Hetkesõnum 15.10.2020

15.okt

HETKESÕNUM 15. OKTOOBER 2020

Tänase hetkesõnumina ütlevad inglid meile järgmist – täna vahetub teie maailmas sagedus.

Mida nad selle all mõtlevad?

Nad ütlevad – teie maailm lülitub nüüd üleni valguse lainele.

Ja nad ka täpsustavad – see ei tähenda seda, et öö kaob ära. Looduslikul ehk loomulikul pimedusel pole kunagi midagi viga olnud. St. looduslik pimedus ei ole kunagi kellelegi probleeme põhjustanud.

See pimedus, mis nüüd kaob, on olnud manipulatiivne pimedus.

Ja nad rõhutavad – see toimub täna.

Kuigi hetkesõnumid pole päevasõnumid, soovivad inglid siiski mõnikord jäädvustada läbi nende sõnumite mõne konkreetse ajamomendi. Nii ka täna – see sõnum saadetakse meile just nüüd, sest see kehtib energeetilise sündmuse kohta, mis leiabki aset just nüüd. Ehk see konkreetne hetkesõnum ongi loodud just praeguse momendi jäädvustamiseks.

Inglid jätkavad – jälgige, mis teie elus nüüd toimuma hakkab.

Ja nad ütlevad – jälgige hoolikalt just järgnevat 24. tundi.

Mida peaksime jälgima?

Nad ütlevad – vaadake, kuhu ilmub nüüd valgus. Nii teie elus kui ka laiemate sündmuste puhul – jälgige valguse ilmumist. Jälgige, kuhu ta ilmub ja jälgige, kuidas ta ilmub. Ehk jälgige mustrit.

Mida saame sellest sõnumist järeldada?

Mulle tundub, et antud sõnumi puhul ei tasugi enne ühtki järeldust teha, kui see viidatud 24 tundi pole veel läbi. Ehk maisete sündmuste mõttes tasub kõnealuse sõnumi kohta hakata järeldusi tegema homsest õhtust alates.

Ma panen siia ka kirja, et käesoleva sõnumi kirjutamise lõpetan ma kl 20:11 (kuupäevaks on ikka 15. oktoober, nii nagu ütleb ka selle hetkesõnumi pealkiri).

Mõni minut läheb veel aega, et see sõnum ka teie ette jõuaks. St. avalikuks muutub see sõnum minu kodulehel mõned minutid hiljem, kuid mulle tundub, et kellaajast 20:11 võime me lähtuda. Ehk sellest kellaajast võime me hakata edasi seda 24 tunni tiksumist lugema.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"