Hetkesõnum 21. oktoober 2020

21.okt

HETKESÕNUM 21. OKTOOBER 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema Kaalude tähemärgi 2021 aastahoroskoopi.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2020/09/02/horoskoop-2021-kaalud/

Ja nad ütlevad veel, et seda Kaalude sõnumit tasub nüüd vaadelda koosmõjus järgnevate sõnumitega:

Nädal nr 42, 2017 – https://evatenter.com/2017/10/13/nadala-horoskoop-16-10-22-10-2017/

Nädal nr 43, 2017 – https://evatenter.com/2017/10/20/nadala-horoskoop-23-10-29-10-2017/

Viidatud sõnumitele ütlevad inglid lisaks – kui liisk kukub, siis ilmub teile üks lift. Ja see lift viib teid omakorda ühe restardini.

Aga milline on see liisk? Mis on see liisk, mis nüüd kukub?

Inglid ütlevad – täna kukub teil käest maha üks ese. See ese võib pealtnäha olla täiesti tavaline ning ka selle kukkumises ei pruugi näida miskit ebatavalist. St. esmavaatlusel jääb mulje, et kogemata kukkus lihtsalt miski käest.

Tegelikult see nii pole. St. tegu ei ole lihtsalt niisama kukkumisega. Läbi selle eseme antakse teile teavet.

Kuidas see teave saabub? Mis sorti teave see on?

Inglid ütlevad – tuletage meelde, millest kõnelesime käesoleva nädala (nädalad nr 42-43, 2020) sõnumis. Mida õpetasime teile ristpea kruvi kohta?

Täpselt samasugune energeetiline sild on tolle kukkuva eseme ja tolle miski muu vahel, millele see ese viitab. Täpsemalt – millele selle eseme kukkumine viitab.

Kuidas sellest seosest aru saada?

Inglid ütlevad – tegu on väga personaalse seosega. Ehk igaüks, kellele käesolev sõnum mõeldud on, saab ka aru, millega too kukkuv ese seotud on ehk millele/ kellele too ese võib viidata.

St. teistele isikutele ei pruugigi see ese ega ka selle kukkumine mitte midagi tähendada. 

Toon ühe näite, mis ei kehti nüüd kindlasti kõigi puhul, kuid osad juhtumid võivad isegi täpselt sellised olla – võib-olla on sarnane ese kukkunud teie käest maha ka kunagi varem. Võib-olla on selline asi juhtunud näiteks teie lapsepõlves. Sellisel juhul võib siin seos olla näiteks isikutega, kes ei käitunud teiega just eriti sõbralikult, kui olite tolle eseme kogemata käest maha lasknud kukkuda. St. sellisel juhul tekib seos tolle eseme kukkumise ja vastavate isikute vahele. Täpsemalt vastavate isikute käitumise vahele. Ja veelgi täpsemalt – sellisel juhul tekib seos tolle eseme kukkumise ja hirmu vahele, mis teie süsteemi tol ammusel korral sisendati.

Mäletate, mida ütlesid inglid meile käesoleva nädala sõnumites veel – nad ütlesid, et meil on praegu käsil väga spetsiifiline hirmude tühistamise protsess.

Aga mida siis tegema peab, kui see ese on kukkunud?

Vaadelge seda eset, mis on tõenäoliselt läinud ka katki ja otsige üles too energeetiline sild, millest inglid kõnelevad. St. otsige see sild oma mõtetes ja tunnetes üles. Nagu inglid juba ütlesid – see seos peab olema igaühe jaoks personaalselt leitav.

Seejärel mõtisklege selle üle, milline tähtsus saab üldse olla ühel esemel.

Kas üks ese saab olla tähtsam kui inimene või inimlikkus?

Kas ühe eseme tõttu on õige või õiglane sisendada kellessegi hirmu?

Kas ühe eseme tõttu on mõistlik tunnetada hirmu?

Inglid ütlevad – jah, loomulikult võivad esemed olla toredad, kuid inimesel tuleb alati mõista, et kõik maised esemed on loodud lihtsalt mängimiseks. Ja neil esemetel pole kindlasti mitte iialgi inimesest suuremat väärtust. Ükskõik, millise numbriga hinnasilt võib ka vastava eseme külge olla asetatud – inimesest väärtuslikum pole ükski ese mitte iialgi. Ja mitte iialgi ei ole õige ega õiglane sisendada kellessegi hirmu ühe eseme purunemise tõttu.

Mida edasi teha?

Kui olete sääraste nüansside üle mõtisklenud, siis kujutage endale ette, kuidas te võtate vastava hirmu oma energiasüsteemist välja (mis teis tolle esemega seonduvalt pesitses) ja asetate selle hirmu nende tükkide sisse, mis tollest esemest järgi jäid.

Kui hirm on sinna asetatud, siis jääb kõige lõpuks üle veel vaid nende tükkide prügikasti viskamine.

