Nädala horoskoop 11.09-17.09.2017

nädala horoskoop nädal 37 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

11.09 – 17.09.2017

2017. aasta nädal nr 37

Inglite sõnumid aasta 37. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Õnn tuleb läbi kokkuvõtte

Nädala kristall – Must turmaliin

Nädala värv – Kõik violetsed toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 37. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Külasta oma lemmikpaika looduses. Sealt saad palju elujõudu. Number 72

Inglite taro kaart – Kolmas veekaart (ingl. k Three of Water)

Lillekaart – Lase ärevus vabaks. Lavendel

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal saatsid inglid sõnumeid eelkõige neile, kes on (terve) oma elu vältel tundnud justkui nad ei leiaks siin ilmas endale õiget kohta. Inglid ütlesid, et nüüd jõuavad need inimesed koju ehk leiavad selle “õige koha” tunde üles. Nad täpsustasid, et kuna sellist tühja tunnet põhjustas manipulatsioon, mis kukutati üle-eelmisel nädalal, siis võib ka tolle “õige koha” leidmist käsitleda teistpidi – ehk selliselt, et õige koht leiab nüüd kõnealused isikud ise üles, sest takistust pole enam ees. Nad täpsustasid ka, et enamiku jaoks puudutab see juhis töövaldkonda.

Eeloleva nädala kohta ütlevad inglid, et inimesed vabanevad nüüd vanglast. Täpsemalt – need, kes olid valedel alustel süüdi mõistetud, vabanevad nüüd tollest vanglast, kuhu manipulaatorid neid pikaks perioodiks lukustasid. Inglid on meile sageli rääkinud, et manipulatsioonide poolt on muuhulgas olnud moonutatud ka kuritegevuse mõiste. Ehk paljud nähtused, mis on looduslikult kuritegelikud, on olnud normaalseks tembeldatud ning paljud nähtused, millel pole kuritegevusega miskit pistmist, on just kuritegudeks tembeldatud. Nende moonutuste tõttu ongi “süüdi mõistetud” palju inimesi, kes pole tegelikult midagi valesti teinud. Eeloleva nädala energiad toovadki nüüd vabaduse just sellistele isikutele.

Mida see tähendab? See tähendab maises plaanis eelkõige seda, et need valed tulevad ilmsiks, mille tõttu kõnealused isikud “vangi” saadeti. Siinkohal tuleb muidugi mõista termineid vangla ja süüdimõistmine kõige laiemas plaanis. St tegu ei ole tõenäoliselt päriselt vanglas viibivate isikutega, vaid isikutega, kelle kohta on levitatud väga pahatahtlikke valesid, millega on omakorda ära rikutud nende inimeste elud – kas tervikuna või osaliselt. Kuna inglid mainisid ka eelmisel nädalal just töövaldkonda, siis võime eeldada, et ka eeloleval nädalal ilmsiks tulevad valed puudutavad peaasjalikult just tööd ja kõiki valesid, mis on seotud töövaldkonnaga.

Nädala märksõna – õnn tuleb läbi kokkuvõtte – tähendab minu jaoks antud teema raames näiteks seda, et mõned valed tulevad nüüd välja kokkuvõtvate aruannete tulemusel. Näiteks võivad muuhulgas paljastuda nüüd isikud, kes on oma tööandja tagant varastanud. On ka näiteks võimalik, et tegu on olukordadega, kus need isikud on varem vargustes süüdi lavastanud teisi (kolleege), kuid nüüd tuleb välja, kes oli tegelik varas. Varguste asemel võivad need tööalased kuriteod seisneda ka valede abil ametikõrgenduste saamises. Ehk nüüd võivad näiteks paljastuda isikud, kes lükkasid erinevate koledate valede abil kolleege teelt ära selleks, et ise kõrgemat ametikohta saada.

Viide kokkuvõttele võib tähendada ka seda, et mõni vale/ manipulatsioon on nüüd võimalik päevavalgele tuua läbi olukorra tervikliku vaatluse. St. tuleb vaadata mingisugust seeriat tegevusi kui tervikut, mitte neid tegevusi ükshaaval.

Mida võib see juhis veel tähendada?

