Nädala horoskoop 07.08-13.08.2017

nädal 32 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

07.08 – 13.08.2017

2017. aasta nädal nr 32

Inglite sõnumid aasta 32. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Imede aeg

Nädala kristall – Sodaliit

Nädala värv – Sinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 32. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Raske olukorra lõpp juba paistab. Number 41

Inglite taro kaart 1 – Keisrinna (ingl. k The Empress)

Inglite taro kaart 2 – Maakaartide äss (ingl. k Ace of Earth)

Lillekaart – Võta avasüli taevalik abi vastu. Eukalüpt

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal kiirendati meie energeetilist edasiliikumist läbi selge fookuse. Sealjuures tuli fookuse sisu igaühel ise valida. Fokusseerimise eesmärgiks oli tuua igaühe ellu lõpuks kohale just tema jaoks olulisim südamesoov. Inglid ütlesid, et nad toovad selle soovi nüüd kohale. Meile anti vaid ülesandeks keskenduda ühele konkreetsele soovile ehk meil tuli lõpetada pendeldamine erinevate soovide vahel. Nad õpetasid ühtlasi, mis on vahet kramplikul kinnisideel ja pehmel fokusseerimisel. Just viimane on see, mis aitab soovidel täituda.

Eeloleval nädalal tõotab saabuda rõõmustav lõpp tollele raskele olukorrale, mille paiskas üles energeetiline taifuun maikuu keskpaigas. See taifuun tõi küll ühest küljest ka ise rõõmustavaid uuendusi, kuid tal olid kaasas ka rasked nüansid. Rasked küll mitte enam vana energia mõistes, kuid need nüansid võisid siiski olla paljude jaoks emotsionaalselt rasked.

Taifuun tõi lisaks rõõmule kaasa raskuse eelkõige sellistes olukordades, milles oli väga pikka aega sisaldunud energeetilist kuritegevust. Kuna see kuritegevus oli niivõrd pikalt juba tollesse olukorda juurdunud, siis oli see muutunud osaliselt varjatuks. Mõnedel juhtudel võis see ka üleni varjatud olla – st. inimene ei tajunud tolles olukorras enam mitte ühestki küljest kuritegelikkust, vaid oli olukorra enda jaoks juba ammu “normaliseerinud”. Selle tõttu sai kuritegelik manipulatsioon nendes situatsioonides rahulikult õitseda, ilma ühegi sekkumiseta.

Taifuun aga tõi lõpuks kohale sekkumise. Kuna kõnealustele olukordadele tuli teha peale kindlakäeline lõpp (sest uus ajastu ei ole enam kannatamiste ajastu), võisid inglid mõne olukorra puhul kasutada ka vägagi teatraalseid võtteid. Täpsustan – nende olukordade lõpetamiseks võidi lavastada juurde erinevaid nüansse. St. inglid võisid luua nendes olukordades illusioone, mida tegelikkuses ei eksisteeri. Mida see tähendab? See tähendab, et mõnes olukorras võis kuritegeliku skeemi lõpetada kurjategija ise, arvates, et tema ohver on hakanud hoopis tema suunas viljelema kuritegevust. Lavastust võis esineda igal tasandil. Seetõttu, rõhutavad nüüd inglid, et te (ehk need, kes tunnetasid kõnealuseid olukordi raskena) võite kogu sellel emotsionaalsel raskusel tegelikult väga kiirelt minna lasta, sest too raskus põhines paljuski detailidel, mida ei eksisteeri. Suur osa üleskeerutatud draamast oli illusioon ning osa sellest võib ka pidada komöödiaks.

Pärast taifuuni esilekerkimist rääkisid inglid korduvalt ka udusest olukorrast ehk olukorrast, kus me ei näe selgelt oma sihtpunkti. Juba paar nädalat tagasi ütlesid nad, et sihtpunkt muutub nüüd klaarimaks. Eeloleval nädalal tundub mulle, et nüüd vast näeme me juba päris terviklikku pilti sellest, mis toimub ja miks ta nii toimub. Eelolev nädal tundub energeetiliselt väga värviline, sealjuures on kõik need värvid väga selgelt välja joonistunud. Seal pole enam hägusust. Kuna ma pole ühegi nädala kohta niivõrd värvilist pilti varem näinud, tundubki mulle, et nüüd peaks kogu udu jäädavalt kaduma.

Igal juhul lubavad kõik kaardid taevaliku abi saabumist, mille vastuvõtmiseks on meil vaja vaid olla avasüli ootel. See abi näib väga külluslik, mis võib ühest küljest viidata rahaga seonduvatele teemadele, kuid teisest küljest võib see tähendada seda, et eeloleval nädalal toimub palju selliseid sündmusi, mida me oleme harjunud pidama imedeks. See tähistab nüüd nii personaalseid kui ka globaalseid küsimusi.

Mulle tundubki lausa, et osade jaoks parendatakse nende elu nüüd väga laias plaanis ehk väga mitmest küljest. Lisaks tundub, et nende parenduste kohalejõudmise taga on pikk seeria taustasündmusi, mille toimumisest too inimene pole üldse teadlik. See nüanss lisabki ka omalt poolt praegu saabuvatele sündmustele üllatusmomente, mis tunduvad imedena.

Seega – nüüd tasub olla valmis selleks, et uksed ilmuvad ja avanevad seal, kus neid üldse oodata ei oskaks. Parimateks abilisteks formuleeruvad need inimesed, kellest seda iialgi oodata ei oskaks. Vastused ilmuvad meie ette nendest kohtadest, mis pole algse küsimusega üldse seotud jne.

Küsin veel inglitelt – kuidas olla avasüli valmis selle taevase abi vastuvõtmiseks? Nad ütlevad, et sellel konkreetsel nädalal on väga heaks abivahendiks muusika. Ehk kuulake sel nädalal oma lemmikmuusikat nii palju kui võimalik. Ja kindlasti valige just see muusika, mis on teie jaoks lemmik, mitte kellegi teise jaoks.

Nädala nr 32 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Gipsy Kings – Volare”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 32. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Raske olukorra lõpp juba paistab. Number 41

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 07.08 – täiskuu
 • 11-12.08 – tähesadu (perseiidid)
 • 13.08 (-05.09) – merkuuri retrograad

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehtedelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused) ja “Kanaldatud horoskoop”. Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUDISED

Tuletan siin veelkord meelde, et personaalsete seansside (ehk personaalsete horoskoopide) tellimine läks jäädavalt lukku 31. juulil. Otsustasin muuta oma töömudelit, mis hõlmab muuhulgas seda, et ma enam personaalseid seansse ei paku (mitte üheski formaadis). Asemele tulevad (tellitavate seanssidena) kollektiivsed kaug-seansid. Millisel kujul täpsemalt, avaldan juba üsna pea.

Kui soovite kõigi minu horoskoopide ja muude uuendustega reaalajas kursis olla, siis selleks on endiselt parim viis hakata jälgima mõnda minu sotsiaalmeedia kontodest – näiteks Facebook’is. Selle kohta leiate lisainfot mõni rida ülalpoolt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"