Nädala horoskoop 26.10-15.11.2020

nädal 44-46 2020 horoskoop

Talvise pööripäeva kaugseanss 2020 – esimene pööris ehk esimene peatükk

26. oktoober – 15. november 2020

2020. aasta nädal nr 44-46

Inglite sõnumid aasta 44-46. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Kirss tordil

Eelmistel nädalatel oli meil fookus teatud hirmude tühistamise protsessil. Sealjuures soovisid inglid kasutada just terminit “tühistamine”. Ja nad ütlesid, et maisete teemade mõttes joonistuvad selles protsessis välja kaks märksõna – perekondlikud suhted ja äkiliselt toimuvad sündmused.

Nagu näeme juba käesoleva horoskoobi pealkirjast, toovad kolm eelolevat nädalat – ehk nädalad nr 44-46 – meile juba kohale talvise pööripäeva kaugseansi.

Mida märkame esimese asjana?

Inglid nimetavad nüüd seda kaugseansi etappi hoopis pööriseks või ka peatükiks. Ehk nimetust etapp nad enam ei kasuta.

Lisaks näeme koheselt huvitava asjaoluna ka seda, et too esimene peatükk ilmub juba üsna pikalt enne talvist pööripäeva, mis on sel aastal 21. detsembril.

Kas see tähendab ka seda, et meil kujunebki terve ajaperiood 26. oktoobrist kuni detsembri lõpuni kaugseansi perioodiks?

Inglid ütlevad – ei. Seekord on pööripäeva kaugseanss teistmoodi ka selle poolest, et tema erinevad etapid (mida nimetame sel korral üldse peatükkideks või ka pööristeks) toimuvad täiesti erinevatel aegadel.

Ehk võib ka öelda, et sel aastal toimetab talvine pööripäev hajutatud mustriga.

Inglid on meile juba viimastel nädalatel rääkinud sellest, et me justkui loome 2020 a. neljandas kvartalis oma järgmist aastat. St. kollektiivset plaani loome me kõik nüüd koos – ühiselt. Ja personaalset plaani loob nüüd igaüks eraldiseisvalt.

Aga milliseks kujuneb meie järgmine aasta?

Inglid küsivad vastu – aga mida sa soovid järgmises aastas näha? Täpselt sellega peadki nüüd tegelema!

Ja siin – talvise pööripäeva kaugseansis – võtamegi me ette oma kollektiivse plaani energeetilise töö. Nagu ikka, käib see töö aga koosmõjus personaalse plaaniga. St. läbi nende kaugseansside suunavad inglid meid mõlema plaani osas.

Täpsemalt – see energiatöö, mida me ära teeme läbi nende tekstide, suunab mõlemat plaani.

Aga küsime inglitelt – miks nimetavad nad nüüd meie energiatöö etappe hoopis pööristeks? 

Inglid ütlevad – seetõttu, et talvine pööripäev tekitabki nüüd justkui erinevaid keeristorme. Need tormid leiavad aset erineval ajal ja nad on kõik erineva sisuga. Sellest tulenevalt toimuvadki need – talvise pööripäeva kaugseansi osad – erinevatel aegadel.

Võib ka öelda nii, et seekordne talvine pööripäev tõmbab teatud tormid tööle, mis võivadki olla küllaltki tormakad ning tormiliste mõjudega. Seetõttu saadavadki inglid meile iga tormi ajaks vastavad sõnumid, et meil oleks võimalik neist tormidest ladusalt läbi kõndida. Ehk just seetõttu korraldavadki inglid nüüd iga tormi ajaks kaugseansi – et meil oleks olemas otsetee neist tormidest läbi.

Selline on meie 2020 a. talvise pööripäeva kaugseansi esimese pöörise sissejuhatus.

Aga mida toob meile see konkreetne pööris? Ehk millised on need sõnumid, mida inglid soovivad meile vastavaks pööriseks saata?

____ _____ _____ ______ ______ _____

Niisiis, kestab nädalate nr 44-46 vältel 2020 a. talvise pööripäeva kollektiivne kaugseanss. 

Ja täpsemalt toimetab nüüd selle kaugseansi esimene pööris.

Kui mitu pöörist talvise pööripäeva kaugseansile kokku ilmub?

Hetkel tundub mulle, et neid pööriseid tuleb kokku kolm.

Lisan siia ka oma tavapärase selgituse – uute lugejate jaoks – selle kohta, mis on üldse pööripäevade kaugseansid.

Kuna pööripäevad on väga tugeva energeetilise laenguga ajamomendid, siis ei kujunda inglid enam pööripäevade sõnumeid ainult lugemismaterjaliks. Neis sõnumites sisaldub edaspidi alati kollektiivse (energeetilise) kaugseansi energia. Ja seetõttu ma neid horoskoope enam avalikult üles ei riputa, vaid siin saabki nüüd igaüks otsustada, kas ta soovib sellest kaugseansist osa võtta või mitte.

Kaugseanss näeb välja ikka selline nagu ta on (minu horoskoopide puhul) alati välja näinud – see toimub läbi teksti ja võimendub, kui kasutate vastavas horoskoobis väljatoodud kristallide-värvide-meditatsioonikaartide abi ja loomulikult võimendub see eriti siis, kui te teete ka isiklikke analüüse ehk analüüsite, kuidas väljatoodud sõnumid ja energeetilised sillad teie elus end välja mängivad. (Kuidas saavad tekstid omada tervendavat mõju? Sel teemal olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel.)

PS! Loomulikult ei ole kellelgi keelatud neid sõnumeid ainult lugemismaterjalina kasutada. Seda otsustab igaüks ise, kas ta soovib läbi nende tekstide ka kaugseansis osaleda või mitte. Minule ega ka kellelegi teisele te sellest teada andma ei pea, mistõttu on kõik säärased otsused täielikult konfidentsiaalsed. St. vastav otsus – osaleda kaugseansis – tuleb igaühel vormistada ainult iseenda jaoks ehk oma energias.

