Nädala horoskoop 16.10-22.10.2017

nädala horoskoop 42 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

16.10 – 22.10.2017

2017. aasta nädal nr 42


UUDIS

Esimene kollektiivne kaugseanss – Ilmub oktoobris!

Lõpetasin personaalsete seansside pakkumise juulikuus ning lubasin juba siis, et asemele tulevad kollektiivsed kaugseansid (tellitavate seanssidena). Enne ma veel ei avaldanud, millisel kujul need täpsemalt olema hakkavad. Nüüd on aga käes aeg ka see info avaldada, seega – siin ta on – Horoskoop 2018 (tasuline)

Nagu saate ka tollelt alalehelt lugeda, ilmub esimene kollektiivne kaugseanss ehk pikk/põhjalik 2018 a. horoskoobi e-raamat juba oktoobrikuu jooksul. Täpsema sisukirjelduse jm detailid lisan sinna alalehele veel jooksvalt. Praegu leiate sealt eelinfo.

Täpset kuupäeva ma veel välja ei kuuluta, millal ma seda e-raamatut müüma hakkan, kuid selle kuu sisse jääb see päev kindlasti. Kui olete juba kindel, et soovite seda e-raamatut tellida, siis tasub jälgida minu kodulehte ja/või mõnda minu sotsiaalmeedia kontodest (näiteks Facebook’is). Kui raamat on valmis tellimiseks, annan kohe nende kanalite kaudu sellest teada.


Inglite sõnumid aasta 42. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kuhu langeb liisk?

Nädala kristall – Sinine hauliit

Nädala värv – Tumesinine

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 42. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Number 92

Inglite taro kaart – Kaheksas maakaart (ingl. k Eight of Earth)

Lillekaart – Finantside tervendamine. Kollane liilia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal algas energeetilise taifuuni viimane vaatus. Inglid ütlesid, et see vaatus on erineva kestusega – osade jaoks lõppes näitemäng eelmisel nädalal, osade jaoks lõpeb see nüüd eeloleval nädalal.

(Vahemärge – kui teil tekib küsimus, mis energeetilisest taifuunist siin jutt käib, siis olete minu kodulehel järelikult uus lugeja – teil soovitan ma lugeda läbi kõik nädala horoskoobid alates 2017. a maikuust (keskpaik-lõpp). Seal see energeetiline taifuun alguse sai ning tollest momendist saati on ka kestnud kõnealune etendus. Ma edastan oma horoskoopidega inglite sõnumeid, mis pole tavapärased horoskoobid, vaid siin on tegu pigem järjejutu laadsete asjadega – seetõttu võib tõdeda, et ainult ühe horoskoobi lugemisega siin lehel piirduda ei saa…te lihtsalt ei saa siis tõenäoliselt aru, millest jutt käib.)

Eeloleval nädalal ongi fookuses liisk ja selle langemine. Kuna inglid ütlesid, et osade jaoks lõppes taifuuni näitemäng juba eelmisel nädalal, siis tundub, et eeloleva nädala juhised puudutavadki nüüd ainult neid, kelle puhul too vaatus veel eeloleva nädala alguseks kestab. Teie puhul lõppebki too viimane vaatus mingisuguse valiku langetamisega või liisu langemisega teatud kindlasse asukohta.

Sealjuures ütlevad inglid, et osade jaoks on liisu langemine seotud päris reaalsete valikute tegemisega (st. valik tuleb teha kõnealuse isiku poolt), kuid osade jaoks on tegu välise sündmusega, mille käigus inimene ise otseselt liisu langemise kohta ei vali. Selle variandi puhul valib inimene midagi muud…võibolla teeb energeetilise valiku vms…ja selle tõttu leiabki ka liisk langemiseks ühe kindla koha.

Kuidas võiks seda juhist veel tõlgendada?

