Nädala horoskoop 21.08-27.08.2017

nädal 34 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

21.08 – 27.08.2017

2017. aasta nädal nr 34

Inglite sõnumid aasta 34. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Võta väljakutse vastu

Nädala kristall – Lasuriit

Nädala värv – Tumesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 34. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mõni laine läheb ka suurest kivist üle. Ole see laine. Number 93

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Otsi lahendust kaugemalt. Number 80

Inglite taro kaart 1 – Maakaartide poiss (ingl. k Page of Earth)

Inglite taro kaart 2 – Seitsmes veekaart (ingl. k Seven of Water)

Lillekaart – Sa oled tervendatud. Harilik saialill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal hakkasid inglid meile tagastama õigusvastaselt võõrandatud vara. Sealjuures pidime me ise veetma tolle nädala rahulikus kulgemises. See oli vajalik selleks, et too vara saaks nüüd meie juurde tagasi tulla. Meile öeldi, et terminit “vara” peame me mõistma siinkohal väga laialt. Lisaks õpetasid inglid meile, et hingerahu tundmine on meie sünnipärane õigus. Meil on alati (st. absoluutselt igas olukorras) õigus tunda hingerahu. Meie hingerahu ei pea iialgi sõltuma ühestki välisest asjaolust. Ka kõige turbulentsemal momendil on meil õigus tunda hingerahu. Nad lisasid, et hingerahu on nüüd ka üks peamistest varaliikidest, mida meile tagastama hakatakse.

Eeloleval nädalal jõuame me taaskord ühe etapi osas energeetilise tervenemiseni. Sealjuures tuleb aga jälle rõhutada, et see ei kehti mitte igaühe puhul. See tervenemine saab nüüd osaks neile, kes õppisid viimaste kuude jooksul ära hingerahu õppetunnid, langetasid mõned nädalad tagasi talumise keeristorme ning jõudsid sisemise mõistmiseni oma isikliku tunnetussüsteemi olulisuse osas. Ehk sisuliselt jõuab nüüd tervenemine nendeni, kel on olnud sügav sisemine soov oma elu tervendada ja kes on selle eesmärgi nimel ka oma tunnetussüsteemiga tööd teinud. Inglid soovivad siinkohal jälle teha ühe väikese meeldetuletuse – mõistmine on miski, mida ei saa kellelegi pähe toppida. Mõistmine tekib läbi loomuliku kulgemise, millele peab eelnema inimese isiklik soov mõista. Kui seda isiklikku soovi pole, siis ei tule ka mõistmist mitte kusagilt. Ema, naabrinaise või onupoja soovist jääb siin väheks. Mõistmiseks peab inimese isiklikus hinges süttima vastav tuluke.

Inglid rõhutavad – rõõmustavaks ja külluslikuks eluks pole teil vaja mitte paksu nahka, vaid mõistmist. Mõistmist eelkõige oma isikliku tunnetussüsteemi sisu, vormi ja olulisuse osas.

Inglid jätkavad teemal – mida täpsemalt toob ja sisaldab eeloleval nädalal fookuses olev tervenemine.

Nad ütlevad, et too tervenemine puudutab enamiku jaoks (st. sellest hulgast enamiku jaoks, kelleni too tervenemise laine jõuab) kas töö, raha või õpingute temaatikat. Osade jaoks tervenevad need kolm teemat nüüd koostoimes, kuid osade jaoks jõuab tervenemine ühte eelnimetatud valdkondadest. Miks see nii on? See sõltub juba igaühe personaalsest olukorrast. Siinkohal mingit üldreeglit pole. Inglid ütlevad, et tervenemine jõuab (nende teemade raames) sinna, kus seda kõige rohkem vaja on.

See tervenemine, mis nüüd saabub, jõuab kohale justkui suure lainena. See on laine, mis kannab meid kaugemale kui me oleks ise osanud loota või soovida.

Mida see maises plaanis tähendab?

