Nädala horoskoop 09.10-15.10.2017

nädal 41 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

09.10 – 15.10.2017

2017. aasta nädal nr 41

Inglite sõnumid aasta 41. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kes ootab, näeb tulemust

Nädala kristall – türkiis

Nädala värv – türkiissinine/ türkiisroheline

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 41. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Number 8

Inglite taro kaart – Üheksas tulekaart (ingl. k Nine of Fire)

Lillekaart – Perekondlik harmoonia. Krüsanteem

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal duubeldati meie sisemist jõudu. Sellel duubeldamisel oli kindel eesmärk – tuua üks spetsiifiline ekstra-kvaliteetne nähtus meie ellu, mis sinna muidu ei jõuaks. See nähtus võis tunduda ka liiga suure väljakutsena, kuid inglid kinnitasid, et ka sellisel juhul tasub meil see vastu võtta.

Eeloleval nädalal näeme me mai lõpus-juuni alguses alguse saanud energeetilise taifuuni viimast vaatust. Viimase vaatusega seoses võib juhtuda, et mõningatele sündmustele keeratakse vinti juurde, enne kui need saavad oma tulemust näidata.

(Lisan siia kohe vahemärke – kes on alles sattunud esimest korda minu kodulehele, sellel soovitan läbi lugeda mõned nädala horoskoobid just eelnimetatud ajaperioodist. Sealt leiate pikemaid selgitusi tolle taifuuni kohta.)

Inglid ütlevad, et osade jaoks lõpebki see etendus nimega “energeetiline taifuun” sel nädalal ja osade jaoks lõpeb ta järgmisel. Ehk too vaatus on erineva kestusega, olenevalt sellest, mida see etendus tervikuna teie ellu tegema tuli.

Inglid ütlevad nimelt, et nüüd paljastub tolle taifuuni järgmine eesmärk. Võib ka öelda, et nüüd paljastub selle eesmärk käegakatsutaval kombel ehk kohe täiesti maiselt nähtavalt/tuntavalt. Nad on varem meile selgitanud, et selle taifuuni eesmärk oli meie energeetilise vundamendi ja energeetiliste juurte tervendamine. Nad on ka rääkinud, et me peaksime olema juba näinud tolle parandustöö väljundeid ka maiselt, kuid võrreldes eeloleva nädalaga, tundub siiski, et niivõrd “reaalset” tulemust me veel näinud pole.

Seega võib öelda, et sel nädalal muutub meie igapäevaeludes midagi füüsilise maailma mõistes. St. mingisugused asjaolud mängivad nüüd end ümber vägagi füüsiliselt ehk mitte enam ainult energeetilisel või emotsionaalsel tasandil. Me saame nüüd näha ikka täitsa reaalseid parendusi, mis on jäädava mõjuga. Inglid ütlevad, et enamjaolt puudutavad need parendused perekondlikke teemasid. Täpsemalt – perekondlikul tasandil esinenud manipulatsioone.

Eeloleval nädalal on tugev seos (seda muidugi lisaks taifuuni algusajale) nädalaga nr 26, 2017 (26.06-02.07). Tollel nädalal suunasid inglid fookuse meie netovarale (seda nii energeetilises kui ka maises plaanis). Meile näidati (mõnel juhul väga värvikalt), missugused asjad/nähtused kuuluvad päriselt meie vara hulka. Nad õpetasid meile, et kõik pole vara, mida meid on koolitatud varaks pidama. Osad neist asjadest on hoopis kohustused/ koormad, mis on meie kanda visatud ja mida oleme ka pikalt kandnud – kohati kohusetundest, kohati lihtsalt teadmatusest, et saaks/võiks/tohiks ka teisiti. Tol nädalal laadisime me selliseid kohustusi oma koormast maha või vähemalt alustasime seda protsessi. Lisaks sellele saime tol nädalal ka uut infot – osade jaoks puudutas see info uut tüüpi varaliike (ehk need inimesed võisid teada saada, et neile kuulub mingisugune vara, mida varem oli nende eest varjatud) ja osade jaoks puudutas see info nende vara tegeliku väärtuse teadasaamist. Sellisel juhul oli koormaks vale, millega üritati inimest veenda, et tema vara väärtus on hulganisti väiksem.

