Nädala horoskoop 18.09-24.09.2017

nädalahoroskoop 38 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

18.09 – 24.09.2017

2017. aasta nädal nr 38

Inglite sõnumid aasta 38. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mõrad kaovad

Nädala kristall – angeliit

Nädala värv – kõik violetsed toonid

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 38. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Number 98

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart (ingl. k Ten of Air)

Lillekaart – Taevane sõnum. Prootea

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal tuli õnn läbi kokkuvõtte. Inglid ütlesid, et enamiku jaoks puudutasid eelmise nädala sündmused töövaldkonda. Nad nimetasid toimuvaid sündmuseid ka vanglast vabanemiseks. See kehtis eelkõige nende puhul, kes olid kunagi “vangi saadetud” kellegi teise valede tõttu. Inglid ütlesid, et sellised vanglad leiavad nüüd oma lõpu.

Eeloleval nädalal saabub lõpp nendele segipaisatud sündmustele, millele pani alguse too energeetiline taifuun, millest inglid hakkasid rääkima alates nädalast nr 21, 2017. Seetõttu soovitan siinkohal koheselt üle lugeda vastava nädala horoskoop ja meenutada, missugused sündmused teie elus siis algasid. Tegu oli tõeliselt kummaliste sündmustega, mis ongi erineval kujul kestnud praeguseni.

Need sündmused tulid inimese ellu tervendama väga sügavaid haavu. Täpselt sel põhjusel leidsid need sündmused ka aset äärmiselt kummalisi radu pidi. Kõnealused haavad ulatusid kõigil asjaosalistel tagasi lapsepõlve ja looklesid sealt, mööda käänulisi teid, tänapäeva. Kui inglid on varem rääkinud meie vundamendi tervendamisest, siis nüüd tervendati justkui juuri, mis ulatusid ka läbi tolle tervendatud vundamendi. Täpsustan – need juured oli vaja eraldiseisvalt tervendada. Neid polnud võimalik koos vundamendiga terveks teha. Ma ei tea, mis põhjusel see nii on, kuid inglid kinnitavad, et nüüd tervendati tõepoolest meie energeetilisi juuri.

Inglid hakkasid meile rääkima meie tervendatud vundamendist eelmise aasta lõpus. Nad ütlesid, et vundamendi tervendustööde tõttu olidki viimased aastad väga turbulentsed. Kui vundament sai terveks, tõi see endaga kaasa ka uuendatud maise elu. Kes on neist sündmustest tunnetuslikult osa võtnud/ osa saanud, võib olla käesoleval aastal kogenud, et tema elu muutub järjest kvaliteetsemaks. Ja seda igas plaanis, mitte ainult materiaalsete esemete mõistes.

Mida toob seega kaasa nüüd veel juurte tervenemine? Inglid ütlevad, et kuigi nad on saanud meie elu juba palju kvaliteetsemaks muuta, polnud neil enne juurte tervendamist võimalik parandada pragusid. St. ka nendes kvaliteetsemates nähtustes olid tihtilugu praod sees. On võimalik, et olete pidanud (sel aastal) ka oma igapäevaelus tegelema reaalsete pragude parandamisega. Võib-olla on teil tekkinud ilusatesse toidunõudesse praod sisse, mille olete alles hiljuti soetanud (ehk need on nõud, mis kuuluvad juba sinna kvaliteetsema elu kujundamise perioodi juurde). Võib-olla on teil tekkinud kodus seinaviimistlusse praod, kuigi alles äsja teostasite suurema remondi. Võib-olla maadlete mõne lekkega, mille algpõhjust on keeruline tuvastada, sest seda tekitab üliväike pragu. Igal juhul on võimalik, et ka maises plaanis on pragudega/ mõradega/ lõhedega tegelemine olnud kuidagi teie argipäeva toimetuste hulgas.

Need praod/ mõrad võisid loomulikult esineda ka tunnetuslikul tasandil – kuna viimasel ajal on fookuses olnud töövaldkond, siis võisite näiteks oma töö puhul tunda, et miski on valesti. Samas ei osanud te tuvastada, missugune aspekt seda tunnet põhjustab. St. maises plaanis justkui viga polnud. Sellisel juhul võis tolle tunnetusliku mõra tekitada näiteks mõne kolleegi ussitamine. Keegi võis näiteks teie seljataga üritada teie töökohta endale saada ning see tekitaski teile tolle näriva tunde, et miski on kuskil valesti. Kuna te maises plaanis toimuva kohta tõendeid ei näinud, kajastuski too tunne mõrana.

Inglid selgitavad – iga toiming, mis tehakse energeetilisel tasandil (nii nende poolt kui ka inimese poolt iseseisvalt), peab omama mingisugust väljundit ka meie nö maises elus.

Sellest tulenevalt võime nüüd järeldada, et kõik need olukorrad, kus nägime/ tunnetasime mõrasid, paranevad ära.

St. me leiame nendele olukordadele maises plaanis lahendused või lahenevad need mõraga olukorrad ise.

Tolle töövaldkonna näite puhul võime näiteks nüüd näha tolle ussitava kolleegi valede paljastumist, mille tõttu too isik näiteks vallandatakse. On võimalik, et te ei saagi (maises plaanis) teada, mida ta üritas teha, kuid tunnete järsku, et kõnealust tunnetuslikku mõra enam pole.

Igal juhul tasub nüüd usaldada oma tundeid (see juhis kehtib küll igal hetkel, kuid rõhutan seda eriti praeguste sündmuste osas) – kui tunnete, et miski on nüüd tervendatud, siis teadke, et nii see tõesti on. Selle tunde üle tasub rõõmustada ka siis kui te silmaga ei näe, mis täpsemalt tervendatud sai.

Märgin ka selle ära, et eeloleva nädala sündmused ei ole töövaldkonna fookusega. Siin on nüüd fookuses täpselt need teemad, mida ülalmainitud energeetiline taifuun (igaühe jaoks personaalselt) üles kergitas. Seetõttu lisasingi ka kohe nädala sõnumite algusesse viite vastavale nädala horoskoobile, mis kõneleb tolle taifuuni algusest (nädal nr 21, 2017 – kuna olin siin puhkusel, siis oli tolle nädala horoskoop erandina pühendatud kahele nädalale korraga ehk täpsemalt tuleb teil üles otsida nädalate nr 21 ja 22 horoskoop).

Mida toob mõrade tervenemine veel endaga kaasa? See toob kaasa järjest kvaliteetsemaks muutuva elu – ja see kehtib igas plaanis. Mis on üldse kvaliteetne elu? Kvaliteetne elu sisaldab igas sammus turvatunnet, rõõmu ja rahu. Kvaliteetne elu sisaldab tervislikku ja terviklikku enesekindlust, eneseusku ning eneseväärikust. Kvaliteetne elu sisaldab mõistmist, et teil tõepoolest on igal sammul võimalik oma elu kujundada selliselt nagu just teile meeldib. Kvaliteetne elu sisaldab julgust rakendada oma kaasasündinud andeid. Kvaliteetne elu sisaldab klaari ühendust oma isikliku loovuse kanaliga, mis võimaldab muuhulgas alati leida parimad viisid, kuidas oma andeid rakendada. Kvaliteetne elu sisaldab muuhulgas ka mõistmist, et igaühe loovusele on siin ilmas koht olemas.

Nädala nr 38 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Miriam Makeba – Pata Pata”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 38. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Number 98

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

  • 20.09 – noorkuu (kolmapäev)
  • 22.09 – sügisene pööripäev (ehk sügise algus) (reede)

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"