Nädala horoskoop 17.07-23.07.2017

horoskoop nädal 29 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

17.07 – 23.07.2017

2017. aasta nädal nr 29

Inglite sõnumid aasta 29. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kelleks Sa tahtsid saada?

Nädala kristall – Merevaik ja hematiit

Nädala värv – Oranž

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 29. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Selleks nädalaks soovis meile oma sõnumi edastada tavapärasest rohkem kaarte:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Lase minna kõigel sellel, mis Sind enam ei rõõmusta. Number 70

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Homme tuleb lahendus. Number 73

Inglite taro kaart 1 – Kümnes õhukaart (ingl. k Ten of Air)

Inglite taro kaart 2 – Maailm. Nr 21 (ingl. k The World)

Inglite taro kaart 3 – Veekaartide kuninganna (ingl. k Queen of Water)

Lillekaart 1 – Pea kinni oma lubadusest. Roosa liilia

Lillekaart 2 – Võta avasüli taevalik abi vastu. Eukalüpt

Lillekaart 3 – Sa oled tervendatud. Saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal hakkasime lõikama seda, mida meie olemus külvab ehk astusime jälle suure sammu edasi meie tõelise mina’ga kooskõlas oleva elu elamisele. Igaüks sai ka suure kingituse, mis on samuti tema isikliku tõelise-mina-mustriga kooskõlas. Sealjuures rõhutasid inglid jälle, et praegu tuleb igal sammul järgida oma sisetunnet, sest mõistus võib hetkel viia eksiteele.

Eeloleval nädalal jätkub raske olukorra lõppemise temaatika. Samuti räägivad kaardid taevaste kingituste ja tervenemise saabumisest. Tundub, et kõneletakse sellest samast kingitusest, mis oli ka eelmise nädala horoskoobi teemaks. Seega näib, et päris kõigi juurde ei jõudnud kõnealune taevane kingitus veel eelmisel nädalal kohale. Osade jaoks saabub see nüüd ja tundub, et pigem siis kohe nädala alguses kui mitte lausa pühapäeva-esmaspäeva piiril ehk kahe nädala vahetumise paiku.

Tolle kingituse osas on sõnum seekord selge – kui kink saabub, lõpeb ka teatud konkreetne raske olukord. Sealjuures on taaskord võimalik, et too kink ei ole maises plaanis seotud selle olukorraga, mille lõpu ta kaasa toob. Ehk sellisel juhul on nende kahe sündmuse vahel vaid energeetiline seos, mitte maine side.

Igal juhul lõpeb nüüd mingisugune olukord, mis sisaldas talumist. See olukord võis ka sisaldada ebatervislikku sõltuvust millestki või kellestki. Uus energia (uus ajastu) ei soosi aga ühtki talumist. Uus energia tähendab ja tähistab rõõmu. Rõõm aga ei saa olla ühes toas talumisega.

Seega – näeme, et inglid andsid nüüd uue vihje selle kohta, missugust laadi on too saabuv kingitus. See on puhtast rõõmust lähtuv kingitus, mis viskab välja talumise. Kui te olete nende seas, kes veel pole oma kinki kätte saanud, kuid soovite nüüd mõtiskleda veidi rohkem selle üle, mis see olla võiks – vaadelge hetkeks oma elu üldises plaanis ja mõtisklege veidi selle üle, mida te praegu talute. Täpsustan – mis on see olukord teie elus, milles pole grammigi rõõmu, on vaid erinevatel põhjustel talumine. See võib ka olla olukord, mille talumine tundus kunagi vajalik või isegi mõistlik.

Palun inglitelt veel selgitusi “talumise” energeetilise struktuuri kohta – nad ütlevad, et talumine on isegi halvem harjumus kui muretsemine. Talumine tekitab inimese ellu sügava halli keeristormi, mis ei keerle, vaid on paigal. Ehk negatiivne efekt on sama tugev kui keeristormil, kuid see efekt tekib paigalseisust, mitte liikumisest. Kui muretsemise halb harjumus annab endast rohkem märku ja on seega ka kergemini tervendatav (sest ta on kergemini märgatav), siis talumine on salakavalam vaenlane.

Talumine ajab enda alla sügavad juured, mistõttu tekib ühel hetkel mulje, et meie aias on terve puu. Kuna see puu tundub pealtnäha terve, ei lähe keegi teda enam maha võtma ja nii ta sinnapaika jääbki.

Tegelikult on aga endiselt tegu hävitava keeristormiga, mis mürgitab inimese elu igapäevaselt. Jah, nii see tõesti on – isegi kui te ei mõtle parasjagu tolle “talumist” sisaldava olukorra peale, võtab see teilt ikka energiat. Ja kui te veel mõtlete selle peale, siis tühjendab see olukord teie aku silmapilkselt.

See on ka osade inimeste puhul peamiseks algpõhjuseks, mis on tekitanud “orav-rattas” elumustri. Nende elus on üks või mitu kõnealust talumise keeristormi, mis võtavad neilt märkamatult suurtes kogustes energiat. Pideva energiakao tõttu on tekkinud igikestev tunne nagu elu tõmbaks neid kuskile alla, mis omakorda tekitab tunde, et kui ma püsin pidevas liikumises, siis ei saa see voog mind endaga kaasa tirida. Ja nii inimene jooksebki – iga päev, igale poole. Isegi kui on puhkus, on ikka kiire. Puhata ei osata, sest puhkus tundub seisakuna. Seisak aga hirmutab, sest see võib endaga koos kuristikku viia.