Nagu olen ka varem selgitanud, inglid ei anna meile juhiseid alati otse tõlgendatavalt, vaid meid võidakse juhendada ka sümbolite kaudu. Seetõttu otsin sageli ka alternatiivseid tõlgendusmeetodeid, kuid loomulikult ei ole kunagi minu poolt toodud variandid ammendavaks loeteluks. Teie elus võivad need sümbolid välja mängida veel hoopis muudel viisidel. Selle tõttu kordangi ma järjepidevalt, et teie isiklikku sisetunnet ei saa mitte iialgi keegi teine asendada. Kõik sammud, mida te oma elus teete, peaksid tegelikult ideaalis vastama teie isiklikule sisetundele. St. ka kõik inglite juhiste tõlgendused, mida te kuulete/ näete, tasub lasta läbi oma isikliku tunnetuse filtri.

Jätkan ühe alternatiivse tõlgendusega – liisu langemise temaatika puhul võib inglite juhis tähistada ka karma käike. Kuna kaardid viitavad töö-, õppimise- ja rahavaldkonnale, siis võime siin tõmmata julgelt seoseid käesoleva kvartali horoskoobiga, mille panin hiljuti üles. Ka seal räägivad inglid sellest, et 2017. aasta viimane kvartal on pühendatud töö ja raha temaatikate raames manipulatsioone korraldanud isikute “kukkumisele”. St. sellistele isikutele tuleb nüüd karma külla. Selle tähendab omakorda seda, et need inimesed, kes on kõnealuste manipulatsioonide tõttu kannatanud, saavad nüüd karma poolt hüvitisi. Sellised käigud omavad alati kaht poolust.

Kuna eeloleva nädala lillekaart räägib konkreetselt finantside tervendamisest, siis saame sellest järeldada, et ükskõik, millises variatsioonis too viimane vaatus nüüd teie jaoks lõppeb – see kutsub omakorda esile finantside tervenemise ehk raha puudutavate nüansside tervenemise. Loomulikult võib see tähistada rahalise seisu otsest paranemist, kuid see võib ka tähistada mingisuguse sündmuse esinemist, mis loob aluse väga pikaajaliseks rahalise seisu paranemiseks.

Neid juhiseid võib veel muidugi siduda ka hetkel käimasoleva valimisprotsessiga, kuid inglid seda miskipärast teha ei soovi. Nad ütlevad, et nende sõnumid puudutavad praegu pigem personaalseid sfääre, mitte riigi valitsemist. Mõistan ka, miks nad seda tasandit käsitleda ei soovi – kuna uue ajastu raames korraldatakse muuhulgas ümber rahalisi ja töötamist puudutavaid küsimusi, siis on ka loogiline, et need ümberkorraldused peavad hakkama personaalsest tasandist. Tuletame siinkohal meelde, mis on uue ajastu sisu? Lühidalt on selleks igaühe isikupära julge väljendamine. Kõik süsteemid, mis hakkavad selle fookuse ümber tiirlema, peavad vastama nii personaalsele kui ka kollektiivsele kõrgemale hüvangule. Kuna praegustes süsteemides on tihtilugu valesti kogu süsteemi baas, siis on ka loogiline, et neid süsteeme pole võimalik tervendada pelgalt etturite ümbertõstmisega (st. baasi muutmata). Tõenäoliselt ei peagi inglid seetõttu kuidagimoodi oluliseks käesolevate süsteemide käsitlemist – neil pole enam mingit tähtsust. Kuidas hakkab too baas tervenema? Inglid ütlevad, et see protsess juba käib ning see viiakse samamoodi läbi tagurpidi liikumisega nagu viidi läbi kogu ümberlülitumine uuele ajastule. Kuidas seda tõlgendada? Mina tõlgendan seda nii, et süsteemide baase tervendatakse läbi selliste nüansside, mida üldse nende baasidega ei seostaks. See protsess saab toimuma läbi uute kanalite ja meetodite. Need on kanalid ja meetodid, mida pole manipulaatoritel võimalik takistada. Kuidas nii? Nemad lihtsalt ei saagi kuidagi neid tasandeid hoomata, mistõttu pole ka võimalik kuskilt takistusi vahele loopima hakata. Selle kõige tõttu ongi äärmiselt oluline, et igaüks lülitaks nüüd sisse oma isikliku navigatsioonisüsteemi ehk oma isikliku tunnetussüsteemi. Täpsemalt, see on teil juba sisse lülitatud, sest seda polegi kunagi võimalik välja lülitada. Igaüks peab nüüd lihtsalt seda kuulama hakkama ja ka sealt kanalist tulevaid personaalseid juhiseid järgima hakkama. Nii saamegi me kõik koos kujundada tolle suurepärase uue ajastu, kus kõigil on rõõmustav koht olemas. Personaalne koht, mis sobitub rõõmustavas formaadis ka kollektiivsesse plaani.

