Nädala horoskoop 23.10-29.10.2017

nädala horoskoop nädal 43 (23.10-29.10) 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

23.10 – 29.10.2017

2017. aasta nädal nr 43

UUDIS – 2018 a. horoskoobi e-raamat on valmis!

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mis imeloom see täpsemalt on? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite sõnumid aasta 43. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Suusaliftiga mäest üles

Nädala kristall – Härjasilm

Nädala värv – Tumeroosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 43. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Täna ei ole eile. Ja homme ei ole täna. Ära lase minevikul moonutada käesolevat hetke. Number 40

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Homme on ka päev. Mõne asja võib jätta homse varna. Nr 29

Inglite taro kaart – Veekaartide kuninganna (ingl. k Queen of Water)

Lillekaart – Orhidee. Vaata tähtede poole

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal oli fookuses liisk ja selle langemine. Täpsemalt oli fookuses energeetilise taifuuni viimane vaatus ja selle lõppemine. Inglid ütlesid, et see vaatus (ehk ka näitemäng tervikuna) lõppeb liisu langemisega. Sealjuures pidid osad valima ise koha, kuhu see langeb, aga osade puhul oli tegu teistsuguse sündmusega – st. tegu oli väliste asjaolude langemisega teatud asukohta, mille puhul isik ise ei saanud kohta valida. Inglid lisasid, et liiskude langemine toob kaasa finantside tervenemise.

Eeloleval nädalal kerkime me jälle kuskile kõrgemale. Kõrgemale kollektiivse teadvuse ja kollektiivse elukorralduse mõttes. Kõrgemale energeetilises mõttes. Sealjuures toimub kerkimine sujuvalt – st. me ei pea ronima trepist üles või kasutama jõudu ülesronimiseks. Inglid toovadki siin seetõttu võrdluse suusaliftiga – meid tõstetakse nüüd justkui suusaliftiga mäest üles. Ehk meie võime väga mõnusalt ja mugavalt istuda omal kohal. Tõstvaks jõuks on midagi välist ja kogu see protseduur toimub sujuvalt.

Mulle tundub, et suusaliftiga ja suusaliftis sõitmisega on eeloleval nädalal veel sarnasusi. Nimelt ollakse seal liftis tavaliselt suusavarustuses ning sõidu eesmärk on hobilise tegevusega tegelemine – st. inimene sõidab selle lifitga seetõttu, et ka sellest lifti-sündmusest edaspidi lõbutseda ehk hakata suuskadega mäest alla liuglema.

Mulle näibki, et kui oleme jõudnud liftiga mäkke ehk tollele energeetilisele kõrgusele, millele inglid meid nüüd tõstavad, siis sealt edasi läheb elu palju rõõmsamaks/ sujuvamaks. Sujuvus võib tuleneda sellest, et meil on nüüd olemas kogu (energeetiline) varustus uues ajastus edasiliikumiseks, kuid mulle tundub, et too sujuvus tuleneb ikka ka sellest, et edasi läheb meil elu lõbusamaks. St. edasised sammud, mis me uues ajastus teeme, on juba hulganisti lõbusamad kui need, mida seni oleme pidanud tegema.

Nagu inglid on palju rääkinud, toimub uuele ajastule üleminek etappidena. Nad on ka selgitanud, miks see nii peab olema. (Kes on minu kodulehel alles uus lugeja, sellel soovitan siinkohal lugeda varasemaid nädala horoskoope, et näha pikemaid selgitusi uue ajastu kohta. Inglisõnumite horoskoobid ei ole tavapärases mõttes horoskoobid, vaid inglid jagavad siin hetke-energiate kirjeldamise kõrval ka aegumatuid õpetusi. Seetõttu tasub läbi lugeda kasvõi kõik horoskoobid, mida olen juba kirjutanud. Neid on siin juba üsna palju.) Tundubki, et nüüd oleme me seljataha jätmas raskemaid etappe, mis on kõik (koostoimes/ koosmõjus) pakkunud meile ettevalmistuse edasise liuglemise tarbeks. Jah, praegu tundub tõesti, et viimane aasta ongi olnud justkui ettevalmistav kursus rõõmuks ja rõõmustamiseks. Nüüd oleme me kõige vajalikuga varustatud, mis tähendab, et on aeg uuteks (ja palju toredamateks) seiklusteks.

