasta kolmandas kvartalis.

Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad inglid eelkõige inimese suhet iseendaga, mis on energeetilises plaanis kõige olulisem suhe. Nõuandeid võib ka tulla suhete kohta teiste inimestega (st suhteid romantilises plaanis ja ka suhteid sõprade, tuttavate, perekonnaliikmetega), kuid see ei ole minu suhtehoroskoopide puhul peamiseks fookuseks.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile veemärkidele

MÄRKSÕNA – Usaldus igas sammus

III kvartali kristall – Obsidiaan

Ülaltoodud kristall aitab teil 2017. aasta kolmandas kvartalis kõige produktiivsemalt suhete valdkonda parendada. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad.

Eva Tenter’i inglikaart – Tuul viib mured minema. Ära muretse. Number 16

Inglite taro kaart – Maakaartide rüütel (ingl k Knight of Earth)

Lillekaart – Usaldus. Nelk

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Inglid ütlevad, et 2017. aasta kolmandas kvartalis on veemärkidel fookuses usaldamine. Te õpite igasse sammu lisama usaldust.

Täpsemalt – inglid õpetavad teile, kuidas te saate igal tasandil ja igal ajal tegutseda muretsemata. Selle ülesande üheks võimalikuks lahenduskäiguks on usaldusele keskendumine.

Tundub, et veemärke ootab kolmandas kvartalis väga palju tegutsemist. Tõenäoliselt tuleb teil nüüd mingisugused kohustuslikud ülesanded lihtsalt korda ajada, teil pole selles osas vist palju valikut. On võimalik, et see periood ei sisalda üleni rõõmustavaid tegusid. Muuhulgas võib teil näiteks ette tulla rohkem asjaajamisi bürokraatia maailmas.

Inglid ütlevad, et te olete küll õppinud juba erinevatel tasanditel mitte muretsema, kuid teil on nüüd vaja õppida seda ka olukordades, mis tekitavad endiselt automaatset stressi. Ka need on olukorrad, millest tuleb nüüd see stress ära lahustada.

Teil on tegelikult olemas sünnipärane võime kulgeda sujuvalt läbi elu. See võime on aga olnud pikka aega varjutatud erinevate faktorite poolt.

Nüüd tuleb teil oma võimelt tolm maha pühkida ja seda uuesti kasutama hakata. Võtmesõnaks ongi siinkohal usaldus – kui te keskendute ühes (potsentsiaalselt) stressirohkes olukorras usaldusele, siis ei ole muredel enam võimalik sinna patta lisanduda.

Mis see tähendab?

Kui te kinnitate taolises olukorras endale järjepidevalt, et usaldate oma ingleid ja oma sisemist juhendust, siis kinnitate te endale ühtlasi, et teil on olemas vankumatu usk kõnealuse olukorra soodsa lahenemise osas.

Inglid ütlevad, et mitte ükski olukord ei ole tegelikult teie juurde saadetud teie kahjustamiseks. Igal olukorral on oma põhjus. Tihti on negatiivsena tunduv olukord meile lihtsalt taevaseks juhiseks millegi kohta. Seetõttu pole tarvis ka kõige stressirohkemana tunduvaid olukordi karta. Teil on sealt võimalik nüüd stress välja juurida.

Pidage meeles – teil on alati õigus tunda rahulikku enesetunnet, ükskõik, mis teie ümber toimub.

Kui selline rahulik seisund on saavutatud, siis näete ka, kuidas tunnetelt saadav juhendus pole enam nii kriitilise alatooniga. Loomulikult juhendavad teie tunded teid ka edaspidi, kuid seal on alati olemas rahulik alatoon. Stressiks ja muretsemiseks pole tegelikult kunagi vajadust. St. ükski olukord ei pea kunagi emotsionaalses plaanis nii kaugele minema selleks, et tunnetaksite juhendust. Teil on võimalik oma juhendust tunnetada juba sadu kilomeetreid enne stressi peatust.

Seega, kolmandas kvartalis, abistage end selliselt – kui kogete mingis olukorras stressi või muretsemist, siis öelge endale kohe “ma usaldan ja usun, et see olukord laheneb minu kõrgema hüvanguga kooskõlas oleval viisil”. Võite seda öelda endale ka mõttes. Kui olete endale selle kinnituse üle korranud, siis jätkake oma päevatoimetusi. Ja nii toimige iga kord kui stress ligi hiilib. Uskuge, lõpuks ta enam ei viitsi hiilida ja seetõttu lahkub teie elust.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta kolmandas kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

JUULI
9 – täiskuu
20 – kaduneljapäev
23 – noorkuu
29-30 – tähesadu (delta-akvariidid)

AUGUST
7 – täiskuu
11-12 – tähesadu (perseiidid)
13.08 – 05.09 – merkuuri retrograad
17 – kaduneljapäev
21 – noorkuu

SEPTEMBER
6 – täiskuu
14 – kaduneljapäev
20 – noorkuu
22 – sügisene pööripäev (ehk sügise algus)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali suhtehoroskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid – nii üldised kui ka erihoroskoobid (2017. aastaks tegin erihoroskoopidest kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid).
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Minu kodulehe paremal käel asuvalt menüüribalt leiate päeva inglisõnumid. Korraga postitan sinna terve nädala jagu sõnumeid. Päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit lähemalt näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage sellele kaardile.
  • PÄEVA PERSONAALSEM INGLISÕNUM Igapäevaseks personaalsemaks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • KODULEHEL NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne. Kokku on horoskoope hetkeseisuga juba üle 120, seega lugemist jätkub küllaldaselt kui soovite tutvuda ka inglite juhendusega, mida nad on andnud varasemateks perioodideks.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepäraselt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"