Nädala horoskoop 30.10-05.11.2017

nädala horoskoop 44 2017

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

30.10 – 5.11.2017

2017. aasta nädal nr 44

UUDIS – 2018 a. põhjalik horoskoobi e-raamat on tellimiseks saadaval

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mis imeloom see täpsemalt on? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)

Inglite sõnumid aasta 44. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Mäe otsas sulgub karma täisring

Nädala kristall – Härjasilm

Nädala värv – Tumeroosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2017. aasta 44. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Rahulik aeg. Puhka ja lõõgastu. Number 13

Inglite taro kaart – Kuues veekaart (ingl. k Six of Water)

Lillekaart – Sa oled armastusväärne. Kameelia

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal sõitsime suusaliftga mäest üles. Sealjuures ütlesid inglid, et selle nädala liikumises on muusikat ja tantsu, kuid igaüks ei pruugi seda muusikat seekord kuulda. Nad ütlesid, et kui me jõuame sinna mäe otsa, siis tollest momendist edasi on meie elu palju sujuvama liikumisega.

Eeloleval nädalal näib, et me olemegi nüüd tolle mäe otsas, kuhu suusalift meid eelmisel nädalal viis. Ja nüüd annavad inglid ka lisainfot selle kohta, mis mägi see selline on ning mis toimub siit edasi.

Esmalt räägivad nad sellest, et siinsamas mäe otsas sulgub üks konkreetne karma täisring. St. ühes konkreetses küsimuses saab igaühe jaoks karma täisring täidetud. See küsimus võib erinevate inimeste jaoks puudutada taaskord vägagi erinevaid teemasid/ valdkondi, kuid mulle näib, et siin on ikka endiselt tegu tolle energeetilise taifuuni poolt õhkupaisatud teemade kokkutõmbamisega.

Inglid ütlesid meile juba nädalatel 41 ja 42, et taifuuni viimane vaatus toimus sel perioodil ära. Miskipärast aga ei sisaldanud too viimane vaatus veel karma täisringi saabumist. Seega tundub, et too karma täisring töötab nüüd mingisugusel tasandil ka eraldiseisvalt tollest energeetilisest taifuunist, kuid samas on need sündmused ka seotud. Ehk siin on jälle tegu ühe väga kummalise sündmuste põimumisega, mis võib omakorda tähendada seda, et eeloleval nädalal põimuvad olevikuga kuidagi ka sündmused kaugemast minevikust, mitte ainult viimastel kuudel aset leidnud taifuunist.

Jah, tõepoolest tundub, et kõnealune karma ringmäng sai alguse juba mitmed aastad tagasi ja nüüd jõuab see omadega lõpule.

Nagu juba teame, tähistab “karma saabumine” seda, et tagasi tuleb see, mida inimene ise välja andnud on. Seega, maises plaanis, võime eeloleval nädalal kogeda nii positiivseid kui negatiivseid sündmuseid – kõike ikka vastavalt inimese isiklikule energiale ja isiklikele tegudele. Nagu ka isikliku sisetunde puhul, ei saa ka oma karmat välja vahetada või asendada kellegi teise omaga. Karma näeb, teab ja salvestab kõike. Ka siis kui maised salvestusaparaadid parasjagu tõendeid ei tooda. Ja ka siis kui maises plaanis saab kuritegu maha maetud/ ära peidetud…karma näeb seda ikka ja ühel päeval saabub ta külla. Tundub, et nüüd ongi see päev käes, mil karma jõuab kohale just nendesse asupaikadesse, kus sisaldub (maises plaanis) kõige paremini peidetud kuritegevus. Ehk selline kuritegevus, millega maises plaanis polegi võimalik võidelda…st. siin võib olla mõeldud näiteks olukordi, kus pole võimalik kõnealuse kuritegevuse kohta hankida tõendeid, sest nende hankimise protsess on muudetud ebaseaduslikuks või olukordi, kus tõendeid on nii massiliselt võltsitud/ moonutatud, et tõde ei paistagi enam kellelegi tolle valede kuhja alt välja.