Kõnealuse energeetilise taifuuni käigus paisati segi igasuguseid erinevaid teemasid. Sealjuures rõhutati, et toimuvad sündmused on pigem äraspidised ja ka ebamaisena tunduvad. Meile öeldi näitena, et nende sündmuste käigus hakkavad kolima need, kes pole kolimisest varem mõelnudki ja tööd vahetavad need, kes pole seda üldse plaaninud. St. aset leidsid eelkõige äkilised ja planeerimata tegevused/nähtused.

Kui vaatame nüüd netovara teemat koostoimes perekondlike manipulatsioonidega, siis võime eeldada, et eeloleval nädalal murdub lõpuks üks (energeetiliselt) ülisügav pahatahtlik koorem. Mulle tundub, et see murdub seetõttu, et me leiame (eelmise nädala sisemise jõu õppetüki tõttu) lõpuks üles oma tõelise jõu keskme. Ja mulle tundub, et see koorem murdub üsna laialdaselt ehk mitte ainult mõningate inimeste jaoks, vaid ka kuidagi globaalsemal tasandil.

Küsisin inglite käest veel ka selgitust nädala märksõna kohta ehk küsisin, mida nad mõtlevad selle all – “kes ootab, näeb tulemust”. Kui ma märksõna hakkasin kirja panema, siis ma küsisin neilt mitu korda üle, kas nad ikka soovivad just sellist sõnastust. Pakkusin ka erinevaid alternatiive, kuidas see märksõna võiks paremini sõnastatud olla (selle alusel, mida ma arvasin, et see tähendab), kuid nad ütlesid iga variandi peale, et see on vale. Too märksõna peab olema täpselt selline – “kes ootab, näeb tulemust”. Kummaline on see, et ka nüüd ei taha nad pikemat selgitust anda selle kohta – nad ütlevad vaid, et kõik, kel vaja, saavad sellest aru … täpselt siis kui on vaja sellest aru saada.

Seega tundub, et inglid saadavad meile eeloleva nädala kohta jälle sümbolitega ja fragmentidega sõnumeid. Sarnased olidki ka 26. nädala sõnumid, millele viitasin juba ülalpool. Ka seal tuli läbi erinevaid elemente, mis ei haakunud kokku ühtlaseks sõnumiks, vaid tundusid pigem olevat sümbolid. Seetõttu soovitan kindlasti üle lugeda nädala nr 26 horoskoobi ja meenutada, mis teie elus siis toimus. Eeloleval nädalal kulmineeruvadki kõige tõenäolisemalt just tol nädalal alguse saanud sündmused.

Nädala nr 41 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “M.O.P. – Ante Up”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 41. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Rõõm tervitab Sind peatselt. Miski toob Sulle lähiajal suurt rõõmu. Number 8

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 12.10 – kaduneljapäev

Kaduneljapäevad
Kaduneljapäevadel on väga hea vabaneda kõigest, mida te oma ellu enam ei soovi. Muuhulgas on need ülihead päevad koristamiseks, sest siis püsib kodu kauem puhtana.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUDIS

Kollektiivsed kaugseansid

Lõpetasin personaalsete seansside pakkumise juulikuus ning lubasin juba siis, et asemele tulevad kollektiivsed kaugseansid (tellitavate seanssidena). Enne ma veel ei avaldanud, millisel kujul need täpsemalt olema hakkavad. Nüüd on aga käes aeg ka see info avaldada, seega – siin ta on – Horoskoop 2018 (tasuline)

Nagu saate ka tollelt alalehelt lugeda, ilmub esimene kollektiivne kaugseanss ehk pikk/põhjalik 2018 a. horoskoobi e-raamat juba oktoobrikuu jooksul. Täpsema sisukirjelduse jm detailid lisan sinna alalehele veel jooksvalt. Praegu leiate sealt eelinfo.

Täpset kuupäeva ma veel välja ei kuuluta, millal ma seda e-raamatut müüma hakkan, kuid selle kuu sisse jääb see päev kindlasti. Kui olete juba kindel, et soovite seda e-raamatut tellida, siis tasub jälgida minu kodulehte ja/või mõnda minu sotsiaalmeedia kontodest (näiteks Facebook’is). Kohe kui see raamat on valmis tellimiseks, annan nende kanalite kaudu sellest teada.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter
Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 09.10-15.10.2017

Comments are closed.