Horoskoop 2018 – üldinfo (tasuta ja tasuliste horoskoopide kohta)

2018 horoskoopide üldinfo

HOROSKOOP 2018 – ÜLDINFO

Milliseid aastahoroskoope kanaldan ja kirjutan aasta 2018 tarbeks?

Esmalt tuletan ikka meelde, et minu poolt tehtud horoskoobid ei ole tavapärases mõttes horoskoobid. Need on nimelt kanaldatud horoskoobid, mis on sisuliselt inglisõnumeid edastavad kirjatükid. Nimetan neid oma kodulehe tarbeks tinglikult horoskoopideks, sest see termin on inimestele tuttav. Seetõttu aitab just too termin teil neid horoskoope-inglisõnumeid ka paremini internetiavarustest üles leida. Mõnikord kanaldan info ka astroloogiliste tähemärkide kaupa, kuid seda samuti pigem tinglikult.

Tegelikult on nende kanaldatud horoskoopidega lugu selline, et siin jagavad inglid õpetusi ja juhiseid, mis ei aegu mitte kunagi. Seda käsikäes vastava perioodi energiate kirjeldamisega. Seetõttu julgustan kõiki uusi tulijaid-lugejaid minu kodulehel kindlasti tutvuma ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Te võite ka neist leida olulisi õpetusi/ sõnumeid, mida saate kasutada just täna-siin-praegu.

TASUTA HOROSKOOBID (2018)

2017 a. oktoobrikuu lõpu – novembrikuu alguse jooksul lisanduvad minu kodulehele tasuta 2018 a. aastahoroskoobid, mis on tehtud astroloogiliste tähemärkide põhiselt. St. iga tähemärk saab oma aastahoroskoobi. Sisuliselt on tegu sarnaste tasuta horoskoopidega nagu valmistasin ka 2017 a. tarbeks.

Mis erineb, võrreldes 2017 a. horoskoopidega?

Kui 2017 a. valmistasin tasuta lugemiseks nii üldiseid kui ka teemahoroskoope (teemadel finants & karjäär, kinnisvara jne), siis 2018 a. tarbeks valmistan ma ainult üldised horoskoobid. Täpsustan – üldiste horoskoopide all mõtlen ma seda, et seal räägivad inglid üleüldiselt kõigest sellest, mida on vastavale tähemärgile kõige olulisem vastaval aastal teada. Lisaks ei jaota ma enam neid üldiseid horoskoope ka kvartaliteks (nagu tegin 2017 a.), vaid edastan aasta kohta tervikuna (lühidalt) kogu selle info, mida inglid soovivad just läbi nende horoskoopide edastada.

Vahemärkena selgitan uutele lugejatele, kuidas minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida – kõik tasuta aastahoroskoobid leiate kõige hõlpsamalt üles, kasutades minu kodulehe paremal käel asuval menüüribal kategooriate kaupa sortimise sektorit – ehk valite sealt kategooria “Horoskoop 2018”. Täpselt sama meetodiga leiate hõlpsalt üles ka nädala horoskoobid jne. (Kui vaatate mu kodulehte mobiilseadmest, siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all.) Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kõik minu poolt kanaldatud (tasuta) horoskoobid kronoloogilises järjestuses – ehk sellises järjestuses nagu ma neid siia postitanud olen. Korraga avaneb teile 10 horoskoopi. Kui soovite näha rohkem horoskoope, siis vajutage nimekirja lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Siis avanevad järgmised 10 horoskoopi, jne. Kokku on siin horoskoope juba üsna palju (kirjutan/kanaldan neid alates 2016 a. septembrikuust). Seega – kel on soovi tutvuda minu poolt kanaldatud inglisõnumitega põhjalikumalt, saab siin aega veeta üsna pikalt.

Jätkan põhiteemaga – kuhu kaovad 2018. aastal teemahoroskoobid? Teemahoroskoobid kolivad nüüd nimelt tasulisse horoskoobiraamatusse. Jätkan sel teemal järgmises infosektoris ehk mõni rida allpool.

PS! Üldised tasuta horoskoobid valmistan ma täiesti eraldiseisvalt – st. neil pole kattuvust tasulises raamatus sisalduvate horoskoopidega.

PPS! 2018. aastal jätkan ma ikka ka tasuta nädala – ja kvartali horoskoopide tegemist – siin üldinfo lehel räägin ma vaid konkreetselt aastahoroskoopidest ehk neist inglisõnumite kirjatükkidest, mis on mõeldud tervikuna kogu aasta kohta.

TASULINE 2018 A. HOROSKOOBI E-RAAMAT

Nagu kuulutasin juba 2017 a. juulikuus, lõpetasin ma juulikuu lõpu seisuga personaalsete seansside pakkumise. Asemele lubasin juba siis tuua kollektiivsed kaugseansid.

Nüüd, alates 19. oktoobrist 2017, ongi saadaval ja tellitav esimene taoline kaugseanss, mis on formuleeritud 2018 a. horoskoobiraamatuks. St. tegu on horoskoobiraamatuga (täpsemalt e-raamatuga), mis sisaldab endas ka kollektiivset (energeetilist) kaugseanssi.

Kuna selles raamatus sisalduvad kanaldatud inglisõnumid (sh inglisõnumitega kaasnev kollektiivne kaugseanss) on mõeldud eelkõige kõigile neile, kellega resoneeruvad ka minu poolt kanaldatud tasuta horoskoobid, siis tolles raamatus ma astroloogilisi tähemärke üldse kasutanud pole. St. info on lihtsalt kanaldatud kuude kaupa ja ongi mõeldud üldplaanis kõigile neile, kes tunnevad, et saavad abi/ juhendust/ tuge minu poolt kanaldatud tasuta horoskoopidest.

Täpsemalt olen selles horoskoobiraamatus kanaldanud iga kuu tarbeks 1 üldise horoskoobi ja 4 teemahoroskoopi. Teemahoroskoobid jagunevad alljärgnevalt:

  1. Suhted
  2. Finants & Karjäär (ehk maakeeli raha ja töö)
  3. Kinnisvara
  4. Sisetunde tuunimise juhised ehk sisuliselt inglite õpetused sellest, kuidas vastaval kuul oma sisetunde kanalit (ehk oma isiklikku kõrgema ühenduse kanalit) paremini/sujuvamalt/puhtamalt tööle saada.

Lisaks leiate iga kuu juhiste lõpust vastava kuu päevasõnumite nimekirja. Iga päeva inglisõnumiks on üks minu inglikaartidest.

Tolle tasulise horoskoobi e-raamatu hinnaks on 25 eurot. Mis selles raamatus veel sisaldub ja milline ta täpsemalt on? Seda saate lugeda siit alalehelt – Horoskoop 2018 (tasuline)

PS! Lisan ka siia lõppu veel märke, et tasulises horoskoobiraamatus sisalduvad inglisõnumid ei kattu tasuta aastahoroskoopidega – nagu ütlesin ka ülal – need valmistan ma täiesti eraldiseisvalt.

Soovin kõigile suurepärast uut aastaringi!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"