Inglid täpsustavad, et kõnealuse karma täisringi üheks sihtmärgiks on nüüd sellised manipulaatorid, kes on aastakümneid oma ohvreid emotsionaalses plaanis töödelnud. Kõnealune töötlus on sisaldanud manipulatsiooni armastusväärsuse mõiste ümber ehk kõnealustele ohvritele on sisse söödetud programm, mis paneb neid uskuma, et nad pole armastusväärsed (ja seega ei vääri ka head elu ega tohi ka iseendasse hästi suhtuda). Need manipulaatorid on oma töös kasutanud muuhulgas selliseid hüüdeid nagu “Sa oled nõme”, “Sa ei kõlba kuhugi”, “Kes sa selline oled, et ..(mida iganes).. soovida/ arvata/ teha” jne. Need on väljendid/ hüüded, mis ei tähenda oma sisult tegelikult mitte midagi. Neid väljendeid kasutavadki manipulaatorid selleks, et ohvreid oma püünisesse paremini kinni mässida. Siin on enamasti tegu manipulaatoritega, kes on ohvri jaoks emotsionaalselt lähedased inimesed, mistõttu töötab selline kuritegevus eriti salakavalalt. Ja see ka söövitab ohvri mõistust ja tunnetussüsteemi väga salakavalalt. Enamasti pole neid kuritegusid võimalik maises plaanis tõendada, mistõttu ei saa sellised kurjategijad ka maises plaanis iialgi karistada.

Sellisteks puhkudeks aga ongi olemas karma. Ta jõuab alati kõikjale kohale. Mõnikord võib välisele vaatlejale tunduda, et karma võtab oma töös liigselt vaba aega, kuid tegelikult see nii ei ole. Ta märkab, teab ja külastab igaüht – kaasas täpselt sellised kingitused nagu parasjagu vaja on.

Eeloleval nädalal tundub olevat tugevaid sidemeid nädalatega nr 23, 25 ja 28, 2017. Mis eriti huvitav – ma ei tunne eeloleva nädala juures tugevat sidet käesoleva kvartali horoskoobiga, kuigi just see horoskoop räägib ju täiesti konkreetselt ka karma küllatulekust. Seetõttu tundub, et eeloleval nädalal on (teemavaldkondade mõttes) juures mingisugune muu nüanss, mitte ainult töö- ja rahavaldkonna manipulatsioonidega tegelemine (kvartali horoskoop on nimelt seekord finants & karjääri valdkonna suunitlusega). Eeltoodu tõttu soovitan siinkohal uuesti läbi lugeda just viidatud nädalate horoskoobid – seda muidugi neil, kes tunnevad ka isiklikult nende nädalate vahel mingisugust ühenduslüli. Kui te seal enda jaoks sidet ei tunneta, siis pole ka tarvis neid horoskoope üle lugeda. Nagu ikka, toon ma neid viiteid ja energeetilisi sildu välja nende jaoks, kes teevad oma isikliku sisetunde tuunimise eesmärgil tööd ning soovivad sellega seoses õppida paremini tunnetama/ märkama neid sõnumeid, mida inglid neile igapäevaselt saadavad. Tegelikult on muidugi kõik minu poolt kanaldatud horoskoobid sellise suunitlusega, kuid loomulikult pole keelatud neid horoskoope ka niisama meelelahutuslikul eesmärgil lugeda.

Nädala nr 44 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Sia-Chandelier”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Nädala meditatsioon

Alates 2016. aasta 47. nädala horoskoobist juhendavad inglid kõiki minu nädala horoskoopide lugejaid kasutama minu inglikaartide loodusfotosid ka meditatsiooni abivahendina, sest minu loodusfotodel on ka energeetiliselt tervendav mõju.

Täpsemalt öeldes, igaks nädalaks soovitatakse teil kasutada selle fotoga mediteerimist, mis tuleb välja nädala Eva Tenter’i inglikaardina. Minu inglikaardid leiate te endiselt minu kodulehe alalehelt – “Tasuta inglikaardid“.

