Nädala horoskoop 02.10-08.10.2017

nädal 40 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

02.10 – 08.10.2017

2017. aasta nädal nr 40

Inglite sõnumid aasta 40. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Jõu duubeldamine

Nädala kristall – Sodaliit

Nädala värv – Kõik värvid sobivad selle nädala energiatega

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 40. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Otsi olukorrast mustrit. Muster sisaldab vastust. Number 90

Inglite taro kaart – Kümnes õhukaart (ingl. k Ten of Air)

Lillekaart – Pea kinni oma lubadusest. Roosa liilia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal suunasid inglid oma sõnumid taaskord ühele konkreetsele hulgale inimestest, kes vastasid teatud kindlatele tunnustele. Nende inimeste eludes lõppes eelmise nädalaga eraklik režiim, mis oli kestnud 2011. aasta oktoobrikuust alates. Inglid andsid neile inimestele ka pikemaid selgitusi, miks too režiim just tollel kujul vajalik oli olnud.

Eeloleva nädala sõnumid on jälle suunatud laiemale lugejaskonnale. St. siin pole nüüd sõnumeid, mis oleks suunatud väga spetsiifilistele tunnustele vastavatele isikutele.

Eeloleva nädala fookuses on jõu duubeldamine. Täpsemalt duubeldatakse nüüd meie sisemist jõudu.

Nagu ikka, küsin inglitelt – kuidas see hakkab välja nägema ehk mida see tähendab maises plaanis?

Inglid selgitavad, et eelolev nädal on seotud üle-eelmisega (ehk nädalaga nr 38 – soovitan siinkohal ka vastava nädala horoskoop uuesti üle lugeda). Mäletatavasti oli tegu nädalaga, mil paranesid mõrad ja meie elu muudeti kvaliteetsemaks. Inglid ütlesid tookord, et tegu on meie energeetiliste juurte tervendamisega. Meie elu hakati alates tollest nädalast kiirelt muutma järjest kvaliteetsemaks. Nädala nr 38 horoskoobist leiate ka veidi pikema selgituse selle kohta, mida inglid peavad silmas kvaliteetse elu all.

Tundub, et eeloleval nädalal jõuab nüüd kohale midagi ekstra kvaliteetset. Sealjuures pole tollel saabuval nähtusel jälle ühtki üldist fookust – st. saabuv võib puudutada erinevate isikute jaoks erinevaid eluvaldkondi. Kelle jaoks puudutab see töövaldkonda, võib nüüd näiteks leida endale tõeliselt suurepärase uue töö. Töövaldkonna fookusega isikuid võib eeloleval nädalal näiteks tabada ka tõeliselt imepärane inspiratsioonipuhang uue äriidee osas. Ja nagu inglid on ka varem öelnud – uues energias on vägagi võimalik ka see, et pikalt kestnud negatiivne situatsioon pöördub järsult (ja äärmiselt kummalistel asjaoludel) ümber. St. töövaldkonna fookusega inimestel võib nüüd ka olemasolev töö (laiemalt)/ametikoht/isiklik ettevõte järsult ülimeeldivaks muutuda. Seda siis eelkõige sellistel juhtudel, kus töö on seni olnud pigem tüütu või ebameeldiv. Isikliku ettevõtte puhul võib teid nüüd näiteks tabada üleöö (pigem ebatavaline või ebatavalist moodi) edu – näiteks suurem hulk kliente leiab teid ise üles või ilmuvad justkui maa alt välja suurepärased (isegi ebamaisena tunduvad) koostöö võimalused, mis teie ettevõtte uuele tasandile viivad.