Sellise elumustri puhul on tegelikult enamasti probleemide algpõhjuseks justnimelt too talumise keeris, mis püsibki visalt elu keskmes. Ümber selle talumise too inimene tegelikult ringiratast jooksebki.

Aga kuidas pääseda talumisest? Talumisest pääsemiseks on tegelikult väga lihtne viis – tuleb võtta see haige puu maha. Mäletate, see puu oli ainult pealtnäha terve. Tegelikult on see üks seest tühi kest, mis kukub maha üsna kergelt kui seda vaid korraks õrnalt lükata. Lisaks tuleb mõista, et see on vaid pealiskaudsel vaatlusel puu. Tegelikult pole see ju puu ehk teil pole vaja tunda süüd looduse maharaiumise pärast. See nähtus polnud algusest peale looduslik ehk loomulik. See oli tehislikult tekitatud olukord juba algusest saati, rääkimata sellest, et see koosnes enamjaolt valedest.

Eeloleval nädalal langebki üks taoline puu, mis pole tegelikult kunagi puu olnudki.

Läbi tolle puu langemise, tuleb tervis teie ellu ka laiemas plaanis, mitte ainult sellesse olukorda, kus kõnealune talumine aset leidis.

Inglid lisavad, et kui puu langeb, siis tuleb sealt seest välja kingitusi. Need kingitused võivad puudutada väga erinevaid eluvaldkondi, olenevalt inimesest, sest ka too puu võib asetseda erinevate inimeste jaoks erinevates kohtades.

Kõige üldisemas plaanis aga tundub mulle, et eeloleval nädalal on fookuses taaskord töövaldkond ehk talumised seoses tööga. See omakorda tähendab seda, et kui olete oma tööd seni vaid talunud (st sealt pole teie jaoks kunagi tõusetunud rõõmu), siis nüüd võib teid suure tõenäosusega ees oodata töökoha vahetus. Kuna inglid kõnelevad siiski praegu ootamatutest kingitustest, tundub, et ka töökoha vahetamise puhul kaasneb tolle sündmusega midagi ootamatult head. Kaasneb mingisugune lisaboonus, mida tolles olukorras olev inimene ei oskaks kuidagi ise ette planeerida või oodata.

Lisaks tähistab töövaldkonnaga seotud talumiste lõpp ka seda, et väga paljud hakkavad nüüd pikemalt mõtisklema selle üle, mida nad üldse oma eluga saavutada tahavad. Seoses sellega tuleb osade jaoks kindlasti uuele analüüsiringile ka mõni selline elukutse, millest unistati lapsepõlves. Inglid kordavad siinkohal jälle üle – mitte kunagi ei ole liiga hilja teha selliseid asju, mida teie süda soovib teha.

Mis kaasneb veel sellega kui laseme lahti talumisest?

Kui te lasete nendel talumisest kubisevatel olukordadel minna, siis märkate te ühtäkki, et te oletegi päriselt vaba. See ongi see vabadus, mida olete otsinud – vabadus talumisest. Kui te mõistate, et te ei pea tegelikult mitte midagi taluma, siis te oletegi saanud päriselt vabaks.

Talumine, ükskõik, millises formaadis või valdkonnas, teeb inimesest orja. Kui orjapidamise skeem on väga maine, siis saab ori aru, et ta on orjastatud. Kuid nende silmaga nähtavate ja käega katsutavate mudelite kõrval eksisteerib väga palju salakavalat orjastamist, kus skeemid on justkui juriidiliselt vägagi korrektsed. Nende skeemide orjad ei tea, et nad on orjastatud.

Eeloleval nädalal ja tõenäoliselt ka pikemas perspektiivis, näeme me järjest just taoliste salakavalate skeemide langemist. Osade skeemide puhul ei pruugigi olla vaja muud kui vaid mõistmist, et olete teatud olukorda talunud. Ehk omakorda tolle mõistmiseni jõudmist, et te enam ei soovi seda olukorda taluda. Osade skeemide puhul toobki juba mõistmine kaasa orjapidamise lõpu. Mäletate, need skeemid pole mitte miskit muud kui vaid seest tühjad kestad. Need on üdini tehislikud ja kõik, mis on üdini tehislik, on looduse poolt üsna hõlpsalt ülekirjutatav.

Lisaks, nagu kindlasti mäletate inglite varasematest sõnumitest, tuleb alati meeles pidada, et me oleme kõik omavahel energeetiliselt seotud.

Mis see tähendab?

See tähendab, et mõne skeemi langetamiseks piisab ka sellest kui üks meist jõuab mõistmiseni. Nagu inglid on ka varem öelnud – kuritegevus vajab grupeeringuid. Head saab teha ka üksi.

Aga mis siis edasi saab kui me oleme vabad?

Siis jõuame me koju. Ja kodus saab elada. Inimesel on vaja elada, mitte ellu jääda.

Eeloleva nädala energia tundub olevat tugevalt seotud nädalate nr 13 (27.03-02.04.2017) ja 27 (03-09.07.2017) energiatega. Kui tunnete nende nädalate vahel seost, siis soovitan uuesti läbi lugeda vastavate nädalate horoskoobid ja meenutada, mis teie elus eelnimetatud nädalatel toimus. Kui peate unenägude kohta päevikut, siis lugege kindlasti läbi märkmed, mida panite kirja vastavatel nädalatel nähtud unenägude kohta.

Nädala nr 29 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Nabiha – Animals”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Lase minna kõigel sellel, mis Sind enam ei rõõmusta. Number 70

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Homme tuleb lahendus. Number 73

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 20.07 – kaduneljapäev
 • 23.07 – noorkuu

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • UUS! PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 17.07-23.07.2017

Comments are closed.