Suhtehoroskoop juuli-september 2017 – Tulemärgid

suhtehoroskoop III kv 2017 tulemärgid

Suhtehoroskoop 2017 – III kvartal

Juuli, August, September

TULEMÄRGID

Jäär, Lõvi, Ambur

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop.

Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on soov oma elus parendada suhete valdkonda 2017. aasta kolmandas kvartalis.

Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad inglid eelkõige inimese suhet iseendaga, mis on energeetilises plaanis kõige olulisem suhe. Nõuandeid võib ka tulla suhete kohta teiste inimestega (st suhteid romantilises plaanis ja ka suhteid sõprade, tuttavate, perekonnaliikmetega), kuid see ei ole minu suhtehoroskoopide puhul peamiseks fookuseks.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile tulemärkidele

MÄRKSÕNA – Tule rõõmu juurde. Ta juba ootab.

III kvartali kristall – Obsidiaan (sama, mis veemärkidel III kvartaliks)

Ülaltoodud kristall aitab teil 2017. aasta kolmandas kvartalis kõige produktiivsemalt suhete valdkonda parendada. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad.

Eva Tenter’i inglikaart – Mitmekülgne aeg. Palju erinevaid valikuid on Su ees. Tee otsus selle järgi, mis Sind enim rõõmustab. Number 14

Inglite taro kaart – Teine õhukaart

Lillekaart – Maailma energia. Lembeliilia (agapanthus)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Inglid ütlevad, et 2017. aasta kolmandas kvartalis on tulemärkidel fookuses otsustamise õppimine. Täpsemalt – te õpite, kuidas teha otsust rõõmu baasil.

Tulemärkidele ütlevad kaardid, et teie elus leiab sel perioodil aset sündmus, mis sisaldab endas erinevate ootamatute asjaolude kokkulangemist. Tolle kokkulangemise tõttu on teil nüüd vaja teha üks konkreetne otsus. Tõenäoliselt sisaldub selles olukorras nii palju erinevaid tegureid, et teil on üsna keeruline seda otsust teha. On võimalik, et keerukus tuleneb ka lihtsalt emotsionaalselt pinnalt. Igal juhul näib, et too sündmus tekitab teis sellise tunde, et selles olukorras polegi võimalik õiget/ head/ sobilikku otsust teha.

Inglid ütlevad, et te peate siiski nüüd otsusele jõudma, sest muul moel ei liigu te edasi. Teil soovitatakse lähtuda otsustamisel ainult sellest, missugune variant toob teile kõige rohkem rõõmu. Teil ei ole praegu vaja kõnealuse otsuse langetamisel mingeid muid asjaolusid arvesse võtta. Inglid soovitavad teha käesoleva otsuse puhtalt rõõmu baasil.

Nad soovivad veel lisada, et tegu on olukorraga, mis on (muuhulgas) esile kerkinud maailmas üleüldiselt muutuvate energiate tõttu. See olukord ei ole tekkinud ainult teie tegevuse või tegevusetuse tõttu. Kõik, mis praegu toimub, peab just sellises formaadis toimuma. Teadke, et need sündmused toimuvad täpselt õige ajastusega ja õigel viisil. Teil on edasiliikumiseks vaja langetada vaid üks otsus.

Olukorda viibki suurel määral edasi juba ainuüksi see kui jõuate enda jaoks otsuseni. Praegu liikuvate (üldiste) energiate juures on võimalik, et niipea kui otsus teie mõtetes ja tunnetes valmib, joonduvad ka erinevad välised faktorid kiirelt teile sobilikus suunas. Eest võivad kaduda ka osad sellised takistused, millest poleks osanud unistadagi.

Seega pidage kindlasti meeles – kui tuleb kätte hetk (isegi mõnevõrra kummaliselt keeruka) otsuse langetamiseks, lähtuge ainult rõõmu baasist.

Maailma üldised energiad suunavad meid praegu väga tugevalt rõõmu suunas, seega see ei tohiks olla eriti raske. Pigem on aina raskem teha endiselt otsuseid vanu mõttemustreid pidi. Need mustrid on nüüd energeetiliselt aegunud, mistõttu on nende kasutamine järjest koormavam.

Kuidas jälgida, et ma ei liiguks tagasi vanade mõttemustrite juurde?

Te teate, et olete jälle suundumas tagasi vanade mõttemustrite juurde kui tunnete kummaliselt tolmust või halli enesetunnet. Need vanad mustrid on tõepoolest lausa paksult tolmu täis ja võivadki tekitada meile ebameeldivat, tolmu sees kümblemise tunnet. Neile, kellele meeldib elada puhtas keskkonnas, tekitab nüüd aegunud mustrite järgi mõtlemine kindlasti halba enesetunnet. Ja seda mitte ainult emotsionaalselt või energeetiliselt, vaid teil võibki hakata füüsiliselt halb.

Aga miks see nii on?

Tunded on meie peamine navigatsioonisüsteem siin nö maises dimensioonis, mis tähendab seda, et inglid juhendavadki meid otse tunnete kaudu. Seetõttu võibki (mõnes mõttes lausa peabki) inimesel hakata halb kui ta liigub väga tugevalt oma juhenduse vastu. Võrdluses auto navigatsioonisüsteemiga – kui teil hakkab juba halb, siis võrdub see sellega nagu auto oleks juba teelt välja sõitnud. Kui väga halb, siis olete sõitnud otse kuristikku. Nagu kindlasti mõistate ka ise – pole just väga mõistlik tegu söösta otse kuristikku ja samal ajal loota, et elu kulgeb ikka sama lilleliselt/ tervelt edasi. See on vist kõigile selge, et kuristikku sööstmisel on teatud füüsiliselt nähtavad/ kombitavad tagajärjed.

Mida peab tegema, et mitte sõita kuristikku? Tuleb kuulata oma isiklikku sisetunnet – mitte presidendi, peaministri või venna oma, vaid oma isiklikku sisetunnet. Mis veelgi olulisem – tuleb ka tollelt tundelt saadavaid juhiseid järgida, mitte ainult kuulata.

Kui selliselt läbi elu kulgeda, siis möödub ka igasugune otsustamist puudutav protsess üsna hõlpsalt ja vigastusteta.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta kolmandas kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

JUULI
9 – täiskuu
20 – kaduneljapäev
23 – noorkuu
29-30 – tähesadu (delta-akvariidid)

AUGUST
7 – täiskuu
11-12 – tähesadu (perseiidid)
13.08 – 05.09 – merkuuri retrograad
17 – kaduneljapäev
21 – noorkuu

SEPTEMBER
6 – täiskuu
14 – kaduneljapäev
20 – noorkuu
22 – sügisene pööripäev (ehk sügise algus)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali suhtehoroskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid – nii üldised kui ka erihoroskoobid (2017. aastaks tegin erihoroskoopidest kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid).
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Minu kodulehe paremal käel asuvalt menüüribalt leiate päeva inglisõnumid. Korraga postitan sinna terve nädala jagu sõnumeid. Päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit lähemalt näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage sellele kaardile.
  • PÄEVA PERSONAALSEM INGLISÕNUM Igapäevaseks personaalsemaks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • KODULEHEL NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne. Kokku on horoskoope hetkeseisuga juba üle 120, seega lugemist jätkub küllaldaselt kui soovite tutvuda ka inglite juhendusega, mida nad on andnud varasemateks perioodideks.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepäraselt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"