Kolme eeloleva nädala horoskoop ongi seega pööripäeva horoskoop – täpsemalt on see meil 2020 a. talvise pööripäeva kaugseansi esimene pööris. 

St. seekordne horoskoop ongi täies mahus mõeldud eelkõige neile, kes soovivadki just talvise pööripäeva kaugseansis osaleda. 

Seetõttu on ka too horoskoop tasuline – hinnaks on 9 eurot. 

Täpsustan veelkord – seekordne horoskoop ei ole mõeldud lihtsalt lugemismaterjaliks, mistõttu ma seda ka avalikult üles ei riputa.

Täpsustan veelgi – nädala horoskoobid ei jää edaspidi tasulisena ilmuma. Selline korraldus esineb tulevikus uuesti ainult pööripäevade puhul, sest need on väga tugeva energiaga ajamomendid. 

Jah, sel aastal oleme juba näinud, et pööripäevade horoskoobid toimetavad tavapärasest pikemalt, kuid see ei jää kindlasti alatiseks nii. Nagu me näeme ka oma maise maailma pildist, on see aasta vägagi eriskummaline. Seetõttu on ka üsna loogiline, et läbi minu inglisõnumite toimetavad kaugseansid töötavad praegu teistmoodi kui varasemalt.

Niisiis, kordan veel – neil nädalatel, mil kestab talvise pööripäeva kaugseanss, avalikke nädala sõnumeid ei ilmu. Küll aga näete te muidugi alati avalikult vastavate nädalate märksõnu, sest sellise info panen ma alati siia üles. Lisaks sellele võivad neil nädalatel ilmuda hetkesõnumid, mis on minu kodulehel uus inglisõnumite liik (need hakkasid ilmuma märtsikuus). Nende sõnumitega on aga lugu selline, et need ilmuvad täpselt sellise ajastusega nagu inglid neid soovivad edastada. Seega nende ilmumise kohta ma midagi täpsemat ette öelda ei oska.

Jätkame infoga talvise pööripäeva kaugseansi esimese pöörise sõnumite kohta.

MIS SISALDUB KÕNEALUSES TASULISES NÄDALA HOROSKOOBIS?

Juhin veelkord tähelepanu asjaolule, et seekord on pööripäeva nädala horoskoobi hinnaks 9 eurot.

Sõnumite mahuks on seekord 16 lk.

Sellest 13 lk on üldised sõnumid ehk esimesed 13 lk sisaldavad samasuguse ülesehitusega nädala horoskoopi, nagu ma ikka olen valmistanud.

Edasi tuleb päevasõnumite sektor, mis on samuti mõeldud kõigile tähemärkidele ühiselt. Igaks päevasõnumiks on üks minu inglikaartidest, mida saate alati kasutada ka vastava päeva meditatsioonikaardina.

Täpsustan ka, et siin – talvise pööripäeva kaugseansi esimeses pöörises – võtsin ma päevasõnumid konkreetselt just selle kaugseansi tarbeks. (St. need ei ole samad päevasõnumid, mis sisalduvad neljanda kvartali kaugseansis.)

Ja sellega ka esimese pöörise sisu piirdub. Ehk siin ei ole ma kanaldanud tähemärkidele lisasõnumeid. Inglid ei soovinud sel korral tähemärkide kaupa lisasõnumeid edastada.

Esimese pöörise sõnumite sisukord on seega järgmine:

.

Niisiis, kordame – nädalate nr 44-46, 2020 horoskoop on tasuline, sest selles sisaldub talvise pööripäeva (kollektiivse) energeetilise kaugseansi esimene pööris (ehk esimene peatükk).

Selle horoskoobi hind on 9 eurot 5 eurot.

NB! Teise ja kolmanda pöörise vältel saab tellida ka esimest pöörist. Ja selleks puhuks on esimesel pöörisel alates 23. novembrist ka soodushind 5 eurot.

Antud hind sisaldab seega e-raamatu ehk pdf faili kujul nädalate nr 44-46 horoskoopi. Fail/ horoskoop on kokku 16 lk.

.

KUIDAS TELLIDA?

Tellimiseks saatke palun e-mail aadressile – eva.santograal@gmail.com

Oma kirjas märkige kindlasti ära, et soovite just seda – nädalate nr 44-46 (ehk talvise pööripäeva kaugseansi esimese pöörise) – horoskoopi tellida.

Vastan teie kirjale 1-2 päeva jooksul.

(Horoskoobi saadan teile e-mailiga, PDF faili kujul. Ja nagu öeldud ka ülalpool, kõnealune horoskoop on mahuga 16 lk. Koos horoskoobiga saadan teile ka pangakonto andmed, kuhu selle eest tasuda.)

PS! Kui te ei ole kahe päeva jooksul minult vastuskirja saanud, siis ei ole järelikult teie kiri minuni jõudnud. Palun kontrollige sellisel juhul, kas saatsite oma kirja ikka õigele e-maili aadressile ning saatke siis oma tellimuskiri uuesti.

.

Kõnealust horoskoopi saab tellida

18. oktoobrist kuni 15. novembrini 27. detsembrini

NB! Esimese pöörise sõnumite müük on pikendatud kolmanda ehk viimase pöörise lõpuni.

Teise pöörise kohta leiate kogu lisainfo siit postitusest – https://evatenter.com/2020/11/23/nadala-horoskoop-23-11-06-12-2020/

Kolmanda pöörise kohta leiate kogu lisainfo siit – https://evatenter.com/2020/12/03/nadala-horoskoop-14-12-27-12-2020/

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"