Kui võtame näiteks töö temaatika, siis tähendab too juhendus seda, et teile võidakse nüüd pakkuda sellist tööd, mis tundub teile esmapilgul liiga suure ampsuna. Teil võib tekkida mure, kas saate ikka sellega hakkama, kuigi teil vastav kvalifikatsioon on igati olemas. Samas, mõistate ka ise koheselt, et see töö oleks teie jaoks rõõmustav.

Kui vaatame näitena õpingute valdkonda, siis võib see laine tuua endaga kaasa kuhugi kaugele õppima minemise. Täpsemalt – need, kelle elus on praegu õpingute temaatika aktuaalne, võivad leida nüüd kuskilt mõne säärase ülihea võimaluse (või tuleb keegi teile seda võimalust pakkuma). Sellisel juhul järgnebki tõenäoliselt tolle võimaluse leidmisele ka kiire kinnitus, et teil on tõesti füüsiliselt võimalik too võimalus/väljakutse vastu võtta. Taolise võimaluse tekkimisega võivad loomulikult algul kaasneda hirmud, sest tuleb minna täiesti uudsesse keskkonda, kuid too pakkumine, mis eeloleval nädalal tuleb, on kindlasti niivõrd suurepärane, et sellest ei saa keelduda.

Inglid kinnitavadki, et ükskõik, missuguse sisuga võimalus/pakkumine teie ette nüüd jõuab, haarake sellest kindlasti kinni. See on tõepoolest midagi suurepärast ning nad lisavad – see pakkumine/võimalus toob teile muude hüvede hulgas ka energeetilise tervenemise.

Inglid tuletavad siinkohal meelde, et meie elu on tervik, mis sisaldab palju erinevaid nüansse. See omakorda tähendab, et me saame oma elu tervendada läbi erinevate vaatenurkade. Too tervenemine, millest nad käesolevas horoskoobid kõnelevad, puudutab inimese elu laiemas plaanis. Siinkohal ei pea nad silmas mõne konkreetse terviseprobleemi tervendamist, vaid pigem üldise meelelaadi tervendamist. Kuna meie elu on aga tervik, siis toob taoline üldise meelelaadi tervendamine kaasa ka palju muud head.

Osadele antakse veel lisajuhiseks järgnev nõuanne – eeloleval nädalal saabuv võimalus toob teile kaasa ka vajaduse uurida mingisugust infot pikemalt/põhjalikumalt. Uurige kindlasti kõike (maises plaanis) hoolikalt, kuid pidage meeles, et liigselt viivitada teil siinkohal ei tasu. See on nüüd koht, kus tuleb teha pigem kiireloomuline otsus.

Lisaks näen ma eeloleval nädalal tugevat seost nädalaga nr 20, 2017 (ehk periood 10-16. juuli). Kui tunnete samuti, et teie jaoks on nimetatud nädalatel seos, siis soovitan teil uuesti lugeda ka vastava nädala horoskoopi. Seal võib sisalduda nõuandeid, mis osutuvad kasulikuks eeloleval nädalal. Kui teete märkmeid oma unenägude kohta, siis lugege nüüd kindlasti üle, mida panite kirja nädalal nr 20.

Lisaks on eeloleva nädala kaartide põhjal näha, et siin on nüüd ka seos õhumärkide (kaksikud, kaalud, veevalaja) 2017. aasta 3. kvartali (juuli-september) suhtehoroskoobiga. Too suhtehoroskoop räägibki sellest, kuidas õhumärkidel on 3. kvartalis fookuses tööstressi tervendamine. Seega võib järeldada, et õhumärkide jaoks on eeloleval nädalal saabuv tervenemise laine tõenäoliselt seotud töövaldkonnaga.

Nädala nr 34 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Sia – The Greatest”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 34. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Mõni laine läheb ka suurest kivist üle. Ole see laine. Number 93

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Otsi lahendust kaugemalt. Number 80

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • (13.08 – 05.09 – kestab merkuuri retrograad)
 • 21.08 – noorkuu

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"