Eeloleva nädala energia ongi justkui tantsuline. Sealjuures on tegu väga hästi koordineeritud tantsuprogrammiga, millest me kõik saame kollektiivselt osa. See olekski nagu seiklus-tants. Näib, et lifti liikumisel on oma tantsumuster olemas ja ka meil endil on lubatud tolles liftis viibimise aja vältel tantsida. Lisaks näib ka, et kõik ei taba selles ürituses muusikat ning seetõttu nad ka ei tantsi, kuid kõigil, kes nüüd muusikat kuulevad, on kindlasti tantsuks luba olemas.

Inglid soovivad veel rõhutada, et uus ajastu ei tähenda seda, et me maises plaanis muudaksime kuju või hakkaksime elama teisel planeedil. Füüsilise maailma detailsed asjaolud on kõik täpselt samad. St. mitte ükski maine ese ei haihtu ära ja mitte ükski inimene ei haihtu ära. Kõik füüsilised protsessid toimuvad ikka nii nagu nad on toimunud. Ehk ainete füüsikalised omadused jäävad ikka paigale. Uuele ajastule üleminek hõlmas lihtsalt manipulatsioonide kustutamist, mis võimaldab meile kokkuvõttes sellise elu nagu meil oleks koguaeg pidanud olema – st. nagu meil peaks sünnipäraselt olema (sünnipäraselt ehk looduslikult ehk energeetiliste reeglite järgi). Ehk kokkuvõttes, miskit pole karta, ka uues ajastus sulab jää veeks ja vesi on võimeline uuesti jääks tarduma. Me ei muutu tulnukateks, tulnukad ei maabu siia suurte taldrikutega teiselt planeedilt ja taevas ei kuku meile pähe.

Eelolev nädal tõotab seega tulla väga põnev. Jälgige kindlasti hoolega, kuidas siin väljatoodud info ja sümbolid teie elus toimetama hakkavad. Tehke ikka oma märkmeid ja tähelepanekuid, ka unenägude kohta. See kõik aitab teil oma isiklikku sisetunnet täpsemaks/ selgemaks tuunida. Ja see ongi alati kõige tähtsam – et te kuuleksite, kuulaksite ja järgiksite oma sisetunnet. Inglid ei väsi kordamast – see on teie isiklik navigatsioonisüsteem, mida ei saa iialgi asendada naabrinaise, ema, onupoja, presidendi, vallavanema või Aktuaalse kaamera nõuanded.

Nädala nr 43 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Zorba the Greek (ükskõik, kelle esituses)”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 43. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Täna ei ole eile. Ja homme ei ole täna. Ära lase minevikul moonutada käesolevat hetke. Number 40

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Homme on ka päev. Mõne asja võib jätta homse varna. Nr 29

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

  • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
  • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
  • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
  • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
  • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
  • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

Sel nädalal ei esine ühtki neist astroloogilistest sündmustest, mida ma oma nädala horoskoopide raames jälgin ja välja toon (tähesajud, noorkuu, täiskuu, pööripäevad, kaduneljapäevad, merkuuri retrograadi perioodid).


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

  • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt leiate inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt). Uudis – alates 01.01.2018 “kolivad” minu poolt võetavad päeva inglisõnumid 2018 a. horoskoobi e-raamatusse üle, st. kodulehele ma neid enam ei postita. Kõnealune e-raamat on juba saadaval ostmiseks. Vastava lisainfo leiate alalehelt: “Horoskoop 2018 (tasuline)”
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUDIS – 2018 a. horoskoobi e-raamat on tellimiseks saadaval!

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mis imeloom see täpsemalt on? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"