2017 IV kvartali horoskoop (oktoober, november, detsember) – Finants & Karjäär – Kõik tähemärgid

IV.kv.2017.horoskoop

2017 IV kvartali horoskoop – Finants & Karjäär

(Oktoober, November, Detsember)

Kõigile tähemärkidele

Käesolev horoskoop on finantside ja karjääri teemat käsitlev horoskoop (ehk maakeeli töö- ja rahavaldkonda käsitlev horoskoop). See on pühendatud perioodile 2017. aasta neljas kvartal.

Ja nagu minu horoskoopide puhul ikka, on tegu kanaldatud horoskoobiga, mis ei ole tavapärane horoskoop, vaid on pigem inglite sõnumeid teatud ajaperioodiks edastav kirjatükk. Inglid saadavad käesoleva erihoroskoobi raames sõnumeid ja nõuandeid eelkõige kõigile neile, kelle jaoks on 2017. aasta neljandas kvartalis aktuaalne töö- ja/või rahavaldkond.


UUENDUSED KVARTALI HOROSKOOPIDES:

  • Alates 2017. a IV kvartalist ei pühenda ma kvartali horoskoope enam suhtevaldkonnale, vaid tunnetan iga kvartali kohta eraldi, millisest teemast inglid soovivad vastava perioodi kohta kõneleda. Täpsemalt – tunnetan, missugune teema saab olema vastava kvartali peamiseks fookuseks. Seetõttu näetegi juba enda ees 2017. a IV kvartali tarbeks hoopis horoskoopi, mis on pühendatud finantside & karjääri temaatikale ehk töö ja raha temaatikale.
  • Lisaks pööran tähelepanu ka sellele, et ma ei jaga enam kvartali horoskoope eraldi märkideks (ehk õhu-, maa-, tule- ja veemärkideks), vaid kanaldan lihtsalt tervikuna selle info, mida inglid soovivad kõneleda. St. ka kvartali horoskoobid kehtivad nüüd laias plaanis kõigile tähemärkidele üheaegselt (nagu minu poolt kanaldatud nädala horoskoobid), kuid loomulikult tuleb mõista, et need ei pruugi kehtida ega ka pea kehtima päris kõigile. Kuna maailmas on siiski 7 miljardit inimest, ei saa eeldada, et inglid kõnelevad kõigi 7. miljardiga läbi ühe inimese (ehk antud juhul minu).

Niisiis jätkame esimese uuendatud kvartali horoskoobiga ja vaatame, mida inglid meile seoses töö ja raha teemadega rääkida soovivad.

IV kvartali MÄRKSÕNA – Karma tuleb külla

IV kvartali kristall – sodaliit

IV kvartali värv – sinine

Ülaltoodud kristall ja värv aitavad teil 2017. aasta neljandas kvartalis kõige produktiivsemalt finantside ja karjääri valdkonnas navigeerida. Kristall on väljatoodud eelkõige kristallisõpradele, kes tunnevad, et kristallid nendega kõnelevad. Väljatoodud värviga tasub olla väga loominguline ja kasutada seda täpselt nii nagu teie sisetunne teid juhatab.

Eva Tenter’i inglikaart – Tee ümberpöörd ja vaata, mis jäi maha. Nr 39

Inglite taro kaart – Kümnes veekaart

Lillekaart – Maailma energia. Lembeliilia (agapanthus)

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Neljandas kvartalis tuleb meile töö- ja rahavaldkonna raames külla karma. Osadele toob ta kingitusi ja osadele midagi muud. Kõigile vastavalt sellele, mida inimene ise on varasemalt (energeetiliselt) tootnud.

Inglid ütlevad, et neljanda kvartali tugevas fookuses on selliste inimeste karistamine, kes on manipulatsioonide abil võtnud teistelt inimestelt ära võime usaldada. Usaldada nii iseend, teisi inimesi kui ka maailma energeetilist toimimist üleüldiselt. Kui aga pole usaldust elu vastu, siis pole enam tegelikult ka elu ennast. Inimene, kes ei suuda enam midagi usaldada, on langenud lõksu. See lõks on justkui üks pisike karbike, millel pole ei uksi ega aknaid. Seal valitseb pimedus ja kurbus.

