Suhtehoroskoop juuli-september 2017 – Õhumärgid

suhtehoroskoop III kv 2017 õhumärgid

Suhtehoroskoop 2017 – III kvartal

Juuli, August, September

ÕHUMÄRGID

Kaksikud, Kaalud, Veevalaja

Käesolev horoskoop on suhteid käsitlev erihoroskoop.

Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kel on soov oma elus parendada suhete valdkonda 2017. aasta kolmandas kvartalis.

Kusjuures selle suhtehoroskoobi raames käsitlevad inglid eelkõige inimese suhet iseendaga, mis on energeetilises plaanis kõige olulisem suhe. Nõuandeid võib ka tulla suhete kohta teiste inimestega (st suhteid romantilises plaanis ja ka suhteid sõprade, tuttavate, perekonnaliikmetega), kuid see ei ole minu suhtehoroskoopide puhul peamiseks fookuseks.

Inglite sõnumid seoses suhetega – kõigile õhumärkidele

MÄRKSÕNA – Tööga seonduv stress saab tervendatud

III kvartali kristall – Lasuriit

Ülaltoodud kristall aitab teil 2017. aasta kolmandas kvartalis kõige produktiivsemalt suhete valdkonda parendada. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad.

Eva Tenter’i inglikaart – Sinu elus paistab Päike. Aeg rõõmustamiseks! Number 5

Inglite taro kaart – Kümnes tulekaart

Lillekaart – Sa oled tervendatud. Harilik saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Inglid ütlevad, et 2017. aasta kolmandas kvartalis on õhumärkidel fookuses tervenemine. Täpsemalt – tervenemine tööstressist ja kõigist sellega seonduvatest probleemidest.

Inglid ütlevad, et selle valdkonnaga seonduvatele probleemidele saabub nüüd taevane abi ja te leiate tee tervenemiseni.

Mida see sisuliselt tähendab? Osadele võib see tähendada loomulikult töökohast loobumist. Kui olete seni töötanud sellisel kohal/ sellises ettevõttes, mida teil on tulnud ainult taluda, siis on tõenäoline et nüüd saabub see moment, kus te tollest tööst loobute. St. tegu on töökohaga, millest teil pole olnud grammigi rõõmu. On olnud vaid mured ja stress.

Loobumismoment võib saabuda väliste asjaolude tõttu, kuid võib saabuda ka sisemine murdepunkt, millest edasi te enam seda olukorda lihtsalt ei talu. See on moment, mil näete ja tunnete väga selgelt, kuidas kogu antud tööga seonduv olukord on teid kahjustanud. On võimalik, et see selgus tuuakse teieni näiteks läbi unenäo.

Nagu inglid on ka varem korduvalt selgitanud – mõistmine on miski, mida ei saa kellelegi pähe sisestada. Mõistmine peab tekkima inimeses endas ja läbi loomuliku kulgemise protsessi. See ongi nüüd mõistmine, milleni te jõuate. Ühest küljest mõistate, et elu ei pea selline olema. Teisest küljest mõistate järsku kõnealuse kahjustuse tõsidust – st. mõistate kui rängalt see olukord teid tegelikult on kahjustanud.

Võib-olla on teid ümbritsenud inimesed (kolleegid, sõbrad, tuttavad jne), kes on teid varasemalt alati maha rahustanud ja ümber veennud kui olete hakanud jõudma tolle tõelise mõistmiseni. Nad on alati leevendanud selle olukorra tõsidusest arusaamist.

Osad on seda teinud kindlasti lihtsalt teadmatusest, sest nad ei tunne sama, mis teie ja nad ei koge täpselt sama olukorda, mis teie. See võib kehtida ka lausa kolleegide puhul, kes töötavad küll samas ettevõttes, kuid ei tee päris sama tööd, mis teie. Osad aga võivad olla sellist manipulatsiooni viljelenud ka sihilikult.

Igal juhul saabub nüüd hetk, kus te näete kõikvõimalikest illusioonidest läbi.

Teie ees on järsku toores tõde.

See tõde on aga tõeliselt kole, mistõttu sünnib kiirelt ka otsus kõnealusele olukorrale lõpp teha.

Mida võib antud juhendus veel tähendada? See võib ka tähendada näiteks tööalase olukorra ümberpöördumist. St senine olukord on küll olnud väga stressirohke ja te pole enne näinud sellest väljapääsu, kuid nüüd järsku toimub midagi, mis muudab selle sama töökoha väga meeldivaks.

Inglid on korduvalt rõhutanud, et meie uue ajastu energias on igasugused situatsioonid võimalikud, sealhulgas ka sellised, mida on seni peetud imede kategooriasse kuuluvaks.

Seetõttu peab tõdema, et kolmandas kvartalis võib õhumärke oodata tõepoolest mingisugune olukord, mis ongi lausa ime.

Kokkuvõttes võib öelda, et tegu on igal juhul äärmiselt koormava (emotsionaalselt ja füüsiliselt) situatsiooni lahenemisega, mis on seotud teie tööga või töötamisega üleüldiselt.

See võib tähendada ka näiteks seda, et te olete juba talunud pikalt stressi tööotsingute tõttu, sest olenemata teie püüdlustest ei õnnestu teil mitte kuidagimoodi sobivat tööd leida. Ka see võib näiteks olla olukord, mis nüüd laheneb/ saab tervendatud.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta kolmandas kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

JUULI
9 – täiskuu
20 – kaduneljapäev
23 – noorkuu
29-30 – tähesadu (delta-akvariidid)

AUGUST
7 – täiskuu
11-12 – tähesadu (perseiidid)
13.08 – 05.09 – merkuuri retrograad
17 – kaduneljapäev
21 – noorkuu

SEPTEMBER
6 – täiskuu
14 – kaduneljapäev
20 – noorkuu
22 – sügisene pööripäev (ehk sügise algus)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali suhtehoroskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid – nii üldised kui ka erihoroskoobid (2017. aastaks tegin erihoroskoopidest kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid).
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEVA INGLISÕNUM Minu kodulehe paremal käel asuvalt menüüribalt leiate päeva inglisõnumid. Korraga postitan sinna terve nädala jagu sõnumeid. Päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit lähemalt näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage sellele kaardile.
  • PÄEVA PERSONAALSEM INGLISÕNUM Igapäevaseks personaalsemaks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • KODULEHEL NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne. Kokku on horoskoope hetkeseisuga juba üle 120, seega lugemist jätkub küllaldaselt kui soovite tutvuda ka inglite juhendusega, mida nad on andnud varasemateks perioodideks.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepäraselt sujuvaid suhteid!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"