Horoskoop 2018 – Kaksikud

horoskoop 2018 kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21. mai – 20. juuni)

Inglite sõnumid 2018. aastaks – kõigile Kaksikutele

MÄRKSÕNA – Hirm on algpõhjus

Aasta kristall – Must turmaliin

Aasta värv – Punane (kõik erksad toonid)

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Ohu lähedus on mõnikord pelgalt illusioon. Number 95

Inglite taro kaart – Teine õhukaart (ingl. k Two of Air)

Lillekaart – Ümbritse end kaitsekilbiga. Bugenvillea

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Kaksikute jaoks on 2018. aastal fookuses üks spetsiifiline olukord, mis on juba liiga kaua seisakus olnud. Inglid ütlevad, et see seisak on teie jaoks juba kahjulikuks muutunud ja te peate selle olukorra nüüd oma elus liikuma panema.

Aga mis on selle seisaku algpõhjus? Inglid ütlevad, et paljude kaksikute jaoks on kõnealune olukord paigalseisus olnud seetõttu, et nad on arvanud, et sellest olukorrast polegi võimalik välja pääseda. Tegelikult on väljapääse lausa mitu ja need on teie jaoks käeulatuses.

Aga mis see siis on, mis takistab neid nägemast? Inglid ütlevad, et probleemi algpõhjuseks on tegelikult hirm. Mingil põhjusel te kardate sellest paigalseisust lahti lasta. Mida te täpsemalt kardate, sõltub juba sellest, mis olukorraga teil tegu on. Mulle tundub, et paljude Kaksikute jaoks on siin tegu suhete valdkonda kuuluva probleemiga, kuid see pole kindlasti kõigi puhul nii.

Mis on aga kindel, on see, et kõnealune seisak tuleb nüüd kuidagi lõpule viia. Ehk selles olukorras tuleb taastada liikumine (kui seal on varem olnud liikumine olemas) või tuleb tekitada liikumine (kui tegu on mõne uudse valdkonnaga, millega te polegi varem kokku puutunud).

Kuidas hirmu ravida? Esmalt tuleb muidugi mõista, et tegu on olukorraga, milles pole päriselt ohtu olemas. Te olete hirmu siia olukorda lisanud (sisse toonud/ sisse juurutanud) mingite muude väliste asjaolude tõttu, mis tunduvad teile sarnased käesoleva olukorraga. Tegelikkuses aga pole kõnealuses situatsioonis ohtu üldse mitte kuskil. Seda pole kunagi olnud, ei ole ka praegu ega teki ka tulevikus.

Kuid see pole ainuke nõuanne, mida inglid teile annavad. Nimelt soovitavad nad antud olukorra tervendamiseks luua üks energeetiline kaitsekilp. St. teil on vaja selline kilp enda ümber nüüd ise tekitada.

Kuidas luua energeetilist kaitsekilpi? Sellest on inglid minu horoskoopides ka varem kõnelenud – siinkohal on teile abiks (muuhulgas) ka näiteks aasta kristall ja värv, mille tõin välja käesoleva aastahoroskoobi alguses. Kuid need pole kaugeltki ainsad võimalused kilbi loomiseks. Inglid ütlevad, et teil tuleb tolle kilbi loomise protsessis kuulata oma sisetunnet ja talitada vastavalt sellele. Võimalusi sellise kilbi loomiseks on palju. Kõige tähtsam on see, et teie energeetiline kaitsekilp on teie enda oma ja teie poolt isiklikult loodud. Siis vastab see ka täpselt teie personaalsele olukorrale, mida soovite parasjagu lahendada.

Inglid lisavad veel, et kuigi see on selline olukord, mille puhul teil võibki tekkida käegalöömise tahe, peate te nüüd siiski edasi liikuma. St. siin on tõenäoliselt tegu nähtusega, milles võib tõepoolest tunduda lahenduse leidmine sedavõrd ilmvõimatu, et te parema meelega annate alla ja lepite olukorraga. Inglid ütlevadki teile nüüd väga rangelt, et alla anda ei tohi ja tegu pole kohe täiesti kindlasti sellise olukorraga, millega peaks leppima. Siin on lahendused olemas ja teis on olemas see jõud (ja ka vastavad võimed), et need üles leida.

