Nädala horoskoop 25.09-01.10.2017

nädal 39 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

25.09 – 01.10.2017

2017. aasta nädal nr 39

Inglite sõnumid aasta 39. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Pulmad, matused ja rongkäik

Nädala kristall – Opaal

Nädala värv – Roosa (kõik toonid)

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 39. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Armastus tuleb ootamatult. Number 12

Inglite taro kaart – Kuu (ingl. k The Moon)

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal paranesid mõrad. Mõned paranesid iseenesest ja mõned parandasime me füüsiliselt ära. Inglid ütlesid, et eelmise nädalaga lõppes energeetiliste juurte tervendamise protsess.

Nagu oleme ka varem näinud, saadavad inglid tihti sõnumeid väga spetsiifilistele tunnustele vastavatele inimestele. Ka eeloleva nädala sõnumid on suunatud teatud konkreetsele sihtrühmale. Täpsemalt – eeloleva nädala sõnumid on mõeldud eelkõige nendele inimestele, kes on elanud 2011. a oktoobrikuust alates eraklikku elu.

Selline eraklik režiim võis nende inimeste eludes tekkida erinevatel põhjustel – st. tegu pole ainult selliste inimestega, kes on ise tahtlikult valinud eraklikuma eluviisi. Siin mõeldakse ka isikuid, kelle elus suleti energeetiliselt mitmed rajad just 2011. a oktoobris ning see tõigi endaga kaasa erakliku elu.

Inglid ütlevad, et see režiim saab nüüd läbi.

Nad mõistavad, et see pole olnud lihtne aeg. Seetõttu soovivadki nad tuua nüüd nendele isikutele ka pisut täpsustavaid selgitusi selle kohta, miks neil oli vaja just säärane periood läbi teha.

Ühest küljest oli see periood vajalik personaalsete hirmude algpõhjuste õppimiseks ning seejärel nende hirmude vabaks laskmiseks. Kuid see polnud ainus põhjus. See eraklik periood oli nimelt vajalik ka globaalses plaanis teatud asjaolude paika sättimiseks.

Inglid on meile ka varem rääkinud, et too uus ajastu on meieni toodud läbi erinevate tsüklite. Vanalt ajastult uuele üleminekut võib võrrelda ka näiteks pesumasinas riiete pesemisega – selleks, et riided korralikult puhtaks saada, loksutab pesumasin neid läbi mitme pesutsükli. Too 6-aastane periood oli samuti üks selline pesukord, mis sisaldas küll erinevaid tsükleid, kuid millel oli siiski tervikuna teatud kindel eesmärk. Selle peamine eesmärk oli uuele ajastule häälestumine. Ja seda globaalses plaanis.

Aga miks oli siiski vaja viia inimesed eraldiseisvatesse mullidesse elama selleks, et kõnealust üleminekut teostada? Inglid selgitavad, et see oli järjekordselt vajalik selleks, et tuua lõpp teatud kindlatele manipulatsioonidele. Neid manipulatsioone poleks saanud ühelgi muul moel lõpetada. Just eraklik režiim suunas kõnealused isikud tegelema nende aspektidega, millega oli manipulatsioonide murdmiseks vaja tegeleda.

Nagu nad on meile ka varem rääkinud – teatud maisete asjaolude uuendamiseks (sh probleemide lahendamiseks) piisab sellest kui kasvõi üks isik mõistab maises plaanis tõde. Selline sügavam mõistmine loob energeetiliselt väga tugeva laine, mis kandub laiali.

Kõnealuse kuueaastase perioodi sisuks olidki erinevad tõed, mis pidid maises plaanis vähemalt ühe inimese teadvusesse jõudma. Sealjuures pandi erinevad isikud tegelema erinevate tõdedega. Kõik see kokku moodustas süsteemse liikumise uue ajastu energiate juurde. Kui seda liikumist oleks üritatud korraldada maiselt, poleks see iialgi õnnestunud. Mäletate, mida inglid on varem rääkinud – tagurpidi ja imelikke radu pidi liikumine on viimastel aastatel toimunud selleks, et viia meid manipulaatorite tavapärastest skeemidest mööda. Meid on loksutatud ja väntsutatud sinna ja tänna põhjusega. Kuni toimuv on äärmiselt kummaline ja enneolematu, ei oska manipulaatorid sellega midagi ette võtta. Ja mitte ainult – selline trajektoor on manipulatsioonide energeetilisele kukutamisele lisaks juba ka paljastanud erinevaid manipulaatoreid.