Aga milline on see lift, mis pidi ilmuma millegi kukkumise järel?

Inglid ütlevad – iga kord, kui olete oma energiasüsteemis tühistanud mõne hirmu, tõusete te kõrgemale.

Kõrgemale millest?

Inglid ütlevad – siin tasub hoopis küsida – kust te välja tõusete? Ja vastus on – sellisel moel tõusetegi te välja manipulatsioonide võrgustikest.

Neis võrgustikes on inimesed elanud vaid seetõttu, et inimeste energiad on muudetud raskeks. Võib ka öelda – tinaraskeks.

Tolle tinaraskuse ongi nendes stsenaariumites tekitanud valed ehk siin pole tegelikult raskuse põhjustajaks mitte miski muu, kui vaid valed.

Aga te rääkisite ju hirmudest? Nüüd räägite hoopis valedest.

Inglid ütlevad – hirmud põhinevadki valedel. St. hirmude tekitajateks on alati valed.

Kuidas nii?

Inglid jätkavad – looduslikult pole hirmu kui nähet üldse olemas. Seda oleme teile juba korduvalt rääkinud. Ja me ka jätkame sellest rääkimist – seni, kuni inimesed on kõigist valedest vabad. Ehk seni, kuni inimesed on oma energiasüsteemidega tervikuna tõusnud loomuliku kulgemise sagedusele. 

Täpselt selline protsess meil praegu toimetab. 

See on juba toimetanud aastaid ja see jätkab toimetamist, kuni kõik inimesed on vabad.

Aga mis on see restart, milleni too lift meid viib?

Inglid selgitavad – iga kord, kui olete oma energiasüsteemis tühistanud mõne hirmu ja tõusnud seeläbi kõrgemale, toimub teie süsteemis ka taaskäivitus.

Mida see tähendab?

Iga hirmu kadumise järel toimub teie süsteemis tervikuna justkui kalibreerimine, sest teie süsteem on äsja muutunud.

Kuna hirmude skeem on üks väga kole rägastik, mille osad on tegelikult kõik ka omavahel seotud, siis võib juhtuda nii, et kui õigesse kohta “vajutad”, tühistad korraga ka mitmeid hirme.

Täpselt selline lugu toimetabki täna – ehk see hirm, mille tühistamisest me siinkohal räägime, võtab endaga kaasa ühe korraliku portsu muid hirme. 

Sealjuures haarab see konkreetne hirm endaga kaasa taolisi hirme, mida te üldse tolle eseme purunemisega seotud hirmuga ei seostaks.

Ehk selle sama sündmusega kukuvad teie energiasüsteemist välja veel ka hoopis muude teemadega haakuvad hirmud.

Ja kõik see kokku moodustab ühe üsna ulatusliku restardi, mille tulemusi ei oska te kindlasti oodata. Miks? Sest nüüd lahkuvad korraga vägagi erinäolised elemendid, mis on teie süsteemi juba pikka aega mürgitanud. St. kuna need elemendid on seotud erinevate maisete teemadega, siis puhastuvad nüüd ka korraga igasugused erinevad teemad. 

See kõik kokku tähendabki seda, et üsna peatselt võib teie eluvaade olla hoopis teistsugune. Seda nii emotsionaalsest kui ka füüsilisest küljest. Ehk muutuda võivad nüüd järsult ka erinevad füüsilise maailma olukorrad – ja muutuvad nad kõik kindlasti puhtuse suunas.

Inglid ütlevad lõpetuseks – loomulikult ei tähenda meie sõnum seda, et esemeid tasubki suvaliselt lõhkuda või et esemetega peakski hooletult ringi käima. Loomulikult mitte. Kõike siin maailmas tasub alati kohelda rahu ja rõõmuga. 

Tasub lihtsalt mõista, et mõnikord lähevad esemed katki. Ka uhiuued esemed.

Selleks on erinevad põhjused, miks nii läheb, kuid mõnikord lihtsalt juhtub nii.

Ja kui nii on juhtunud, siis tasub alati mõista, et ühegi eseme tõttu ei ole kunagi tarvis teha draamat. Ja ka hirmu ei ole kunagi tarvis tunda ühegi maise eseme tõttu. Olgu see ese terve või katki ja olgu selle eseme hinnaks üks või miljon eurot – hirmuks ei ole põhjust ühegi variandi puhul.

Ja nagu juba ütlesime – mõnikord on lugu ka selline, et säärases “juhtumises” sisaldub hoopis väga oluline sõnum. Sõnum, millel on võime muuta teie elu vägagi suurelt.

Seega – kui miski nüüd kukub ja puruneb, siis säilitage rahu ja hakake olukorda analüüsima.

Ja pidage selles protsessis läbivalt meeles – need killud toovad kindlasti õnne.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"