Isiklikus plaanis võime me nüüd leida üles sisemise õnnetunde näiteks läbi mõtliku kokkuvõtte, milles tõdeme, et õnn ei peagi sülle kukkuma. Õnnetunnet saame me ise endale valida, olenemata välistest asjaoludest ja seda igal ajahetkel. Selleks piisab vaid sisemisest otsusest. Seda õpetust on edastanud paljud, kuid teiste sõnadest ju ei piisa. Nagu inglid on meile palju korrutanud – mõistmine peab tekkima inimeses läbi loomuliku kulgemise protsessi. Seega – on võimalik, et osad jõuavadki nüüd tolle õnnetunde õpetuse osas mõistmiseni.

Nädalaks välja tulnud kaartidest loen veel lisajuhisena välja järgneva – eeloleval nädalal tasub pöörata rohkem tähelepanu meelelahutuslikele tegevustele. Tõenäoliselt pole ka eriti keeruline mõista, miks inglid meid praegu just meelelahutusele suunavad. Meid on viimasel ajal ümbritsenud palju ärevust tekitavaid uudiseid. Inglid tuletavadki nüüd meelde, et kui me keskendume ärevusele ja lasemel sel kõigel endale hinge pugeda, siis liigume me muuhulgas ka järjest kaugemale inglite juhiste kuulmisest. Selleks, et kuulda nende juhiseid, peab meie energia peamine toon olema rahulik. Kuidas ärevust vabaks lasta? Sellega aitabki kõige paremini igasugune meelelahutuslik tegevus ehk oma hobidega tegelemine. Kui teil veel hobisid pole, siis tasukski nüüd veidi aega pühendada endale meelepärase hobi leidmisele.

Lisaks ütlevad inglid, et ka ärevuse vabaks laskmisel aitab meid nüüd kokkuvõtete tegemine. See tähendab, et kui ärevus tahab jälle teie kodu uksest sisse kolistada, siis tehke enda jaoks kokkuvõte – kuidas on ärevuse tundmine teid varasemalt aidanud? Kas ärevus on kunagi teinud midagi paremaks? Kas ärevus või muretsemine on lahendanud kunagi mõne probleemse olukorra? Võtke kohe korralikult aega sellistele nüanssidele mõtlemiseks. Võtke ette konkreetsed olukorrad, kus olete varasemalt muretsenud või tundnud ärevust ja analüüsige neid nüüd põhjalikumalt. Vaadake neile olukordadele otse ja ausalt otsa. Kuidas on teie elus varasemalt probleemid lahenenud? Kas mõni lahendus on tõesti jõudnud teieni tänu sellele, et olete veetnud tunde, päevi, nädalaid või kuid muretsedes? Või on hoopis lahendus ilmutanud end siis kui olete kasvõi hetkeks unustanud muretsemise ja pööranud oma tähelepanu kuskile mujale? Kas sellest mustrist saab midagi õppida? Kas on ehk võimalik saada selgeks õppetund, et muretsemine ei vii kuhugi? Või kui ka viib, siis sellistele radadele, kuhu te tegelikult minna ei taha. Need on rajad, mis kannavad erinevate haiguste nimetusi. Seega – kas on ehk käes aeg saada selgeks õppetund, et muretsemine on manipulaatorite poolt loodud töövahend. See on täpselt samasugune töövahend nagu hirm või viha. Nende töövahenditega on neil varasemalt õnnestunud korda saata suuri kuritegusid. Need on kuriteod, mis on õnnestunud ainuüksi seetõttu, et inimesed on kasutanud eelnimetatud töövahendeid, pidades neid looduslikeks ja kasulikeks. On aeg mõista, et muretsemisel, hirmul ja vihal pole loodusega miskit pistmist. Need nähtused ei pea kuuluma meie igapäevaelu tegude ja toimetamiste hulka. Eeloleval nädalal on energeetiliselt väga soodne pinnas just sääraste nüansside mõistmiseks.

Nädala nr 37 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Elvis Presley – Jailhouse Rock”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 37. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Külasta oma lemmikpaika looduses. Sealt saad palju elujõudu. Number 72

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 14.09 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"