Mis imeloom on üldse usaldus? Inglid ütlevad, et nad on meile palju rääkinud enesekindluse vajalikkusest ja sellest, kuidas inimene enam ei ole võimeline midagi eriliselt head oma ellu ligi laskma kui tal pole enesekindlust. Nad on ka palju rääkinud sellest, kuidas erinevate manipulatsioonidega on meie enesekindlust ära röövitud. Sündides on meie enesekindlusega nimelt kõik korras ja me oleme täielikult võimelised oma elu kujundama selliseks nagu ta meil sünnipäraselt kujunema peaks – seda ka töö ja raha temaatikate raames. Ajapikku aga töötlevad erinevad manipulatsioonid meid niivõrd läbi, et meie enesekindlus saab õõnestatud. Kõigil on loomulikult see õõnestatuse aste erinev ning seetõttu võimegi näha enda ümber ka väga suurel määral erinevate eludega inimesi. Kui õõnestatus on väga sügav, kaob inimene sügava stressi sügavasse auku jäädavalt ära.

Usaldusega on sama lugu. Selleks, et inimene saaks elada tervislikku ja terviklikku elu, peab tal olema tervislik ja terviklik usaldusvõime. Kui see ära võtta, jääb järgi paranoiline vangikong. Sellest lähtepunktist aga ei loo inimene enam oma ellu midagi positiivset. Sealt saab edasi luua ainult järgmisi paranoilisi nähtuseid. Kuidas võtavad manipulaatorid usalduse ära? Inglid ütlevad, et see toimub eelkõige läbi järjepideva “koolituse”, mille sisuna manipulaator veab järjepidevalt (ja sihilikult) oma ohvrit alt ning seejärel “tõestab” läbi erinevate (enamjaolt fabritseeritud) tõendite, et ka teised inimesed on sellised. Kui koolitus on juba pikemalt kestnud, pole enam vaja väga palju tõendeid otsida, sest lõpuks näeb ohver juba igas põõsas tonti. St. ta on dresseeritud erinevaid asjaolusid kõnealuse tõendina tõlgendama. Tegelikult pole aga need “tõendid” üldse kuidagimoodi asjassepuutuvad või tähendavad need hoopis midagi muud. Sisuliselt koolitab manipulaator oma ohvrit maailma tõlgendama täiesti ohvri isikliku sisemise juhenduse vastaselt. Sellise koolituse paratamatu tulemus on usalduse kaotus kõige ja kõigi vastu. Töövaldkonna raames on säärastest manipulatsioonidest tehtud ka näiteks üks väga hea film – “Horrible bosses” – mis on küll osaliselt kujundatud komöödia žanris, kuid kõik, kes on sarnast elu pidanud kogema, mõistavad kindlasti taoliste olukordade tõsidust.

Inglid ütlevad, et nüüd tervendataksegi just taolised tööalased manipulatsioonid. Millisel kujul täpsemalt, näeb juba igaüks ise vastavalt oma olukorrale.

Kui vaatame konkreetselt rahavaldkonda (st. rahavaldkonda eraldi töövaldkonnast), siis selle kohta ütlevad inglid, et nüüd saabub tervendus neile, keda on rahavaldkonna raames petetud. Inglid selgitavad, et ka vargad pole mitte midagi muud kui energeetilised manipulaatorid. Kui keegi varastab, siis ei võta ta ohvrilt ära mitte ainult mõnda materiaalset hüve, vaid ta riisub ohvrilt ka hingeosakesi ehk usaldusvõimet ja ka enesekindlust.

Inglid lisavad, et enamjaolt on 4. kvartalis toimuv seotud mitmete aastate taguste sündmustega, kuid esineb ka neid juhtumeid, mis on aset leidnud alles hiljuti. Kas tõesti saab nüüd iga varas karistatud? Eks seda saame juba näha igapäevaelu raames, mis nüüd maises plaanis toimuma hakkab, kuid energeetiliselt kustutatakse neljandas kvartalis eelnimetatud energiad ära küll. St. kustutatakse need sügavad ajaloolised rajad, millel taoline kuritegevus on üldse tugineda saanud.

Nagu inglid on ka varem öelnud – energeetiline töö on üks asi ja see, mis järgneb maiselt, on teine teema. Kindlasti ei toimu kõik maised muudatused sekundiga või ühe hoobiga. Tõenäolisem on ühe suurema muudatuste laine saabumine, mis siis järk-järgult tervendab eelnimetatud teemad ka maiselt. Igal juhul on nüüd toimuvad sündmused laiemahaardelised, mitte ainult mõnda konkreetset näidet puudutavad.

