Horoskoop 2018 – Jäär

horoskoop 2018 jäär

JÄÄR

(Sünniaeg 21. märts – 20. aprill)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Jääradele

MÄRKSÕNA – Küllus läbi tõelise tugevuse

Aasta kristall – Roosa kvarts

Aasta värv – Roosa (kõik toonid)

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Elu läheb järjest paremaks. Number 28

Inglite taro kaart – Kolmas tulekaart (ingl. k Three of Fire)

Lillekaart – Finantside tervendamine. Kollane liilia

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Jäärade jaoks on 2018. aastal tugevas fookuses rahasse ja töösse puutuvad teemad. Sealjuures toimub teie jaoks, nende teemade raames, ulatuslik energeetilise tervenemise protsess. See on protsess, mille tulemuseks on küllus igas aspektis.

Kuid inglid ütlevad, et see protsess ei leia aset igaühe elus. See protsess saab toimuma nende Jäärade eludes, kes õpivad nüüd ära tõelise tugevuse õppetunni. Sealjuures saab igaüks ise isiklikult valida, kas ta soovib seda õppetundi ära õppida või mitte. Inglid kellelegi käske ega keelde ette ei sea. Täpsustan – see õpptund muutub energeetiliselt kättesaadavaks kõigile, kuid igaüks peab ise otsuse tegema, kas ta soovib seda hoomata ja selgeks õppida või mitte.

Aga mis on see tõeline tugevus, millest inglid kõnelevad?

Inglid ütlevad, et tõeline tugevus ei sisalda vägivalda – mitte ühelgi kujul. Tõeliselt tugev inimene ei tapa teisi, ei mõnita teisi, ei alaväärista teisi, ei orjasta teisi. Tõeliselt tugev inimene ei manipuleeri teiste inimestega. Tõeliselt tugev inimene ei ehita püramiidskeeme. Tõeliselt tugev inimene ei vii teisi inimesi võlaorjusesse. Tõeliselt tugev inimene ei levita teiste kohta valesid.

Inglid jätkavad – tõeliselt tugev inimene mõistab, et sõda on täiesti ebainimlik ja ebavajalik nähe. Tõeliselt tugev inimene mõistab, et sõjas pole võitjaid. Tõeliselt tugev inimene mõistab, et see, kes tapab teise, tapab ühtlasi iseend. Tema surm ei pruugi füüsiliselt saabuda samal ajamomendil kui tapetul, kuid energeetiliselt sureb tapja samuti just siis. See reegel kehtib alati – ükskõik, millise ametinimetuse inimesed kollektiivselt tapjale külge poogivad. Olgu selleks ametinimetuseks sõdur, politseinik või mida iganes muud. Tapmist ja vägivalda ei õigusta mitte ükski väljamõeldud termin, institutsioon või reeglite kogumik. Ükskõik, kuhu või kuidas panna kirja, et tapmine on sellistel ja sellistel asjaoludel lubatud – energeetiliselt ei muuda see mitte midagi.

Energeetiliselt jääb inimene alati looduse osaks. Inimesele kehtivad loodusseadused. Inimesele kehtivad energeetilised seadused. Ja seda ei muuda mitte ühegi kirjatükiga – ükskõik, kes selle kirjatüki heaks kiidab või ratifitseerib.

Inglid ütlevad, et nüüd on käes aeg uuesti mõista selliseid looduslikke seaduspärasusi. Kes seda teeb, see leiab külluse. Kes ei tee, küllust kindlasti ei leia. Mis temaga siis juhtub? Seda inglid ei täpsusta. Nad ütlevad vaid, et igaüks saab nüüd äärmusteni spetsiifiliselt seda, mida ta ise välja annab. Täpselt sel momendil kui ta seda välja annab. Enam karmaringid pikalt aega ei võta. Nüüd hakkab küllus voolama kiirelt sinna, kus seda oodatakse ja kus sellest lugu peetakse. Veelgi enam – küllus hakkab kiirelt voolama sinna, kus leidub neid, kes iseendast tõeliselt lugu peavad. Ehk kes iseennast austavad kõigi energeetiliste ja looduslike seadustega kooskõlas olevalt.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Jääradele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"