Horoskoop 2021 – Kaalud

horoskoop 2021 kaalud

KAALUD

(Sünniaeg 23.09 – 22.10)

Inglite sõnumid 2021. aastaks – kõigile Kaaludele

MÄRKSÕNA – Teekonna restart

Aasta kristall – Malahhiit

Aasta värv – Roheline

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Oma sõnumi soovisid teile edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Kuula oma unenägude sõnumit. Nr 10

Inglite taro kaart – Kaheksas veekaart

Lillekaart – Uued algused. Eerikalehine banksia

Need kaardid ütlevad ühise sõnumina järgnevat:

Kaalude 2020. aastat nimetasid inglid kodusadama revisjoni aastaks. Ja nad ütlesid, et selle revisjoni raames kõrvaldate te oma elust taustmüra. Täpsemalt tuli teie jaoks fookusesse selline taustmüra, mida te üldse varem polnud mürana käsitlenud. (Kui soovite oma 2020 a. inglisõnumi tervikuna üle lugeda, siis selle leiate te siit – https://evatenter.com/category/aastahoroskoobid/horoskoop-2020/)

Mida toob Kaaludele aasta 2021?

Kui ma vaatlen teie aasta energiat, siis paistab seal esmalt toimuvat justkui mingisugune stardiloendus (countdown). Sellele viitab ka energeetiliste sildade nimistu (vt. allpool), mis sisaldab juba esimese asjana allapoole loendamist aastast 1985 ja loendus liigub kuni aastani 1982.

Aga mida see tähendab?

Mulle näib, et teie elus kerivadki (juba tõenäoliselt praegu) mingisugused sündmused kulminatsiooni suunas. 

Ja kuna inglid näitavad loendamist, mis liigub suunaga allapoole (ehk me ei loenda praegu ühest viieni, vaid viiest üheni), siis järeldan ma sellest, et teie elust justkui keritakse praegu midagi ära.

Kui ma küsin inglitelt, mis see on, mida sealt ära keritakse, siis nad ütlevad – kohe algab teie jaoks täiesti uus teekond. 

See loendus tähistab viimaseid samme, mis tuleb veel ära teha selleks, et teie jaoks saaks alata midagi täiesti uut.

Aga mis need viimased sammud on?

Inglid ütlevad – need sammud mööduvad juba justkui tantsides. Ehk siin pole enam midagi keerulist järgi jäänud. Keerulised sammud on teil juba tehtud.

Kui rääkida maises plaanis sellest, millist sisu need sammud omavad, siis me ütleks, et need sammud toimuvad kõik kodus. Ja need sammud hõlmavad peeglisse vaatamist.

Nad jätkavad – see, mida te seal peeglis näete, on erinevate Kaalude puhul erinev. 

Ehk nende sammude maine sisu on teemade mõttes erinev. 

Küll aga saame sellest kohe järeldada, et järgi on jäänud sammud, mis tähendavad ja tähistavad tööd iseendaga. Kindlasti sisaldab see töö osade jaoks teatud hirmude ületamist. Ja osade jaoks on siin fookuses märksõna – iseenda heakskiit.

Järgmisena kuulen ma märksõna – läbipõlemine. 

Järeldan sellest, et osade Kaalude jaoks algab see uus teekond (mida inglid ülalpool mainisid) taolise nähtusega, mida maises plaanis ollakse harjunud pidama “läbipõlemiseks”. See aga ei ole kindlasti enamiku Kaalude puhul nii. Selle märksõnaga näib seotud olevat pigem väiksem osa Kaalude tähtkuju esindajatest.

Aga küsime inglitelt veel täpsustusi tolle uue teekonna kohta.

Mida see täiesti uus teekond Kaalude jaoks tähendab? Mida see sisaldab? Või milline ta välja näeb? Või millised on selle teekonna maised detailid? Mida saavad inglid meile veel selle teema kohta rääkida?

