Horoskoop 2018 – Sõnn

horoskoop 2018 sõnn

SÕNN

(Sünniaeg 21. aprill – 20. mai)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Sõnnidele

MÄRKSÕNA – Ühendus iseendaga tuleb taastada

Aasta kristall – Krüsopraas

Aasta värv – Roheline (kõik toonid)

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Kas sul on tunne, et midagi on puudu? Võib-olla on tegemist hoopis elu loomuliku kulgemisega? Number 77

Inglite taro kaart – Teine õhukaart (ingl. k Two of Air)

Lillekaart – Võta aega iseendale. Tulp

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Inglid ütlevad, et Sõnnid on viimasel ajal meeleheitlikult midagi otsinud – tööd, suhet, õnne, tervist, kodu vms. Igaüks vastavalt sellele, kus ta oma eluga parasjagu on. Igal juhul aga on Sõnnide jaoks olnud millegi otsimine päevakorras.

Kas Sõnn on ka leidnud selle, mida otsib? Tundub, et pigem mitte.

Inglid ütlevad, et te pole leidnud sobilikku varianti (lahenduskäiku) üles selle tõttu, et te vaatate ainult väljapoole. Te üritate probleemi lahendada viiesaja kaheksakümnel erineval välisel meetodil. Küll otsite erinevaid kursuseid või mentoreid, kuid teie probleemi algpõhjus ei ole kuskil väljaspool.

Teie probleemi algpõhjus seisneb selles, et teil puudub hetkel ühendus iseendaga. Kui see ühendus on katkendlik või lausa üldse puudulik, siis polegi võimalik enam väliseid sobilikke variante üles leida. Ükskõik, missugune probleem teil ees seisab. Inimene jääbki siis erinevate variantide vahel pendeldama. Olgu selleks siis erinevate töökohtade vahel pendeldamine või erinevate suhete vahel pendeldamine – see probleem ei lahene seni kuni inimene otsib järjepidevalt lahendusi väljast.

Aga mida tähendab ühendus iseendaga täpsemalt? See tähendabki oma sisetunde kuulmist, kuulamist ja järgimist. Nagu inglid rõhutavad juba peaaegu igas minu poolt kanaldatud horoskoobis – te ei saa mitte kunagi oma isiklikku sisetunnet ja sellelt saadavat juhendust asendada millegi välisega. Mitte kuskil pole olemas mentorit, professorit, teadlast või muud tegelast, kelle ulatuslikud teadmised ja kogemused saaksid teie jaoks asendada teie isiklikku sisetunnet.

Jah, te võite teistelt loomulikult saada kasulikke juhiseid edasiliikumiseks, kuid liikumine, mis põhineb ainult teiste juhistel, jõuab lõpuks alati tupikuni – ja seda pigem varem kui hiljem.

Miks?

Sellepärast, et inimene on looduse osa. Inimene on looduslikult loodud terviklikuks olendiks, mitte puudulikuks olendiks. Terviklikkuse üheks näitajaks on ka see, et meil on võimalik oma isikliku sisetunde abil edukalt läbi terve elu kulgeda.

Miks kõik inimesed ei kulge läbi elu edukalt? Siin ongi põhjuseks täpselt sama nüanss, millest just rääkisime – inimesed on viidud eemale oma sisetunde juhistest ja seetõttu lonkabki ka nende elu. Sealjuures lonkab see igaühe jaoks täpselt sellises mahus, mille võrra ta on eemaldunud oma sisetunde juhistest.

Inglid ütlevad, et uues ajastus läheb elu järjest raskemaks ja keerulisemaks nende jaoks, kes jätkavad peaga vastu seina jooksmist ehk kes jätkavad elamist vanade tegutsemismustrite järgi ehk kes jätkuvalt ei taha kuulata oma isiklikku sisetunnet.

Uuest ajastust on inglid siin palju rääkinud – kes on minu kodulehel uus külastaja, sellel soovitan siinkohal läbi lugeda kasvõi kõik varasemad nädala horoskoobid. Just nädala horoskoopides räägivad inglid põhjalikumalt uue ajastu erinevatest nüanssidest ja tööprintsiipidest.

Väga lühikese kokkuvõttena võib öelda, et uue ajastu põhisisuks on oma tõelise mina julge teostamine. See aga tähendab omakorda seda, et edu saavutavad nüüd ainult need inimesed, kes hakkavad julgelt oma isikliku sisetunde järgi elama. Täpsemalt – edu saavutavad need, kes viivad oma elu tervikuna kooskõlla oma isiklike eelistustega. See hõlmab kõiki eluvaldkondi, mitte ainult ühe lemmikhobi hankimist või lemmikvärvi pastapliiatsi kasutamist. Uus ajastu toetab rõõmuküllast ja tervislikku elu absoluutselt igast aspektist vaadatuna.

See omakorda tähendab, et kõik, mis pole inimeste jaoks tervislik (või terviklik), hakkab nüüd järjest kiiremini hääbuma.

Seega – kokkuvõtlik juhis Sõnnidele aastaks 2018 – kui te soovite nüüd edu saavutada, siis tuleb teil pöörata pilk oma sisemaailma poole. Ainuüksi väliste lahenduste otsimine teid enam eduni ei vii. Veelgi enam – see viib teid ainult järjest süveneva kaoseni, sest uus ajastu enam selliseid töömeetodeid ei toeta.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Sõnnidele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"