Nädala horoskoop 03.08-16.08.2020

nädal 32-33 2020 horoskoop

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

03.08 – 16.08.2020

2020. aasta nädal nr 32-33

Inglite sõnumid aasta 32-33. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Raske olukorra ootamatu lõpp

UUDISED

Kõigile kaugseansi huvilistele – kordan ka siin üle, et hetkel toimetab meil lausa kolmekuise kestusega kaugseanss. Täpsemalt on see loodud kuudeks juuli – september.

Nii pikalt kestvat kaugseanssi pole inglid ammu korraldanud, mistõttu saame juba tolle kaugseansi kestusest järeldada, et meie maailma üldisesse energiasse on taas tekkimas midagi uut.

Sel korral avalikustasin ma kaugseansi tutvustuse all ka tolle seansi/ horoskoobi energeetilised sillad. Seega leiate te selle seansi tutvustuse lehelt ka lisainfot, mille põhjal tuvastada, kas see seanss võiks teiega resoneeruda või mitte. Nimelt olen alati öelnud, et minu (ja inglite) poolt korraldatud kaugseansid on mõeldud eelkõige neile, kes tunnevad resonantsi minu poolt kanaldatud avalikes sõnumites. Ehk just sellistel inimestel soovitan ma oma kaugseanssidest osa võtta. Minu soovitus aga pole muidugi määrav – siinkohal on määrav ainult igaühe isiklik sisetunne. Ja see tähendab seda, et osaleda tasub tõepoolest ainult siis, kui te tunnete, et miski tolles seansis teid kõnetab.

Kõnealuse kaugseansi kohta leiate kogu lisainfo siit –  https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/

Nädala kristall – Krüsopraas

Nädala värv – Roosa

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 32-33 nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Inglite taro kaart – Kuues õhukaart

Lillekaart – Vaata tähtede poole. Orhidee

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Eelmisel nädalal algas energeetiline laine, mis hakkas meile tooma ootamatuid kingitusi.

Näib, et eelolevatel nädalatel see laine üldjoontes jätkub.

Aga mida soovivad inglid meile veel nende nädalate kohta rääkida?

Nad ütlevad, et nüüd saabub ühe väga raske olukorra lõpp.

Millise olukorraga on tegu?

Inglid ütlevad, et tegu on väga personaalsete stsenaariumitega. Ehk maises plaanis võivad need olukorrad puudutada jälle vägagi erinevaid valdkondi.

Aga küsime inglitelt – mis lõpetab neid raskeid olukordi?

Nad ütlevad – needsamad kingitused, mis praegu heljuvas energialaines sisalduvad, toovadki endaga muuhulgas kaasa raskete olukordade lõppemisi.

Kuna inglid on meile juba öelnud, et kõnealused kingitused on ootamatu iseloomuga, saamegi sellest järeldada, et ka need rasked olukorrad hakkavad nüüd lõppema väga ootamatutel viisidel.

Ehk tundub, et need kingitused on vägagi mitmekihilised. Nii oma sisult ja vormilt kui ka kaasuvate mõjude poolest, mis neist tulenevad.

Aga mida soovivad inglid veel meile rääkida saabuvate sündmuste kohta?

Nad ütlevad, et siinkohal on taaskord tegu sündmustega, millest keegi ei saa ilma jääda.

Mida nad selle all mõtlevad?

Nad ütlevad, et igaüks, kelle jaoks on tolles energialaines kingitused valmis pandud, saab ka oma kingitused kätte.

Ehk teisisõnu – muretsemiseks pole siin vähimatki põhjust. Teie kingitused jõuvad kindlasti teie juurde kohale.

Inglid lisavad – nende kingituste puhul võib ka öelda, et need tulevad ise koju kohale. Ja nad rõhutavad siin just kodu terminit.

Saame sellest järeldada, et nüüd tulevadki tõenäoliselt paljude puhul fookusesse just koduga seotud kingitused. Ja sealt edasi saame muidugi järeldada, et nüüd lõppevadki suures osas kodu temaatikaga seotud rasked olukorrad.

Kuna kõnealused kingitused on ootamatud ja kuna ka need rasked olukorrad pidid lõppema ootamatutel viisidel, siis võime lisaks tõdeda, et tõenäoliselt sisaldabki see ajaperiood väga suures osas koduga seotud ootamatuid momente/ sündmuseid.

Kuna ootamatud sündmused võivad ju olla ka negatiivse maiguga, siis küsime inglitelt – kas kõnealused kingitused on kõik positiivsena tajutavad?

Nad ütlevad – kõnealused kingitused sisaldavad tasakaalu. Ehk need toovadki kohale tasakaalu, mis on seni teatud olukordades puudunud. St. need on olukorrad, mis ongi olnud rasked seetõttu, et neist on puudunud tasakaal.

Nad jätkavad – kui tegu on olukorraga, milles on sisaldunud asjaosalisi, kes on vastavat raskust kuritegelikult ära kasutanud, siis nende jaoks ei ole saabuv tasakaal kindlasti midagi positiivset. Selles mõttes ei saa öelda, et saabuvad kingitused just kõigi asjaosaliste jaoks positiivsena tajutavad oleksid.

Mida me sellest vastusest saame välja lugeda?

Mulle tundub, et inglid mõtlevad selle vastuse all ikka vana head karma prismat. Ehk nad ütlevad seda, et kõnealune kingituste energialaine jõuab iga asjaosalise koju kohale läbi karma prisma.

Inglid ütlevad lõpetuseks – kõnealuste sündmuste kõige olulisemaks võtmeks on mineviku analüüsimine.

Millist minevikku tasub analüüsida?

Kuna siin on fookuses jällegi väga personaalsed sündmused, siis tähendab see loomulikult seda, et igaühe jaoks on selleks kõige olulisemaks võtmeks just enda personaalse mineviku analüüsimine.

Ja see on ka põhjus, miks meile tuuakse jälle välja terve rida energeetiliste sildade viiteid.

Kui pühendate aega nende viidete analüüsimisele, siis on teil igakülgselt võimalik eelolevate nädalate sündmuseid enda jaoks ette ennustada. Sealjuures pidage ikka meeles, et teie jaoks ongi oluline just selline analüüs, mida oskate ise teostada. St. analüüsige neid viiteid täpselt nii nagu oskate.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 6, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/02/03/nadala-horoskoop-06-02-12-02-2017-horoskoop/

Nädala nr 10, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/03/02/nadala-horoskoop-05-03-11-03-2018/

Nädala nr 51, 2016 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2016/12/16/nadala-horoskoop-19-12-25-12-2016/

Kaalude tähemärgi 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/16/horoskoop-2020-kaalud/)

Aastanumber 1983

Aastanumber 1986

Aastanumber 1987

Aastanumber 1988

Aastanumber 1973

Aastanumber 1343

Aastanumber 1528

Nädala nr 52, 2018 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2018/12/24/nadala-horoskoop-24-12-30-12-2018/)

Aastanumber 1995

Aastanumber 2002

Nädala nr 30-31, 2020 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2020/07/17/nadala-horoskoop-20-07-02-08-2020/

Nädala nr 32-33 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Rockafeller Skank – Fatboy Slim”, “Coolio – Gangsta’s Paradise (feat. L.V.)” ja “Justin Timberlake – Cry Me A River”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Selle info leiate samuti esilehelt.

Soovin kõigile suurepärast algavat nädalat!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"