Varem pole mulle nädala horoskoopide raames rõhutatud kuupäevi, kuid seekord näitavad inglid mulle konkreetselt 16. kuupäeva – st. eeloleva nädala puhul tähistabki see kohe esmaspäeva. Seega tundub mulle, et too sündmus ehk liisu langemine (ükskõik, millisel kujul), leiabki paljude jaoks aset just esmaspäeval. Ja sealt hargnevad juba muud sündmused edasi. Põhirõhk tundub praegu olevat tugevalt esmaspäeval. Seega soovitan teil kindlasti jälgida, mis teie elus esmaspäeval toimuma hakkab.

Kes on juba harjunud endale kirja panema erinevaid taipamisi ja hoomamisi, mida ta seoses inglisõnumite temaatikaga isiklikult saab, sellel on kindlasti põhjust ka kirja panna, mida ta esmaspäeval märkab.

Lisan veel, et too 16. kuupäev, mida nad rõhutavad, võib viidata mõnele muule 16. kuupäevale, mis omab teie jaoks personaalset tähendust. Kuna nad praegu kuud ei ütle ehk nad ütlevad vaid 16. kuupäev, siis järeldangi sellest, et siin võib olla juhis konkreetsetele isikutele, kes peaksid end sellest juhisest kindlasti ka ära tundma.

Tunnen, et mõne jaoks viidatakse siin ka käesoleva aasta 16. nädalale (ehk ajaperiood 17-23 aprill), kuid tundub, et need on tõesti vaid mõned üksikud isikud, kelle puhul see kehtib. Mul pole sellist tunnet, et see viide puudutaks suuremat hulka inimesi. Seega – siin tuleb teil jälle ise tunnetada, kas teie jaoks võib 16. nädalas sisalduda mõni juhtlõng, mida eeloleva nädalaga siduda või mitte.

Nädala nr 42 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Skrillex – Ragga Bomb with Ragga Twins”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 42. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Kuhu su jalajäljed viivad? Kas oled sellega rahul? Number 92

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 19.10 – noorkuu
 • 21.10 – tähesadu (orioniidid)

Noorkuu

Noorkuu energia soosib kõige uuega alustamist.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt).
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUDIS

Kollektiivsed kaugseansid

Ilmub oktoobris!

Lõpetasin personaalsete seansside pakkumise juulikuus ning lubasin juba siis, et asemele tulevad kollektiivsed kaugseansid (tellitavate seanssidena). Enne ma veel ei avaldanud, millisel kujul need täpsemalt olema hakkavad. Nüüd on aga käes aeg ka see info avaldada, seega – siin ta on – Horoskoop 2018 (tasuline)

Nagu saate ka tollelt alalehelt lugeda, ilmub esimene kollektiivne kaugseanss ehk pikk/põhjalik 2018 a. horoskoobi e-raamat juba oktoobrikuu jooksul. Täpsema sisukirjelduse jm detailid lisan sinna alalehele veel jooksvalt. Praegu leiate sealt eelinfo.

Täpset kuupäeva ma veel välja ei kuuluta, millal ma seda e-raamatut müüma hakkan, kuid selle kuu sisse jääb see päev kindlasti. Kui olete juba kindel, et soovite seda e-raamatut tellida, siis tasub jälgida minu kodulehte ja/või mõnda minu sotsiaalmeedia kontodest (näiteks Facebook’is). Kohe kui see raamat on valmis tellimiseks, annan nende kanalite kaudu sellest teada.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"