2017. aasta 44. nädala meditatsiooni kaart on –

Eva Tenter’i inglikaart – Rahulik aeg. Puhka ja lõõgastu. Number 13

Juhised, kuidas kasutada minu inglikaarte meditatsiooni abivahendina:

 • Otsige välja see inglikaart, mis tuli juhisena välja käesolevaks nädalaks (kui välja tuli mitu kaarti, siis valige nende seast see kaart, mis tundub teie jaoks kõige kutsuvam).
 • Kui teil on vastav kaart leitud ja avatud, siis näete enda ees fotot. Kui vajutate foto all paremas nurgas kirjale “View full size”, siis näete seda pilti veel suuremana. Tehkegi see foto enda ees suurelt lahti.
 • Pange arvutis kõik muu kinni, nii et avatud ei oleks ükski muu internetileht või programm ja lihtsalt vaadelge seda fotot. Istuge rahulikult, võite kuulata taustaks ka mõnda lemmiklugu.
 • Vaadelge seda pilti ja mõelge mõnest oma südamesoovist või olukorrast, millele soovite leida lahendust. Mõtisklege antud soovi või olukorra puhul praktiliste küsimuste üle – milline näeks teie elu välja siis kui soov oleks juba teostunud või olukord juba lahenenud. Mis oleks siis teisiti? Tunnetage oma soovi täitumist nii elutruuna kui võimalik.
 • Võtke endale aega sellisteks meditatsiooni minutiteks nii palju kui tunnete, et vajate.
 • Ja seejärel hoidke oma meeled avatud ja olge valmis selleks, et teie elus võib muuhulgas toimuda ka midagi sellist, mida varem peeti imede kategooriasse kuuluvaks. Uues energias on väga paljud senised imed tavapärase argipäeva osaks.

Nädala (energeetiliselt) olulised astroloogilised sündmused

 • 4.11 – täiskuu
 • 4-5.11 – tähesadu (lõuna-tauriidid)

Täiskuu

Täiskuu energia soosib kõigest soovimatust vabanemist.

Tähesajud

Energeetiliselt on tähesadude aeg kõikvõimas. Tähtedelt saab ammutada informatsiooni ja mõtteselgust ning samuti vastab tõele ka tüüparusaam langevale tähele soovi esitamisest. Neile võib tõesti anda täitmiseks ka oma südamesoove, kuid loomulikult ei täida nad soove nii, et teile kukub kohe sealsamas rahapada pähe. Ikka tuleb abi eelkõige sisemise juhenduse kaudu, mida tuleb tunnetada ja järgida.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise nädala horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud nädalate horoskoopidega. Need nädalad on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks nädala horoskoopidele?

 • KVARTAL + AASTA Lisaks nädala horoskoopidele, leiate minu kodulehelt ka kvartali – ja aastahoroskoobid.
 • PÄEVA INGLISÕNUM – alates nädalast nr 18, 2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. Kuidas töötavad päeva inglisõnumid? Korraga lisan üles terve nädala jagu päevasõnumeid. Kui liigute noolega mööda neid kaarte, siis ilmuvad kaartidele kuupäevad. Sealt saategi valida, millise kuupäeva sõnumit näha soovite. Kui olete leidnud õige kuupäeva, siis vajutage (klikkige) sellele kaardile, et näha tervet kaarti (ja sõnumit suuremalt). Uudis – alates 01.01.2018 “kolivad” minu poolt võetavad päeva inglisõnumid 2018 a. horoskoobi e-raamatusse üle, st. kodulehele ma neid enam ei postita. Kõnealune e-raamat on juba saadaval ostmiseks. Vastava lisainfo leiate alalehelt: “Horoskoop 2018 (tasuline)”
 • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte. Lisasin sinna äsja ka uusi kaarte, mis tähendab, et kaarte on nüüd kokku juba ligi 100. Põnevat tutvumist! Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
 • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot kas Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Selliselt saate kohe teavituse kui olen postitanud uue nädala horoskoobi või mõne muu perioodi horoskoobi. Tulekul on ka mitmeid erihoroskoope. Lingid minu viidatud kontodele on leitavad minu kodulehe paremalt ülaäärest. Minu konto jälgimiseks vajutage vastavas kanalis minu kontol “Follow” ehk “Jälgi”.

UUDIS

2018 a. põhjalik horoskoobi e-raamat on tellimiseks saadaval

2018 a. põhjalik horoskoobiraamat on nüüd valmis ja ka tellimiseks saadaval! Tegu on e-raamatuga, mis töötab ka kollektiivse kaugseansina. Mis imeloom see täpsemalt on? Kogu lisainfo leiate siit alalehelt – “Horoskoop 2018 (tasuline)

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

2 thoughts on “Nädala horoskoop 30.10-05.11.2017

Comments are closed.