Inglid selgitavad, kuidas töötavad manipulaatorid – manipulaatorite peamiseks töövahendiks on valed. Valetamist ja valesid võib pidada ka nende poolt punutud skeemide liimiks. Kuna kõik nende skeemid tuginevad valedel, saame sellest järeldada, et nende skeemid püsivad koos ainult seni kuni usutakse neid algseid valesid, mis moodustavad skeemi vundamendi. Algvaled aga saavad elada ainult seni kuni kõik maine toimib vanu radu pidi, sest ainult need on rajad, mida manipulaatorid tunnevad. Ainult need on rajad, mis on nende poolt sisse töötatud ja ära kontrollitud. Ainult need on rajad, mida neil on võimalik jätkuvalt kontrollida. Siinkohal tuleb veel mainida, et jutt käib radadest, mille algne valedega töötlemine teostati sajandeid tagasi. Ehk tegu on vundamendiga, mis rajati sajandeid tagasi. Inglid ütlevad, et kõik tänapäevased manipulaatorid kasutavad ikka järjepidevalt täpselt sama algmustrit. Ainult nii saab nende elu ja töö toimida.

Inglid jätkavad – kõik uudne on manipulaatorite jaoks potentsiaalne oht, sest uute radade vana rütmi järgi korrigeerimine võtab aega. Kui aga korrigeerimist ei tehta õigel ajal, kukub vana rada kokku. Just seda uuele ajastule üleminekuks tehtigi – toodi kiirelt ja korraga esile meeletult palju uusi radu. Need rajad ei sisaldanud mitte grammigi vana energiat. Need rajad tekitasid manipulaatorite jaoks suure kaose. Ja seda kaost keerutati nii kaua kuni uus ajastu sai meie teadvusesse täielikult sisse settida.

Seega, mismoodi võime veel vaadelda viimast kuut aastat? Need isikud, kellele kõnealused sõnumid suunatud on, võivad seda perioodi pidada ka konkreetseks tööülesandeks. Võib ka öelda, et see oli tööalane missioon, mis toodi kõnealuste isikute ellu sellisel kujul, et see ei meenutanud tõenäoliselt ka põhjalikumal vaatlusel tööd. Miks nii? Sest kui need isikud oleksid teadnud, et nad teevad tööd, siis poleks samuti too missioon õnnestunud.

Inglid kinnitavad, et kõnealune tööülesanne on nüüd täidetud. Mida see omakorda kaasa toob? Loomulikult tasu. Seega, eeloleval nädalal võivad kõik kõnealused isikud oodata oma töötasu. Uskuge, see tuleb. Ja see pole üldse mitte tavaline tasu. Teid tasustatakse nüüd tehtud töö eest väga külluslikult. See, mis saabub, saab olema kindlasti üllatuslik ja kindlasti äärmiselt rõõmustav. Inglid täpsustavad veel, et igaühe jaoks (kõnealustest isikutest) võib too tasu tähistada erinevat asja, sest tegu on inimestega, kes on vägagi erinevates etappides oma eludega (maises plaanis). See tähendab omakorda seda, et need isikud ka soovivad praegu oma ellu luua erinevaid üllatusi.

Lisajuhisena soovivad inglid veel segitada, miks on eeloleva nädala märksõnaks – pulmad, matused ja rongkäik. Ühest küljest tähistavad need terminid viimaste aastate sündmuste korraldatust. Kuigi toimuv võis tunduda kaosena, oli see alati viimse detailini organiseeritud. Tõenäoliselt tundsid ka kõnealused isikud, et nende elus toimuv viib neid mingi konkreetse tulemuseni. Nad tõenäoliselt said kõigi sündmuste vältel aru, et mitte ükski osa sellest kaosest (ja/või eraklikust eluperioodist) ei toimu niisama. Teisest küljest, ütlevad nad, et enamik kõnealustest isikutest viidi (justkui läbi mingisuguse ajaaugu) sinna eraklikku faasi läbi ühe konkreetse pulma, matuse või rongkäigu. St. ajaaugust läbiminek toimus tolle sündmuse ajal. Ma ei saagi täpselt aru, kuidas haakub niisama rongkäik matuste või pulmadega, kuid miskipärast tahavad nad just eraldiseisvana mainida ka rongkäiku. St. rongkäiku, mis leidis aset kuidagi eraldiseisva üritusena või mõne muulaadse ürituse raames (ehk mitte matuste või pulmade raames). Tõenäoliselt haakuvad need sündmused oma korraldusliku elemendi poolest. Ehk tegu on sündmustega, millele on eelnenud pikk planeerimise töö. Kusjuures inglid ei ütle, kas need isikud pidid kõik osalejad olema sellistel sündmustel selleks, et tollest ajaaugust läbi minna. Seega tundub mulle, et on ka võimalik, et tegu võib ka olla ühe konkreetse päevaga 2011. aasta oktoobrikuust, mil toimusid (kuskil) üheaegselt üks väga pikalt ja detailselt organiseeritud pulm, matus ja rongkäik. Need sündmused võisid ka näiteks toimuda erinevates riikides. See on väga kummaline juhis, kuid miskipärast soovivad inglid, et ma selle siia kirja paneksin.

Nädala nr 39 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “J.Balvin, Willy William – Mi Gente”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 39. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Armastus tuleb ootamatult. Number 12

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"