Siinkohal lisan ka märke, millest inglid kõnelesid energeetilise taifuuni alguses (mai lõpp-juuni algus 2017) – praegu toimuvad muudatused saavad olema tõesti pigem ebamaisena tunduvad. Nagu öeldi siis vaid mõne näitena toimuvate sündmuste kohta – kolima hakkavad need, kes pole kolimisest enne mõelnudki ja tööd hakkavad vahetama need, kes seda üldse pole planeerinud jne. Nagu mäletame, kõnealune taifuun paiskas kõik asjaolud pahupidi. Mul on tunne, et eeloleval nädalal kehtib suurel määral sama juhis – “ebamaised” uued tööalased võimalused saabuvad nendesse ettevõtetesse, kus oldi juba valmis kotte jäädavalt kokku pakkima ja uued kodud saabuvad neile, kes olid juba alla andnud. Või kuidagi niipidi see eluke meil nüüd tõenäoliselt kulgeb – äärmiselt ootamatuid radu pidi, samas kindlakäeliselt kvaliteetse elu suunas liikudes.

Jätame nüüd valdkonnad kõrvale ja vaatame veidi üldiseid näitajaid tolle saabuva erilise nähtuse kohta – inglid ütlevad, et seda, mis nüüd saabub, ei saa kindlasti nimetada tavapäraseks (igapäevaseks) nähtuseks. Nagu ütlesin ka ülal – seda võib pidada isegi ebamaiseks nähtuseks. Too nähtus on kindlasti väga rõõmustav ja see on miski, mis muudab teie elu tõepoolest suurel määral kvaliteetsemaks. Inglid lisavad veel, et saabuv on miski, mida te olete oma ellu oodanud ja soovinud, kuid too soov ei pruugi teil endal enam meeles olla. See tähendab, et tegu võib olla sooviga, mille saatsite inglite poole juba väga ammu. Miks ei saanud see soov varem täituda? Just nimelt kõigil neil põhjustel, millest inglid siin muudkui järjepidevalt räägivad – erinevad manipulatsioonid seisid selle soovi täitumisel ees.

Kuidas on see kõik seotud sisemise jõu duubeldamisega? Inglid on meile ka varasemalt selgitanud, et paljud “head asjad” ei saa meie ellu tulla selle tõttu, et meie enesekindlusel on puudujääke. Sellest oleme saanud juba ammu järeldada, et tegelikult peitubki ühe hea ja kvaliteetse elu saladus enesekindluses. (Mitte ema, venna või naabrinaise enesekindluses, vaid ikka igaühe isiklikus enesekindluses!)

Eeloleval nädalal saabuva elu-uuenduse vastuvõtmiseks duubeldavadki nüüd inglid meie enesekindlust. St. meie enesekindluse tugevust keeratakse isegi kaks korda tugevamaks kui see üldse olema peab selleks, et oma elu kvaliteetseks kujundada. Miks on vaja seda nii palju tugevamaks keerata? Ühest küljest selleks, et võimalikult paljud inimesed saaksid nüüd tõelise enesekindluse tunnetuse kätte ja oskaks seejärel seda juba ka ise paremini/kergemini taasluua. Teisalt on aga põhjuseks taaskord needsamad manipulatsioonid – kui meie enesekindlus on äärmiselt tugev, siis ei saa kõnealused manipulatsioonid meile kuidagimoodi ligi. Mitte kuidagi! Ükskõik kui tugevat survet nad ka avaldavad, me isegi ei tunne seda, sest me seisame kindlalt oma tõelise olemuse keskmes. Ja seda ongi eeloleval nädalal edasiliikumiseks vaja – me peame minema julgelt ja kindlameelselt üle või ümber teatud spetsiifilistest manipulatsioonidest, mis tõstavad nüüd oma pead selle tõttu, et me oleme koheselt neid jäädavalt ületamas.

