Hetkesõnum 13. oktoober 2020

13.okt.2020

HETKESÕNUM 13. OKTOOBER 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 44 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/

Ja nad ütlevad, et lugege seda horoskoopi koosmõjus nädala nr 28, 2017 horoskoobiga. Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/07/07/nadala-horoskoop-10-07-16-07-2017/

Mida see kokku tähendab?

Mulle tundub esmalt, et tänases päevas on täiskuu energiat, kuigi täiskuust on praegu asi kaugel. Selle nädala reedel on meil hoopis noorkuu.

Seetõttu kajastub siin energias üsna tagurpidine pilt, aga ju see karma täisring, millest inglid viidatud horoskoopides räägivad, saabki siis täis tagurpidise liikumise tulemusel.

St. too karma täisring, mis täna sulgub, sulgub kuidagi tagurpidiselt.

Eks seda näevad juba vastavad asjaosalised, kuidas see protsess maises maailmas aset leiab.

Kõige olulisem on aga see, et üks väga must stsenaarium leiab täna oma lõpu. 

Tegu on olnud küll emotsionaalselt musta stsenaariumiga, kuid see on kindlasti põhjustanud ka erinevat sorti maiset mustust.

Kuidas see mustus energeetilises mõttes kaob? Inglid ütlevad – valgus tõukab selle mustuse nüüd siit maailmast välja.

Sellest saame veel järeldada, et sinna, kus olid kõige mustemad emotsioonid, peaks nüüd saabuma väga suur hulk valgust. Ehk just sellised mustad emotsioonid peaksid nüüd asenduma vägagi helgete emotsioonidega.

Inglid ütlevad lõpetuseks – ja selle sündmusega lähebki kinni üks nendest kolmest üksusest (võib ka öelda – kruvist), millest nad rääkisid meile käesoleva nädala horoskoobis.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"