Seni olen ma ainult nädala horoskoopides tunnetanud erinevate nädalate vahel seoseid ja siis neid ka kirja pannud. Tundub, et nüüd hakkab sama asi toimuma ka kvartali horoskoopidega – neljanda kvartali sõnumite puhul tunnetan ma nimelt tugevat seost sõnumitega ja toimumistega, mis leidsid aset 2017 a. nädalatel nr 35 ja 40. Ehk soovitan siinkohal lugeda koostoimes käesoleva horoskoobiga ka eelnimetatud nädalate horoskoope ja ka muidugi meenutada, mis leidis teie elus aset nendel nädalatel. Nendest perioodidest võite saada nüüd olulisi juhiseid, mis aitavad teid personaalselt just neljandas kvartalis ning just eelkõige finantside ja karjääri valdkonna osas.

2017. a neljanda kvartali energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars” ja ka “Taylor Swift – Shake It Off”

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse perioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Energeetiliselt olulised astroloogilised sündmused

Toon järgnevalt välja olulised astroloogilised sündmused 2017. aasta neljandas kvartalis, millel on eriti võimas ja külluslik energia:

OKTOOBER

5 – täiskuu
7-8 – tähesadu (drakoniidid)
12 – kaduneljapäev
19 – noorkuu
21 – tähesadu (orioniidid)

NOVEMBER

4-5 – tähesadu (lõuna-tauriidid)
4 – täiskuu
11-12 – tähesadu (põhja-tauriidid)
16 – kaduneljapäev
18 – noorkuu
17-18 – tähesadu (leoniidid)

DETSEMBER

3 – täiskuu
3-23 – merkuuri retrograad
13-14 – tähesadu (geminiidid)
14 – kaduneljapäev
18 – noorkuu
21 – talvine pööripäev (ehk talve algus)

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.

Täiskuu
Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Noorkuu
Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Merkuuri retrograadi perioodid
Merkuuri retrograadid leiavad aset 3-4 korda aastas ja kestavad korraga enamasti kolm nädalat. Merkuuri retrograadi ajal tuleb võtta kõike rahulikult ja mõista, et tehnilistes ja paberimajandust puudutavates küsimustes tuleb ette segadust tekitavaid momente. Säärastes küsimustes on merkuuri retrograadi ajal tihti tunne, et kõik venib. Samas on see väga hea aeg oma sisemaailmaga tegelemiseks, mediteerimiseks ja varem pooleli jäänud projektide (vanade asjade) lõpetamiseks.

Pööripäevad
Pööripäevad on tohutult grandioosse energiaga sündmused. Need pööravadki tavaliselt asju igatpidi ümber. Pööripäevade ajal võib ette tulla nii positiivseid kui ka negatiivseid sündmuseid. Seda kõike enamasti vastavalt isiklikule karmale. Pööripäevadel ongi justkui energeetilise peegli toime – pööripäev näitab väga värvikalt, kus inimene oma eluga energeetiliselt parasjagu on.

Tähesajud
Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”); Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine; Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves; Gems Oracle Cards by Bianca Luna.

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta horoskoobid on kanaldatud horoskoobid. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi Teiega resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks kvartali horoskoopidele?

  • AASTA Minu kodulehelt leiate aastahoroskoobid – nii üldised kui ka erihoroskoobid (2017. aastaks tegin erihoroskoopidest kinnisvara ja finants- ning karjäärihoroskoobid). Varsti ilmuvad ka 2018. aasta horoskoobid.
  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan oma kodulehele uue nädala horoskoobi.
  • PÄEV Igapäevaseks juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud inglikaarte. Need kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • KODULEHEL NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne. Kokku on horoskoope hetkeseisuga juba ligi 100, seega lugemist jätkub küllaldaselt kui soovite tutvuda ka inglite juhendusega, mida nad on andnud varasemateks perioodideks.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUS – Kollektiivsed kaugseansid (tasuline)

Teatavasti lõpetasin personaalsete seansside pakkumise juulikuu lõpus ja ütlesin juba siis, et asemele tulevad kollektiivsed kaugseansid. Millisel kujul täpsemalt, lubasin täpsustada hiljem.

Nüüd ongi valminud vastav eelinfo ehk siit alalehelt saate lugeda, millisel kujul hakkan pakkuma tellitavaid (tasulisi) kollektiivseid kaugseansse – https://evatenter.com/horoskoop-2018-tasuline/

Esimene kollektiivne kaugseanss ilmub 2017 a. oktoobrikuu jooksul (hiljemalt kuu lõpuks) ehk juba üsna peatselt saab seda tellida.

Soovin kõigile suurepärast neljandat kvartalit!

Lugupidamisega,
Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"