Nad ütlevad, et teie teekondade vahetus leiab maises plaanis aset samalaadsel moel nagu te teeksite arvutile restarti.

Mida nad selle all mõtlevad?

Mulle tundub, et see tähendab seda, et uus tarkvara saab lihtsalt valmis ja see on vaja süsteemi sisse juurutada. Seda aga ei saa muul moel teha, kui ainult läbi restardi.

Kuna inglid mainisid juba korraks ka läbipõlemise märksõna, siis on tõenäoliselt lugu selline, et mõne inimese puhul jooksebki justkui arvuti kokku. Ehk mõni inimene teeb restardi seetõttu, et miski jooksis tema jaoks kokku. 

Mõned aga näevad aegsasti vastavat tarkvarauuenduse teavitust ja oskavad seetõttu teha oma restardi ära ilma midagi kokku jooksutamata.

Ja nagu ma ütlesin juba ülalpool, näen ma siiski väiksemat osa Kaaludest seotuna läbipõlemisega. Ehk näib, et enamik Kaaludest märkabki õigeaegselt oma teavitust, mistõttu teie elus läbipõlemist ei toimu.

Aga kuidas see teavitus end ilmutab?

Kuna inglid mainivad läbi minu inglikaardi unenägusid, siis tundub mulle nii, et vastavad teavitused hakkavad teie jaoks plinkima unenägudes. Ja täpselt nii nagu on ka arvutitega – vastav teavitus hakkab plinkima järjepidevalt ning piisav aeg ette. St. ei tule ainult üht teavitust, vaid teile hakatakse järjepidevalt märku andma.

Aga mille kohta täpsemalt märguanne tuleb?

Te võitegi hakata unes nägema näiteks valgustite pirnide läbi põlemist. Ja mitte ainult – teil võivad ka kodus hakata valgustitel pirnid sagedamini läbi põlema.

Kuna inglid räägivad konkreetselt arvutitest ja selle protsessi sarnasusest arvutimaailmaga, siis on ka üks variant selline, et te hakkate unes sageli nägema arvuti kokkujooksmist. Ja täpselt samuti võite te ka hakata sellist nähet sageli kogema ärkvel olles – ehk teil võibki hakata arvuti sageli kokku jooksma.

Ja sarnane nähe võib ka ilmutada end läbi muu tehnika. Näiteks võib teil joosta autol mootor kokku.

Aga need pole kindlasti ainsad variandid, mille kaudu teid teavitama võidakse hakata. Neid teavitusi võib tulla ka muudel viisidel. Kuna inglid aga rõhutasid arvutite ehk tehnika temaatikat, siis tundub mulle, et väga paljude Kaalude puhul laekuvad vastavad teavitused siiski läbi tehnika. Ja peamisteks märksõnadeks on kindlasti – kokkujooksmine ja läbipõlemine. Ehk miski kas jookseb kokku või põleb läbi.

Lisan ka seda, et inglite märguanded algavad alati pehmelt ja kui inimene neid ei kuula, siis lähevad need järjest teravamaks ning tummisemaks. Seetõttu ei tasu kindlasti karta, et ainsa märguandena jookseb teie autol mootor kokku. Kindlasti mitte. St. kui teie jaoks kujunebki kõnealuseks märguandeks just mootori kokkujooksmine, siis tähendab see seda, et teile on juba varem tulnud suurel hulgal muid märguandeid. Ehk antud näidete põhjal tähendab see seda, et  enne sellist märguannet jõuaks teil kindlasti arvuti korduvalt kokku joosta ja ka valgustite pirne peaks enne hulganisti läbi põlema.

Täpselt samasugune lugu on näiteks ränkade õnnetustega – enne selliseid õnnetusi saabub inimesele alati korduvalt ja korduvalt igasuguseid muid märguandeid, et elus tuleb midagi muuta.

Aga mida peavad Kaalud siis täpsemalt tegema, kui kõnealused märguanded saabuvad?

Inglid ütlevad – seda peabki igaüks juba iseseisvalt tunnetama, sest nagu öeldud – vastused tulevad nüüd peeglist.

