Hetkesõnum 27. oktoober 2020

27.okt

HETKESÕNUM 27. OKTOOBER 2020

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema nädala nr 44 horoskoopi, aastast 2017.

Selle horoskoobi otselink on siin – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/

Ja nad ütlevad lisaks – täna kukub miski kokku.

Mis see miski on?

Inglid ütlevad – see miski on mürgitanud inimeste elusid juba aastakümneid. See miski on sisendanud paljudele, et nad on väärtusetud. See miski on kuulutanud valesid igasuguste erinevate teemade osas. Kõik need valed on aga olnud ühe sihiga ja selleks sihiks on olnud kõige inimliku mürgitamine. Ehk selleks sihiks on olnud kõigi inimlike väärtuste mustamine. Võib ka öelda, et selle sihiks on olnud inimlikkuse tagurpidi pööramine.

Inglid kordavad – täna kukub see mustus kokku. Ehk täna lahkub aastakümneid eksisteerinud mürk.

Mida see maisete sündmuste mõttes tähendab?

Mulle tundub esmalt, et kõnealuse mürgi lahkumine toimub nii kollektiivse kui ka personaalse plaani osas.

Ehk tolle mürgi kukkumine näitab end nii kollektiivsete kui ka personaalsete maisete sündmuste kaudu.

Kuna inglid ütlevad konkreetselt, et see mürk “kukub kokku” ehk nad kasutavad just täpselt sellist terminit, siis saame sellest järeldada, et vastavate maisete sündmuste puhul mängib samuti rolli märksõna – kokku kukkumine.

Nagu me teame, võib see märksõna tähendada ja tähistada maises maailmas erinevaid juhtumisi – st. inimene võib näiteks kokku kukkuda, aga ka mingisugune struktuur võib kokku variseda jne.

Täpselt nii kujuneb ka tolle energeetilise sündmuse maine vaste – st. need juhtumised, mis meie maises maailmas hakkavad nüüd aset leidma tolle energeetilise sündmuse tõttu, võivadki olla kõik need erinevad variandid, mille puhul inimesed kasutavad terminit “kukkus kokku”.

Inglite sõnumi puhul on huvitav ka asjaolu, et nad ütlevad, et vastav mürk on eksisteerinud aastakümneid. Tavaliselt räägivad nad sajandeid kestnud manipulatsioonide lahkumisest. Tänases sõnumis aga viidatakse konkreetselt aastakümnete pikkusele ajaperioodile.

Küsin inglitelt lisaks – miks see nii on? St. kas tegu polegi samalaadse manipulatsiooni lahkumisega, millest nad ikka meile räägivad?

Inglid ütlevad – kõnealuse mürgi alged asuvad loomulikult ikka samas kohas, kuid see, mis praegu lahkub, on kestnud konkreetselt aastakümneid. Ja see on väga oluline nüanss, millele nüüd tähelepanu pöörata. Seetõttu me täpselt nii teile ütlemegi.

Kuna inglid rõhutavad meile uuesti täpselt sama terminit, siis järelikult mängibki neis maisetes sündmustes olulist rolli ka märksõna – aastakümned.

Lõpetuseks lisan veel, et kõnealune kokku kukkumine peab maisete sündmuste mõttes tõenäoliselt pöörama midagi tagurpidi/ ümber. 

Miks nii arvan? Seetõttu, et inglid ütlesid, et tolle mürgi sihiks on olnud inimlikkuse tagurpidi pööramine. See aga peaks tähendama, et kui vastav mürk lahkub, siis saab ka miski uuesti ümber pöörduda. Ehk õiget pidi tagasi pöörduda.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näen justkui mingisuguse torni kokku varisemist, aga sinna torni alla ei teki varingust tükkide hunnikut. Need tükid hoopis moodustavad varisemise tulemusel mingisuguse uue eseme. Ehk need tükid kukuvad järjest alla ja moodustavadki sellisel moel kokku mingisuguse uue eseme. See ese on justkui madalama supikausi või pastataldriku kujuga.

Ja sellest pildist järeldan ma nüüd veel seda, et too mürk lõhkus mingisuguse olulise – inimese eluks vajaliku – asja ära ja ehitas sellest hoopis midagi muud. Sealjuures oli too miski muu tõenäoliselt hoopis inimese elu hävitav nüanss. 

Ehk too mürk võttis midagi tervislikku, lõhkus selle tükkideks ja ehitas nendest samadest tükkidest midagi väga ebatervislikku.

Nüüd aga kukub too ebatervislik nähe kokku ja selle sündmuse tulemusel pöördub kogu see protsess ümber – ehk need tükid justkui ehitavad nüüd ise end tolleks tervislikuks nähtuseks tagasi. Kuigi terminit ehitamine ei saa vist siin otseselt kasutada. St. seda terminit pole vaja kasutada, sest need tükid liiguvad kuidagi iseenesest õigetesse kohtadesse tagasi.

Ja nüüd ma kuulen veel, et inglid ütlevad nii – loomulik kulgemine viib need tükid õigetesse kohtadesse tagasi.

St. loomulik kulgemine, mis saabki antud olukorras uuesti ilmneda seetõttu, et too mürk on kokku kukkunud.

Ehk väga kokkuvõtlikult võib öelda, et loodus kirjutab nüüd midagi üle. Ja too miski on kindlasti midagi sellist, mis on inimlikkust juba aastakümneid mürgitanud.

Aga miks kukub see mürk kokku? Mis paneb selle mürgi kukkuma?

Mulle tundub, et siin on seos nende esemetega, mille kukkumisest ja purunemisest rääkisid meile inglid eelmises – 21. oktoobri – hetkesõnumis. St. nende esemete purunemise tõttu kukub nüüd kokku ka vastav mürk.

Käesoleva hetkesõnumi juurde soovivad nad märkida ka ühe energeetilise silla viite muusikamaailmast ja selleks on lugu “Frank Sinatra – Strangers in the Night”.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma nüüdsest postitan. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid.

Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab.

Hetkesõnumid hakkavad ilmuma täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu hakkab ka alati olema täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad.

Kui soovite olla koheselt kursis kõigi minu poolt postitatud sõnumitega/ horoskoopidega, siis tasub teil pöörata pilk Facebooki poole. Kui vajutate minu Facebooki kontol “Follow” ehk “Jälgi” nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. 

Minu FB konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter

Tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"