Hetkesõnum 18. juuni 2020

18. juuni 2020

HETKESÕNUM 18. JUUNI 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 44 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/

Ühtlasi tuletan meelde, et hetkel toimetab meil suvise pööripäeva kaugseanss. Täpsemalt selle kaugseansi teine etapp.

Kui te olete tundnud minu poolt kanaldatud sõnumites resonantsi ehk kui olete sageli tundnud, et need sõnumid kõnetavad teid, siis soovitan teil kindlasti sellest kaugseansist osa võtta. Hetkel vältav kaugseanss joondab nimelt paika uusi mustreid. Need on mustrid, mille tõttu saab meie edaspidine argipäevane kulgemine olema palju sujuvam.

Hetkel vältava kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit postitusest – https://evatenter.com/2020/06/09/nadala-horoskoop-15-06-28-06-2020/ 


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter 

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"