Huvitaval kombel näib, et inglid annavad tegelikult energeetiliste sildade all teile ka kätte üsnagi täpse ajalise graafiku. St. graafiku, mille järgi kõnealune loendus toimuma hakkab. 

Kui vaatame sildade nimistut, siis näeme seal alguses kohe seda allapoole loendamist, millest juba rääkisime. Kui vaatame teraselt, siis märkame, et loendus ei lõppe numbriga 1. Numbrid liiguvad viiest kaheni ja siis algab sildade loetelus viitamine erinevatele horoskoopidele.

Mina järeldan sellest seda, et nädala nr 16, 2019 horoskoop, mis järgneb number kahele, ongi teie jaoks viide number ühele. Ehk too restart toimub aprilli keskpaigas. Ja vägagi tõenäoliselt toimubki see nädalal nr 16.

Varem ei ole inglid nii konkreetseid ajalisi viiteid meile saatnud, nagu nad praegu saadavad. Kaalude horoskoop on küll alles teine 2021 aastahoroskoop, mida ma valmistan, kuid juba nende kahe horoskoobi põhjal on näha, et nad saadavadki meile (muuhulgas) aastaks 2021 väga konkreetseid ajalisi tähiseid. 

Eks see on juba varsti näha, mida öeldakse teistele tähemärkidele, kuid nagu ma olen korduvalt öelnud – kuna minu poolt valmistatavad horoskoobid ei ole tavapärased horoskoobid, siis soovitan ma alati läbi lugeda kõik sõnumid. 

St. ärge lugege ainult oma tähemärgi sõnumit. Lugege ka teiste tähemärkide omi, sest minu inglisõnumite kaudu võivad teile juhised tulla ka teiste tähemärkide sõnumitest. See on ka põhjus, miks ma oma töös eriti tähemärke ei kasutagi. Selleks pole lihtsalt minu töö mõttes erilist vajadust, sest minu tööks ei ole astroloogilised horoskoobid. Kuna inimestele aga meeldib säärane tähemärkide-põhine lahterdamine, siis olen ka aastahoroskoopides neid lahtreid kasutanud. Küll aga rõhutan ikka ja jälle, et neil lahtritel ei ole minu töö mõttes erilist olulisust. St. ma soovitan ikka ja alati läbi lugeda kõik sõnumid, mida inglid läbi minu saadavad. Seda muidugi juhul, kui teile minu poolt kanaldatud sõnumid meeldivad ja kui tunnete siin enda jaoks resonantsi.

Aga mis see uus teekond siiski Kaalude jaoks on?

Inglid ütlesid küll, et see restart on sarnane arvuti taaskäivitamisega (sh taaskäivitamise põhjuste poolest), aga milline on see uus teekond, mis Kaalude jaoks nüüd algab?

Inglid ütlevad – teemade mõttes taaskäivituvad Kaalude jaoks peamiselt perekondlike suhete ja raha temaatikad.

Ja nagu ikka, on taaskäivituse põhjuseks uuele ajastule ümberlülitumine.

St. inimeste jaoks ongi lihtsalt uus “programm” valmis ja see tuleb nüüd maisesse maailma sisse juurutada.

Inglid rõhutavad – sel teel saadetakse teile pidevalt märguandeid, mis võimaldavad ka tolles taaskäivitumise protsessis sujuvat kulgemist. Neid märguandeid peab aga igaüks ise kuulama ja kuulda võtma

Miks? 

Sest tegu on personaalse teekonnaga.

Ehk tegu on teekonnaga, mis on loodud just teile.

Aga mida see veel tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et kui olete tolle taaskäivitumise protsessi läbinud, siis ei saa mitte keegi enam teie eluteed varastama tulla. Ehk enam pole võimalik see, mis on olnud pikki sajandeid võimalik. Inglid on meile sellest juba korduvalt rääkinud, kuidas on erinevate manipulatsioonide kaudu varastatud ära inimeste eluteel igasuguseid detaile – sealhulgas hingerahu, enesekindlust jne, lisaks maises mõttes rahalise külluse varastamisele.