Eeloleval nädalal saabuv võib tunduda osadele ka liiga suure väljakutsena – st. too saabuv pakkumine, koostöö võimalus vms nähtus võib tekitada hirmu, kas ma ikka saan sellega hakkama. Inglid soovivad, et te teaksite, et te olete igakülgselt valmis ja võimelised tolle väljakutsega hakkama saamiseks, mis teie ette nüüd tuuakse. Kui see “väljakutse” saabub, võtke see kindlasti vastu. Isegi kui mõistus algul tõrgub ja tahab teid ümber veenda, võtke see ikka vastu. Te saate selle ülesandega suurepäraselt hakkama. Kes on õppinud juba oma tundeid kuulama ja järgima, mõistab seda kindlasti koheselt oma tunnete tasandil. See ei välista muidugi seda, et mõistus ka neil inimestel ei hakkaks vastu tõrkuma. Inglid on meile ka varem öelnud, et tunnetussüsteem töötab meil juba 100% uue ajastu lainel, kuid mõistus võib meid veel eksiteele viia. Seega – kuulake kindlasti nüüd oma tundeid ja tehke oma käigud ainult vastavalt (oma isiklikelt) tunnetelt saadavatele juhistele. Kordan – teie ema, vend ega naabrinaine ei tunne sama, mida teie ega peagi sama tundma. Teised inimesed ei oska ega saagi osata ega peagi oskama teid mitte iialgi nõustada või juhendada 100% täpsusega. Te peate mõistma, et teil pole mitte iial võimalik kuskilt leida asendust oma isiklikule tunnetussüsteemile.

Lisajuhisena ütlevad inglid, et too “väljakutse” on osade jaoks sel nädalal tagurpidine – st. teil tuleb endale kindlaks jäädes millestki tõenäoliselt keelduda või lihtsalt mitte taganeda oma seisukohast. St. tegu on seisukohaga, mis vastab teie tunnetelt saabuvale juhisele. On täitsa võimalik, et ka teie oma mõistus ütleb, et äkki teeks nüüd ikka teisiti….kui see väljakutset pakkuv olukord esile kerkib. Inglid kinnitavad, et teil tuleb nüüd kindlalt seista täpselt selle seisukoha eest, mis vastab teie isiklikule tunnetusele. Mida see tagurpidine olukord võib maises plaanis näiteks sisaldada? Näiteks võib keegi üritada teile pähe määrida midagi, millest olete juba varem kindlameelselt keeldunud. On ka võimalik, et mõnel muul moel kerkib lihtsalt esile olukord, kus hakkab ennast peale suruma üks vana manipulatsioon. Selle tagurpidise olukorra puhul on kindlalt tegu situatsiooniga, mis on varem esinenud. Sellisel puhul seisneb teie väljakutse/ülesanne just nimelt keeldumises. Teadke, et tolle keeldumise tagant ilmub välja midagi head. Neile, kellele see tagurpidine olukord nüüd osaks saab, öeldakse veel selline juhis – analüüsige nüüd seda olukorda põhjalikumalt ja te leiate sealt mustri. See muster võib muuhulgas näidata teile midagi teie töö tegeliku sisu kohta. Samuti peaks see muster ilmutama ka märke selle kohta, milline autasu teid “teisel-pool-väljakutset” ootab … juhul kui jääte nüüd endale kindlaks.

Need juhised võivad küll esmapilgul tunduda segased, kuid need peaksid kõigile asjaosalistele muutuma vägagi selgeks tol momendil kui see “väljakutse” situatsioon end ilmutab. Kokkuvõttes võib öelda, et tol momendil on tegu kas “kindla jah-i” või “kindla ei” olukorraga. Kumb variant teie puhul personaalselt kehtib? Selle vastuse saate te ainult oma isiklikult sisetundelt. Siin pole tegu olukorraga, kus keegi teine saaks teie eest midagi ära otsustada. Lisaks – need kelle puhul on tegu “kindla ei” olukorraga – pidage meeles, et teie jaoks ilmub tolle “ei” tagant juba üsna peatselt üks ekstrakvaliteetne “jah”. See “jah” ei ole tõenäoliselt tolle “ei-ga” maises plaanis üldse seotud, kuid kui analüüsite eelpool viidatud mustrit, siis näete, kuidas need omavahel seotud on.

Nädala nr 40 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Snap – I’ve Got the Power”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 40. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Otsi olukorrast mustrit. Muster sisaldab vastust. Number 90

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 5. oktoober – täiskuu
 • 7-8. oktoober – tähesadu (drakoniidid)

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"