Hetkesõnum 16. oktoober 2020

hetkesõnum 16. okt 2020

HETKESÕNUM 16. OKTOOBER 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 50 horoskoopi, aastast 2018.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2018/12/09/nadala-horoskoop-10-12-16-12-2018/

Ja nad ütlevad lisaks, eilse hetkesõnumi jätkuna – kõnealuse sageduse vahetumise tulemusel avaneb täna teie ees üks uus uks.

Eile õhtul andsime me teile ülesandeks jälgida – järgneva 24. tunni jooksul – kuhu ja kuidas ilmub valgus. St. me ütlesime, et jälgige just valguse ilmumise mustrit.

Selleks momendiks, kui ilmub tänane hetkesõnum, pole veel nimetatud 24 tundi läbi. 

Seetõttu kordame me nüüd teile uuesti – jälgige praegu hoolikalt valguse mustrit.

Miks on vaja seda jälgida?

Seetõttu, et too valgus avabki teile ühe uue ukse. Võib ka öelda, et see valgus ehitab teile ühe uue ukse.

Inglid rõhutavad – sellest uksest tasub kindlasti sisse astuda, sest nii saate te tagasi ühe hingeosakese, mis läks teie elusüsteemist kaduma juba väga ammu.

Aga miks nad rõhutavad meile, et sellest uksest tasub kindlasti sisse astuda?

Täpselt sel põhjusel, millest nad räägivadki ülalnimetatud horoskoobis. Ehk lugege kindlasti viidatud horoskoop läbi.

Inglid ütlevad veel lõpetuseks – kui vaatleme uuesti käesoleva nädala (nädal nr 42, 2020) horoskoopi, milles kõnelesime kolmest kruvist või ka kolmest üksusest, siis võib ka öelda niipidi – täpselt sel momendil, kui kõnealusest uksest sisse astute, lähevad kinni teine ja kolmas kruvi. Mis sellele pidi järgnema, kui kõik kolm kruvi on kinni? Seda saab juba igaüks ise üle lugeda käesoleva nädala horoskoobist.

Omalt poolt lisan veel järgnevat – tänasel päeval on väga krõbedalt külma ja lumise talveilma hõng juures, kuigi lund ei näe me veel kuskil.

Mulle tundub, et seda lumist hõngu tekitabki too valguse laine, millele meie maailm äsja lülitus.

Aga miks tundub see hõng külm?

Siinkohal näib põhjuseks olevat värskus ehk see uus sagedus on lihtsalt niivõrd värske ja uudne, et ta võibki meile algul tunduda külmana. Tegelikkuses on see uus sagedus vägagi soe.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"