Täpselt seda meie uus teekond tagabki ehk meie uus teekond tagab meile täiesti uut tüüpi turvalisuse. Ehk uut tüüpi turvatunde.

Tegu on turvatundega, mida enam ei saa inimeselt ära võtta. 

Mitte ühegi manipulatsiooniga, mitte ühegi riigikorra muudatusega, mitte ühegi valitseja muudatusega, mitte ühegi hirmutamisega. 

Seda turvatunnet enam ära võtta ei saa.

Ja seetõttu tulebki meil nüüd läbi teha üks konkreetne jada – et me saaksime oma turvatunde terveks ja terviklikuks. Aga mitte ainult. St. siin pole enam isegi jutt ainult turvatunde tervendamisest, vaid inglid räägivad nüüd juba täiesti uut tüüpi turvatundest. See aga tähendab, et me liigume nüüd sajandeid-kestnud-manipulatsioonide tervendamiselt hoopis uuele rajale.

Rajale, kuhu viibki meid too teekonna restart.

Ja nüüd tundubki mulle, et inglid kõnelevad juba kõigiga. Ehk Kaalude sõnumist näeme me ära selle, et meid kõiki ootab tõenäoliselt taoline restart. 

Kuna me siin aga kasutame neid tähemärkide lahtreid ja kuna inglid saadavad selle sõnumi just läbi Kaalude lahtri, siis võime sellest lisaks järeldada, et just Kaalude tähemärgi esindajad juhatavad tõenäoliselt tolles protsessis teed (energeetilises mõttes). 

Seetõttu arvan ma ka, et kõigi jaoks ei näe see restart päris selline välja, nagu Kaalude puhul kirjeldati. Küll aga toimub see tõenäoliselt kõigi elus, ühel või teisel moel.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaaludele saadetakse 2021. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Aastanumber 1985

Aastanumber 1984

Aastanumber 1983

Aastanumber 1982

Nädala nr 16, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/04/12/nadala-horoskoop-15-04-21-04-2019/)

Nädala nr 45, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/11/06/nadalahoroskoop/)

Nädala nr 20, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/05/07/nadala-horoskoop-11-05-17-05-2020/)

Nädalate nr 44-45, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/10/26/nadala-horoskoop-28-10-10-11-2019/)

2018 detsember (ehk inglid viitavad siin tervele 2018 a. detsembrikuule)

Nädalate nr 32-33, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/08/03/nadala-horoskoop-03-08-16-08-2020/)

Nädala nr 52, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/12/24/nadala-horoskoop-24-12-30-12-2018/)

Nädalate nr 32-33, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/08/06/nadala-horoskoop-06-08-19-08-2018/)

Omamoodi energeetilise sillana toon tavaliselt nädala horoskoopides välja ka mõne loo muusikamaailmast, mis minu hinnangul iseloomustab kõnealust ajaperioodi. Toon nüüdsest ka aastahoroskoopides välja muusikalise energeetilise silla. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2021 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.

Kaalude tähemärgi esindajate jaoks iseloomustab aasta 2021 energiat muusikamaailmast lugu – “Sergio Mendes & Brasil ’66 – Mas que nada”, “Fatboy Slim – Jin Go Lo Ba” ja “Fatboy Slim – The Journey”


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil ühe (või mitu) lisavihje, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Aeg-ajalt viitavad inglid ka teatud aastanumbritele tervikuna – enamasti siis kui sarnasusi leidub mõne ammuse ajaperioodiga (ehk ajaperioodiga, mil ma veel ei valmistanud neid horoskoope).

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

Soovin kõigile võrratut 2021. aastaringi ning meeldivat kanaldatud horoskoopide kasutamist!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

2 thoughts on “Horoskoop 2021 – Kaalud

Comments are closed.