Lisan lõpetuseks, et ma kasutan oma kanaldatud horoskoopides astroloogilisi tähemärke ainult tinglikult. Minu kodulehelt leiate ikka eeskätt inglite sõnumitega postitused. Astroloogiliste horoskoopidega pole neil eriti miskit pistmist. Seetõttu võite lugeda ja abi/ nõu/ juhendust leida sisuliselt iga tähemärgi horoskoobist. Miks kasutan osaliselt astroloogilisi tähemärke? Selle selgituse leiate 2018 a. horoskoopide üldinfo postitusest.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte:

Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Meeldetuletus, et tegemist on üldise ja kanaldatud horoskoobiga

Minu poolt tehtud tasuta üldise horoskoobi näol on tegemist kanaldatud horoskoobiga, mis pole tavapärane horoskoop. See on pigem kirjatükk, mis sisaldab inglite nõuandeid ja soovitusi. Seetõttu soovitan minu kodulehe uutel külastajatel tutvuda ka juba möödunud ajaperioodide horoskoopidega. Need ajaperioodid on küll minevikus, kuid minu horoskoopides sisalduvad inglite nõuanded ei aegu tõenäoliselt mitte kunagi. Kes soovib pikemalt lugeda selle kohta, mis on kanaldamine ja kuidas sündis kanaldatud horoskoop minu sulest, siis seda infot leiate minu kodulehe alalehelt “KKK” (ehk korduvalt küsitud küsimused). Tuletan siinkohal ühtlasi meelde, et üldine horoskoop on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. See ei pruugi personaalselt Teie jaoks resoneeruda.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele?

  • NÄDAL Igal nädalalõpul (enamasti reedel) postitan ma järgmise nädala horoskoobi.
  • KVARTAL Kvartaliks kirjutan ühe teemahoroskoobi, vastavalt sellele, milline teema on vastaval kvartalil energeetilises fookuses.
  • PÄEVA INGLISÕNUM – kuni 31.12.2017 leiate minu kodulehe paremal ääres asuvalt menüüribalt ka inglite päevasõnumi, milleks on üks minu inglikaartidest. (Alates 01.01.2018 kolivad need päevasõnumid tasulisse 2018 a. horoskoobiraamatusse, mida saab juba ka tellida. Selle raamatu kohta leiate kogu lisainfo alalehelt “Horoskoop 2018 (tasuline)”.)
  • PÄEVA PERSONAALNE INGLISÕNUM Igapäevaseks (personaalsemaks) juhenduseks olete igal ajal teretulnud kasutama minu poolt kanaldatud veebipõhiseid inglikaarte, mida on kokku juba ligi 100. Kõik kaardid leiate alalehelt “Tasuta inglikaardid”.
  • NAVIGEERIMISEST Kõige mugavamalt saate minu kodulehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida, kasutades paremal käel oleval menüüribal horoskoopide perioodi või märgi järgi sorteerimise võimalust. Kui aga lähete alalehele “Tasuta horoskoobid”, siis leiate sealt eest kronoloogilises järjestuses kõik horoskoobid, mida olen oma lehele postitanud. Teile avaneb korraga 10 postitust/ horoskoopi. Kui soovite neid rohkem näha, siis vajutage lehe lõppu jõudes nupule “Vanemad postitused”. Seejärel näete järgnevat 10. horoskoopi, jne.

Facebook Twitter Google+ Instagram

Kui Teile meeldivad minu poolt kanaldatud üldised horoskoobid ja soovite olla koheselt kursis mõne uue horoskoobi ilmumisega, siis on Teil võimalus hakata jälgima minu kontot Facebook’is, Twitter’is, Instagram’is või Google+ kanalis. Vastavad lingid leiate minu kodulehe ülaäärelt.

2018 PÕHJALIK HOROSKOOP (TASULINE)

2018 a. tarbeks kanaldasin/ kirjutasin ka ühe tasulise ja põhjaliku horoskoobiraamatu, mis on saadaval e-raamatuna. Selles raamatus vaatlen aastat kuude kaupa. Sealjuures valmistasin iga kuu tarbeks (lisaks üldisele horoskoobile) ka mitu teemahoroskoopi. Mida see e-raamat täpsemalt sisaldab, kui palju maksab ja kuidas tellida? Selle info leiate siit alalehelt -> “Horoskoop 2018 (tasuline)”

Soovin kõigile Kaksikutele võrratut 2018. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"